PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به نظرتون قوی ترین فایروال کدوم هست؟

S0R3N4
10-02-2007, 19:07
سلام دوستان
به نظرتون قوی ترین فایروال حال حضر کدوم فایروال هست؟
-قدرت
-محیط ساده و قشنگ
-سبک بودن
-آپدیت خوب و به موقع
-مچ شدن با آنتی ویروس های مختلف
-و...

بین 8 فایروال برتر حال حاضر بنا به تست زیر:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S0R3N4
10-02-2007, 19:13
من که خودم از کومودو استفاده می کنم و خیلی راضی هستم
راستی من در نظرسنجی اسم فایروال های معروف رو گذاشتم نه فایروال هایی که نمره ی بهتری آوردن!!!!

*NashenaS*
10-02-2007, 23:22
منبع تصویر کجاست؟ یعنی این تست رو چه کسی انجام داده و بر چه مبنایی؟

milad_badboy
10-02-2007, 23:39
فقط Comodo

ElmO
01-03-2007, 22:33
منبع تصویر کجاست؟ یعنی این تست رو چه کسی انجام داده و بر چه مبنایی؟

منم همین سوالو دارم .
اگه میشه منبعش رو هم ذکر کنید .

ممنون

یا حق

vtn54
02-03-2007, 18:28
سلام

به نظر من عنوان این تاپیک ( و البته تاپیکهای مشابه ) درست نیست ما هیچکدام تست کننده نرم افزارهای امنیتی

نیستیم و تجربیاتمان نیز محدود است و تنها می توانیم در مورد نرم افزارهایی که با آنها کار کرده ایم نظر بدهیم در حالی

که کسی که می خواهد در مورد قویترین فایروال و یا مثلا آنتی ویروس نظر بدهد باید تمامی آنها را با روشهای صحیح

علمی تست کرده و آنها را با هم مقایسه کند تا به یک نتیجه منطقی برسد و این کار هر کسی نیست ولی اگر عنوان

نظرسنجی چیزی مثل بهترین فایروال از نظر سادگی کار کردن با آن یا چیزی مثل بهترین فایروال از نظر عدم تداخل با

نرم افزارهای دیگر و یا حتی بهترین فایروال از نظر قیافه ظاهری باشد معقولتر است چون اینها چیزهایی هستند که یک

کاربر معمولی می تواند ( و باید ) در مورد آن نظر بدهد و این نظر برای بقیه بسیار مفید خواهد بود ولی اگر من بگویم

مثلا فایروال A قویترین است به احتمال زیاد دلیل آن این است که یا از فایروالهای دیگر استفاده نکرده ام و یا طرز کار کردن

با آنها را به طور کامل بلد نبوده ام و یا فایروال A تنها فایروالی بوده است که روی سیستم من به خوبی کار می کرده

است یا حتی اینکه از قیافه فایروال A بیشتر خوشم می آید:cool: در حالی که اینها هیچکدام دلیلی بر قویتر بودن

فایروال A نیست.مثال این امر را به وضوح در همین نظرسنجی می بینید فایروال جتیکو یکی از قویترین فایروالهای

حال حاظر دنیا است ولی چون اینجا کسی با آن کار نکرده است ( کار کردن با آن نیز بسیار مشکل است ) حتی یک

رای نیاورده است :blink:

البته حساب کسانی که با دلیل و مدرک و با استناد به منابع معتبر نظر می دهند جدا است.:biggrin:

H A M A S
11-03-2007, 10:38
من با کومودو مشکل داشتم وقتی فایروال نصب میکردم دیگه هیچ رقمه به اینترنت وصل نمیشد!

S0R3N4
19-03-2007, 15:21
من با کومودو مشکل داشتم وقتی فایروال نصب میکردم دیگه هیچ رقمه به اینترنت وصل نمیشد!

من هم همين مشكل رو دارم ولي نه به اين شدت فقط يك بار مي تونم وصل بشم و بعد دوباره بايد دوباره سيستم رو راه اندازي كنم و ....:27: :18: :40:

rsh
08-05-2007, 16:47
سلام من امروز فایروال خودم رو به کومودو تغییر دادم
یک سوال داشتم قبلا از زون الارم استفاده میکردم وفتی بهش نگاه میکردم مواردی که بلوکه کرده بود نشون میداد اما ظاهرا این کومودو چیزی رو بلوکه نمیکنه در این صورت به چه درد میخوره؟

vtn54
08-05-2007, 22:18
سلام من امروز فایروال خودم رو به کومودو تغییر دادم
یک سوال داشتم قبلا از زون الارم استفاده میکردم وفتی بهش نگاه میکردم مواردی که بلوکه کرده بود نشون میداد اما ظاهرا این کومودو چیزی رو بلوکه نمیکنه در این صورت به چه درد میخوره؟

اگر منظورتان بلوکه کردن برنامه های داخل سیستم است از این لحاظ این فایروال از زون آلارم قویتر است ولی ممکن است

سطح امنیتی را پایین انتخاب کرده باشید یا اینکه فایروال به صورت اتوماتیک برنامه ها را بلوک می کند و از کاربر چیزی

نمی پرسد.

Viren
09-05-2007, 01:40
من بک هفته میشه از کومودو استفاده می کنم و راضی نیستم