PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرتون راجب این هاست و ...چیه؟!(هاست/قالب/انجمن؟!)

justmp3
09-02-2007, 18:13
سلام.
اول اینکه نمیدونم تاپیک را جای درستی زدم یا نه ولی نتونستم جای بهتری پیدا کنم خلاصه اگر اشتباه بود مدیرا زحمت انتقالش را بکشن لطفآ...
اما من میخوام نظره دوستان را راجبه این سرویس دهنده ی هاست بدونم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایا به نظرتون قابله اعتمادن؟!...به نظرتون برای راه اندازیه یک سایت برای دانلود موزیک و فیلم و ... خوب هست؟!
در ضمن میخوام بدونم قالب برای وبسایت از کجا میتونم گیر بیارم ؟!
در ضمن میخوام من را در رابطه با راه اندازیه یک انجمن به روی همچین سروری راهنمایی کنید؟!
ایا برای Vbulletin باید سالیانه 160 دلار پرداخت بشه؟!
و نظرتون را هم درباره این سیستم برای انحمن بگید:

خیلی سوال کردم...امیدوارم حوصله جواب دادن را داشته باشید...
با تشکر

*PiNk PaNTHeR*
09-02-2007, 19:01
قالب برای هر سی اف امه... بستگی به سی اف امت داره.
من زوپس رو پیشنهاد میکنم.
اگه هم میخوای از ایران هاست نخز چون اصلا قابل اعتماد نیست!
وی بالتین هم فکر نکنم احتیاج به پول داشته باشه!

justmp3
09-02-2007, 23:32
سلام دوست عزیز...ممنون از توجه شما...
فقط اگر دوستان لطف کنند نظرشون را راجبه اون هاست هم بدن و در مورد اون سیستم مدیریت که شبیه به VBulletin هست نظر بدن ممنون میشم...
در ضمن من تو سایت VBulletin که رفتم نوشته بود 160 دلار قیمتشه؟! ایا نسخه مجانی هم داره؟!
راستی شما Xoops را بخواین با VBulletin مقایسه کنید چه فرق هایی را میتونید ببینید؟! کدام بهتره؟!

mehrdad-xvc
10-02-2007, 17:13
در هر تاپیکی که در مورد این نرم افزار (هم اینجا و هم در سایت های دیگر) دیدم ، 30 درصد پرسش ها این است که اگر از نسخه کرک شده ، NULL شده استفاده کنیم چه میشود ؟

1-شماره مشتری در تک تک فایل های برنامه ذکر میشود و با هر بار اجرای کنترل پنل آن را به همراه نام دامین شما برای شرکت میفرستد ، به شکلی که حتی یک نسخه را نمیتوانید در دو جا روی همان دامین نصب کنید و باید لایسنس جدا بخرید.

2-vBulletin اگر به چنین سایتی برخورد کند به سرویس دهنده وب شما اخطار میدهد که سایت شما را سوسپند کند ، که در 99% موارد سرویس دهنده از ترس خودش ... این کار را میکند و دامین را از شما میگیرد.

3-اگر سرویس دهنده شما خودش این کار را بکند (مانند یکی از فروم های معروف ایرانی) vBulltin به طرف آمریکایی یا کانادایی وی شکایت میکند و ...

4-معمولاً vBulletin به سایت هایی با کاربر اندک کاری ندارد و خودش را معطل نمیکند اما وقتی تعدا کاربران زیاد شد دست به کار میشود.

5-این شرکت به وسیله موتور های جستجوی خودش یا گزارش کاربران به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از وجود نسخه غیر قانونی آگاه میشود.

6-قیمت یک ساله لاینسس هم 85 هزار تومان است

اما یک سوالی دارم ؟ چرا این دوستمون گفت که سایت ایران هاست مطمئن نیست . . . ممکنه بگید؟؟!

justmp3
10-02-2007, 17:30
خواهشآ راجبه موارده دیگه هم نظر بدید...1. در مورد اون هساتی که لینک دادم 2. در مورد اون سیستم مدیریت مجانی که لینک دادم...

mehrdad-xvc
10-02-2007, 17:46
.vbadvanced این ادعا را داره که فرمهاش مشتری پسند هستند و ضد نفوذ . . . که به نظر من نیست !!
به نظر من بهترین فروم تنها و تنها بازم میگم تنها و تنها وی بولتین هستش و بس

justmp3
11-02-2007, 15:58
.vbadvanced این ادعا را داره که فرمهاش مشتری پسند هستند و ضد نفوذ . . . که به نظر من نیست !!
به نظر من بهترین فروم تنها و تنها بازم میگم تنها و تنها وی بولتین هستش و بس

ولی Vbadvance هم به نظرم Vbulletin را یکم دستکاری میکنه !!!؟!

درسته؟! چون بازم پایین انجمناش نوشته شده Powered by: vBulletin Version 3.6.4
Copyright ©2000 - 2007, Jelsoft Enterprises Ltd

یک مورد دیگه را میخوام سوال کنم...ایا کدی هست که مثلآ 10 پست اخر را روی صفحه ی اصلیه سایت نشون بده...برای Vbulletin منظورمه.... امیدوارم متوجه منظورم شده باشید...

Mohammad_Ahrari
11-02-2007, 17:44
سلام

آره كدش هست.ولي من الانه ندارمش.ميگردم برات

Mohsen khan
01-03-2007, 21:42
سلام
من هاست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را پيشنهاد مي كنم
تا الان تعدادي براي خودم و دوستانم خريدم
هم مطمدنه
هم پشتيباني خوبي داره