PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نرم افزار Poser 6.0

s1978b
09-02-2007, 03:07
سلام
آقا نمیدونم این نرم افزار Poser 6.0 رو که نصب کردم حالا چرا وقتی باز میشه و میخواد آماده کار بشه بلافاصله برنامه بسته میشه.
کسی می تونه کمکم کنه؟ میشه مشکلم حل بشه؟
در ضمن هیچ اروری هم نمیده.

ممنون
سعید

vtn54
09-02-2007, 03:55
سلام
آقا نمیدونم این نرم افزار Poser 6.0 رو که نصب کردم حالا چرا وقتی باز میشه و میخواد آماده کار بشه بلافاصله برنامه بسته میشه.
کسی می تونه کمکم کنه؟ میشه مشکلم حل بشه؟
در ضمن هیچ اروری هم نمیده.

ممنون
سعید

دوست من نسخه 6 این نرم افزار با بسیاری از نرم افزارهای دیگر مشکل دارد و در صورت نصب آنها این برنامه به خوبی

اجرا نمی شود مثلا بابیلون و نسخه 7 کوییک تایم مانع از اجرای مناسب پوزر می شوند می توانی اگر چنین نرم افزاری

داری از روی سیستم پاک کنی تا مشکلت حل شود یا اینکه نسخه 7 پوزر را تهیه کنی که هم بسیار کاملتر است هم

مشکلات فوق را ندارد.

عــــلی
28-02-2007, 15:07
سلام دوست عزيز من نرم افزار رو دارم البته شاي نرم افزاري كه شما گرفتي قلابي باشه يا اينكه نياز به رجيستر شدن داشته باشه من وقتي خواستم نرم افزار رو نصب كنم اول رجيستر كردم بعد نصب كردم الان خيلي راحت باهاش كار ميكنم در ضمن نرم افزار خيلي سنگيني هست ولي من شاي براي آپلود تو وبلاگم بزارم.
وبلاگ من جايي هست براي درخواست نرم افزار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])