ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطع کننده اینترنت

mashhadkhafan
11-02-2007, 11:24
سلام
آقایون من یک نرم افزار میخوام که اگه به اینترنت وصل بودم و کسی زنگ زد منو از اینترنت قطع کنه و تلفن مشغولی نزنه
بای

mostafaeshghi
11-02-2007, 12:03
مهمترین چیزی که میخواد پشت خطیه.و اول اونو بگیر و اگر داری بگو تا بقیش بهت بگم.

shahin666
11-02-2007, 22:40
دوست عزيز بدون برنامه هم ميشه همچين كاري رو كرد
توسط تعريف اكستشن براي مودم
اگر مودم شما HCF باشد (يعني جزو دسته سخت افزارهايي كه توسط ويندوز شناخته مي شوند ) باشه
در كنترل پنل وارد قسمت Phone And Modem Options بشيد و سپس وارد بخش (تب) Modems شويد
در ليست مودم ها روي مودم خودتون كليك كنيد و سپس Proprties را فشار دهيد سپس در قسمت Advanced در
قسمت :Extra Initialzation Commands عبارت PCW=1 + را تايپ كنيد و 2 بار كليد okرا فشار دهيد
اينجوري هر وقت تو اينترنت بوديد و پشت خطي داشتيد از اينترنت قطع مي شيد و تلفن زنگ ميخوره

Bil Gits
12-02-2007, 09:57
جلوگیری از اشغال شدن خط تلفن به هنگام استفاده از اینترنت
در این ترفند قصد دارم به معرفی یک روش کاربردی توپ که با بهره گیری از آن میتوانید کانکشن خود را طوری تنظیم کنید که به هیچ گاه اشغال نشود ؛ بدین شکل که به هنگام تماس به خط تلفن شما ، میتوانید از اینترنت خارج شوید و پاسخ تلفن را بدهید. البته برای این کار باید خط شما قابلیت پشت خطی را داشته باشه.
بدین منظور:
1- از منوی Start وارد Control Panel شوید.

2- سپس وارد Network Connections شوید.
3- کانکشنی که با آن به اینترنت وصل میشوید را انتخاب کرده و بر روی آن راست کلیک کنید ، سپس Properties را برگزنید.
4- در پنجره باز شده به تب Advanced بروید.
5- از قسمت پایین ، دکمه Settings را برگزنید.
6- در پنجره جدید باز شده دکمه Edit را بزنید.
7- باز هم در پنجره جدید ، در کادر خالی عبارت Call Waiting را وارد نمایید.
8- در پایان تمام پنجره ها را OK کرده و خارج شوید.

اکنون در صورتی که در اینترنت باشید و کسی با شما تماس بگیرد ، با پیام Call wating now active روبرو خواهید شد.

لازم به ذکر است که باید برای بهره گیری از این سرویس ، مودم شما از Voice پشتیبانی کند و اینکه سیستم های مخابراتی برخی از مناطق امکان این کار را ندارند. همان طور که ذکر شد خط شما نیز باید قابلیت پشت خطی داشته باشد.
متاسفانه آدرس سایتی که مطلب گرفتم رو ندارم.ازشون معضرت می خام.

mashhadkhafan
14-02-2007, 16:03
مرسی از شماها

mashhadkhafan
15-02-2007, 15:13
آقای شاهین مال شما عملی نبود البته اگه با عکس اون کد رو نشون بدی بهتره در ضمن مودمم دی لینک سافت 92 هستش و نمیدونم از مدلی که ویندوز میشناسه یا نه
آقای بیل گیتس من چون امکاناتی که گفته بودی رو نداشتم واسه همین مال شما رو امتحان نکردم
بای

mashhadkhafan
17-02-2007, 19:45
مگه کسی بلد نیست

mashhadkhafan
18-02-2007, 20:07
یکی حداقل یک چیزی معرفی کنه