PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترين سيستم مديريت محتوا چيست

afee1990
11-02-2007, 08:48
سلام
من مي خواستم بدونم كه بهتري سيستم مديريت محتوا چه رايگان و چه پولي كدام است
اگه مي شه دو تاش را هم معرفي كنيد .

torgheh
11-02-2007, 10:03
باید بگی برای چه کاری می خوای
برای فروم ؟
وبلاگ ؟
شاپ آنلاین ؟
و یا ... ؟

S A M
11-02-2007, 10:33
برای فروم میخوایهم

ali_golden
12-02-2007, 01:06
بدون بر و برگرد بهترين :happy: Xoops

torgheh
12-02-2007, 08:47
برای فروم میخوایهم

خب برای فروم سیستم های زیادی هستن که به نظر همه بهترینشون همین ویبالتین هست که باید پول بدی
بقیه سیستم ها هم هستند مثل مای بی بی و phpbb و یه minibb و ...

سیستم mybb داره اماکاناتی که ارائه میده تقریبا مثل vb هست ولی خب به پای اون نمی رسه چون هنوز اشکالات خیلی زیادی داره
من خودم اول این سیستم ر ونصب کردم ولی بعد از اینکه یه مشکلی پیش اومد هر کار کردم نتونستم بک آپ رو ریستور کنم

ثانیا اینکه این مشکل پیش اومده هم به خاطر باگ هایی بود که این سیستم داشت و من می خواستم حلش کنم

خلاصه اینکه minibb هم هستش که برای دانلود مشکلی نداری ولی برای اینکه بخای نصب کنی شاید برات مشکل پیش بیاد و ندونی چه جوری بای دنصبش کنی و باید با شرکت مورد نظر تماس بگشیری که اونقسمتش دیگه پولی میشه

و اما سیستم phpbb این سیستم به دلیل اینکه قدیمی تر هست هم از نظر فارسی نویسی مسائلش بر طرف شده و قالب های فارسی زیادی داره هم از نظر مدها که تو هر چی خواسته باسی خیلی راحت با قرار دادن چند تا کد توی فایل های مربوط به phpbb می تونی امکانات رو اضافه کنی

مثلا اومدن ورژن پلاس رو دادن بیرون که حدود 95 تا مد مفید روش نصبه اما این ورژن قدیمیه (1.53) و خب باز همین ورژن رو اومدن فارسی سازیش رو هم انجام دادن

باز سیستم های دیگه ای هم ایرانی ها اومدن درست کردن یعنی اینکه اومدن حدود40 تا مد روی phpbb نصب کرده و اسمش رو هم گذاشتن پرشیا قیمتش هم هست 15000 تومان

سایتهای مرتبط

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sa3er
13-02-2007, 12:01
+

Mr.Ponics
15-02-2007, 11:51
+
ww-w.webshahr.com

Mohsen khan
01-03-2007, 21:30
ترقه جان
اطلاعات كامل و خوبي دادي
در كل شما كدومش را پيشنهاد مي كنيد

torgheh
01-03-2007, 23:11
ترقه جان
اطلاعات كامل و خوبي دادي
در كل شما كدومش را پيشنهاد مي كنيد

راستش با وجود یه سری پیچیدگی هایی که در استفاده از phpbb برای اصافه کردن هک ها و مدها هستش (نسبت به مای بی بی ) ولی من باز هم phpbb رو پیشنهاد می کنم

البته در حال حاضر به دلیل اینکه mybb خیلی ار امکاناتش شبیه vb هست و حتی قالبش هم که توسط webshahr.com برای vb ساخته شده دوستان زیادی این سیستم رو پیشنهاد می کنن
ولی من تنها نظرم اینه که آقا این سیستم هنوز در اول راهه و تا حل شدن مسائل و مشکلاتش باید صبر کرد
همونطور که گفتم به خاطر اشکالی که برام بوجود اومد به خاطر یکی از باگ های این سیستم همه اطلاعاتم از بین رفت

برای کار با phpbb هم به نظر من اگه بخای یه سیستم آماد و خوب با امکانات مناسب داشته باشی از phpbb persia استفاده کن که حدود 40 تا مد داره و امکانات خیلی خوب و پشتیبانی نسبی سایت مربوطه هم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی : طرقه

Mohsen khan
02-03-2007, 07:08
بايد ببنيم ورژن 3 phpbb چي از آب در مي ياد.
در خصوص پرشيا php ، اگر هميشه همين طور باشه
و هميشه آپديت بشه خوبه
وگرنه اگر طراحش ،‌ يه روزي ولش كنه و كسي نباشه ادامه بده
مشكل بوجود مي ياد .

torgheh
02-03-2007, 10:30
اگه خیلی عجله برای درست کردن فروم نداری برای ورژن 3 بر کن به خاطر اینکه خیلی بهتر از ورژن های قبلیه و چند تا از قابلیتهایی که از ملزومات این سیستم هست از ابتدا روی سیستم نصب هستن و احتیاج به نصب مد نداری
برای دیدن دموی این ورژن به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کن یه قسمت داره برای دیدن دموی این سیستم

Mohsen khan
04-03-2007, 09:02
سلام
ممنون زا پاسختون
نمي دونيد اين نسخه جديد كي مي ياد ؟

torgheh
04-03-2007, 09:23
برای اطلاع بیشتر به سایت رسمی phpbb مراجعه کن

phpbb.com

سوالهات رو هم که در مورد پرشیا داشتی با امیر عباس کسی که پرشیا رو آماده کرده مطرح کردم هر وقت جواب داد اینجا می نویسم