PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک به دادم برسید چرا کامپوترم به این روز افتاد

rsh
10-02-2007, 00:06
سلام دوستان الان من دارم این تاپیک رو از کامپوتر دوستم میزنم ساعتی پیش بعد از اینکه کامپوترم را ریاستارت کردم بعد از اینکه صفحه ویندوز ایکس پی امد دیگه بعد از الان دیگه ویندوز بالا نیامد یعنی دیگه صفحه wellcome رو نشان نداد
ناچار روشن خاموش کردم درست شد برای احتیاط یک بار دیگه ریستارت کردم باز همان بلا سر کامپیوتر نازنیم امد
حالا من چه کار کنم نمیدونم چه بلای سرش امده کمکم کنید دارم از ناراحتی دق میکنم
چون بعد بوت میشه ولی دیگه بعد از صفحه ویندوز ایکس پی دیگه ویندوز بالا نمیاد و فقط یک صفحه سیاه جلوی چشممه و دیگه هیچ
کمککککککککککککککککککک

محمد گل
10-02-2007, 00:54
سلام
چاره دردت پیش منه
ویندوز رو عوض کن

0o1
10-02-2007, 01:10
چکار کردی این بدبختو. اگه فایلی خاصی تو درایو c داری و می ترسی پاک بشه. موقع بوت دکمه F8 رو بزن و بعد تو منو برو تو safe mode . اونجا فایلاتو کپی کن تو یه درایو دیگه و بعد ببین شاید برنامه ای نصب کردی که باعث این مشکل شده . اگه هم نه ویندوز جدید نصب کن...

محمد گل
10-02-2007, 01:29
سلام
اصلا ویندوز عوض نکن
تعمیرش کن
Repair

j0l6
10-02-2007, 17:48
شما می تونی با استفاده از safe mode وارد سیستم شی؟ اگه بتونی وارد شی میتونی با استفاده از سیستم ریستور سیستم رو به چند رو پیش که ویندوز سالم بود برشگردونی یا اینکه از برنامه هایی که برای repair ویندوز هستن استفاده کنی و سیستم رو با اونا هم چک کنی البته اگه سیستم ریستور جواب نداد اگه نتونستی وارد سیف مود شی بهتره ویندوز رو repair کنی
موفق باشی

rsh
12-02-2007, 15:50
با تشکر از همه ویندوز رو عوض کردم فعلا مشکلی نیست با تشکر از همه دوستان که به ندای کمک من پاسخ مثبت دادید