PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در مورد ريختن فايل از pc به موبايل (فوري )

mohammadgame
11-02-2007, 16:16
سلام
من يه مشكل دارم با جابه جايي فايل از كامپيوتر به موبايل
من با card reader يه سري آهنگ از داخل هارد كپي كردم البته پسوند اونا رو wav كردم ولي نه با برنامه خاصي فقط اونها رو rename كردم و پسوندشونو پاك كردم و به جاش wav تايپ كردم بعد اونا رو كپي كردم و رفتم تو درايوي كه جديد شناخته بود و اونا رو تو پوشه sound كپي كردم .
ولي وقتي گوشي رو روشن كردم هم گوشي دير روشن شد هم اين كه وقتي رفتم آهنگها رو گوش كنم اين پيغام رو داد gallery! unknown file format اونا رو نمي خوند .:sad:
در ضمن يه سري عكس هم ريختم ولي اونا رو خوند
حالا اگه كسي در مورد آهنگها كمكم كنه ممنون مي شم
در ضمن گوشي هم 6600 هست

Kolang
11-02-2007, 17:50
خوب الان برای چی دوباره پسوندشون رو mp3 نمیکنی؟
مشکلی داری؟

mohammad_1000
11-02-2007, 18:13
دوست عزیز اگه حتی پسوندشو هم پاک کنی بازم مشکلی نیست و میتونی گوش کنی چون خود فایل mp3 هستش و تغییری نمیکنه و مشکلی نیست
ولی من ی برنامه برات میزارم که با اون میتونی پسوند فایلو عوض کنی نه نوشتشو اینجوری تو موبایل هم اجرا میشه
موفق باشید

mohammadgame
12-02-2007, 14:17
دوست عزيز اگه به برنامه خاصي نياز داره بي زحمت اگه بزارين ممنون مي شم
در ضمن اگه مي شه يه بار كلاً در باره ريختن آهنگ و فايل هاي تصويري از كامپيوتر به موبايل رو تو ضيح بدين ممنون مي شم

mohammad_1000
12-02-2007, 16:04
کاری نداره فایل برای تصویری شما باید فایل تصویری در پی سی رو به 3gp تبدیل کنید و در گوشی توسط کابل یا بلوتوث یا اینفرارد یا رم ریدر کپی کنید و برای آهنگ باید ببینید که گوشیتون چه پسوندی رو ساپورت میکنه و اگر mp3 رو ساپورت میکنه فایل.و توسط کانکشون های ذکر شده کپی میکنید و در گوشی اجرا میشه
برای تبدیل فایل های mp3 به wav و wma برات ی برنامه میزارم در پست بعدی
موفق باشید

mehdi_vsgh
12-02-2007, 21:24
سلام آقا یکی دقیقا به ما میگه که چطوری با کارت ریدر از کامپیوتر برنامه ها را به گوشی منتقل کنیم
من مموری به به کارت ریدر وصل کردم و اون هم وصل کردم به یو اس بی کامپیوتر 4 درایو برام ایجاد کرد اما هیچ کدوم را باز نمیکنه (همون پیغامی که وقتی روی سی دی رام خالی کلیک کنیم میاد)
ببخشید من تازه کارم

راستی گوشی من 6600 هستش

mohammad_1000
13-02-2007, 18:58
سلام آقا یکی دقیقا به ما میگه که چطوری با کارت ریدر از کامپیوتر برنامه ها را به گوشی منتقل کنیم
من مموری به به کارت ریدر وصل کردم و اون هم وصل کردم به یو اس بی کامپیوتر 4 درایو برام ایجاد کرد اما هیچ کدوم را باز نمیکنه (همون پیغامی که وقتی روی سی دی رام خالی کلیک کنیم میاد)
ببخشید من تازه کارم

راستی گوشی من 6600 هستش

سلام
دوست عزیز برای شما در اون تاپیکی که ایجاد کردید توضیح دادم و نیازی به پست جدید در تاپیک دیگری نبود
موفق باشید

mohammad_1000
13-02-2007, 19:17
سلام دوست عزیز اینم برنامه کانورتور برای تبدیل پسوند های موزیک ها به یکدیگر
موفق باشید

download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])