PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عوام فریبی مخابرات

ShahabSAMSUNG
08-02-2007, 21:35
عکس های تبلیغ سیم کارت های دولتی رو ببینین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی سیم کارت اعتباری فقط هزار تومن؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این عکس یعنی چی؟:blink:
یعنی فقط 150هزار تومن دیگه!!!! در صورتیکه اینطور نیست. در این تبلیغ حرفی از بقیه پول سیم کارت زده نشده. درسته که ما می دونیم موقع تحویل گرفتن سیم کارت باید بقیش رو پرداخت کرد ولی کسی که در فلان روستا زندگی می کنه اینو نمی دونه و اصلاً غیر از دونستن و ندونستن، این کار عوامفریبی هست که بسیار زشت و بدترین نوع رقابته. این مخابرات پست فطرت مگه فقط با این کارها بتونه سیم کارتاشو بفروشه.:puke:

همونطور که می بینید، اوپراتور دولتی دیگه برای فروش سیم کارت هاش به دست و پا افتاده. دیگه کم مونده بیاد التماس کنه که: "تو رو خدا سیم کارتای ما رو بخرین، زانتیا برنده شین!!!":laughing:

نوشته: "ما هم قیمت هامون رو کاهش دادیم" پس چرا مثل آدم نمیگی 290 هزار تومن؟؟؟ یه هزاری می کشه ضربدر 150. پست فطرت.:angry:

محکوم می کنیـــــــم:cool:

Šepehr
08-02-2007, 22:04
من اینو قبلا دیده بودم
واقعا که !:angry:
به هر طریقی شده حتی از راه دروغ آدم رو وسوسه می کنن که روی تبلیغشون کلیک کنه
بعد که کلیک میکنی می بینی که دروغ گفتن
واقعا این کارها از چنین شرکت معتبر و با سابقه ای بعیده
خیال کردن ملت ... تشریف دارن!
خیلی تاسف خوردم...:sad:

seyed_roohollah
08-02-2007, 22:36
علاوه بر همه این صحبتهایی که دوستان فرمودند، بنظر من این "ثبت نام می کنیــــم" هم که نوشته یه جور استفاده تبلیغاتی از محبوبیت مظفر خان زرگنده می باشد...! :happy:

پس این قضیه را هم محکوم می کنیم :angry: ;)

BABAKAM
08-02-2007, 22:50
جمعش
کنيد
سيم
کارت
فقط
ايرانسل
امکانات
خدمات
بهتر
برتر

ديگه
همه
ميدونن
که
ايرانسل
بهتره

M O H S E N
08-02-2007, 22:59
فقط و فقط ایرانسل

ایم مخابرات کشورمون گداصفت ترین کمپانی کره زمین است .!!

bidastar
08-02-2007, 23:02
خیلی ها میگن ایرانسل فقط تو تبلیغاتش بزرگ نمایی کرده و حرفی برای گفتن نداره

mohammad_1000
08-02-2007, 23:40
به هر حال کلاس 0912 کجا ایرانسل کجا
موفق باشید

BABAKAM
09-02-2007, 00:15
موفق باشید

کلاس شما به چي ميگين ؟
قشنگ خود تو هم تا دوسال ديگه ايرانسل ميخري
منم 912داشتم
ديگه اين حرفها گذشته
خدمات کدوم بيشتر اون بهتره
:biggrin:

royaye_talkh55
09-02-2007, 00:28
خاک بر سر این مخابرات که فقط بلده پول بگیره سیم کارت بده
الان چند ورزه که یه اس ام اس به راحتی نمی تونیم بدیم
!!!!همش ارور!!!

ShahabSAMSUNG
09-02-2007, 00:32
موفق باشید

دقیقاً.
الان 0935 کاری کرده که کلاس هر چی شماره است رو دستش بگیره. دیگه کلاس 912 کجا بود؟؟؟!!! کلاس فقط: 935

دقت کنید که همه جای دنیا، شماره ای باکلاس تره که با قیمت کمتر، امکانات بهتری ارائه میده. الان رقابت O2 و Vodaphone و Eplus و Cingular و ... در اروپا هم بر سر همینه.
پس با جرات میشه گفت:

با کلاس ترین شماره در ایران: 0935

ShahabSAMSUNG
09-02-2007, 00:40
موفق باشید

دقیقاً.
الان 0935 کاری کرده که کلاس هر چی شماره است رو دستش بگیره. دیگه کلاس 912 کجا بود؟؟؟!!! کلاس فقط: 935

دقت کنید که همه جای دنیا، شماره ای باکلاس تره که با قیمت کمتر، امکانات بهتری ارائه میده. الان رقابت O2 و Vodaphone و Eplus و Cingular و ... در اروپا هم بر سر همینه.
پس با جرات میشه گفت:

با کلاس ترین شماره در ایران: 0935

tamkoroz
09-02-2007, 00:42
منم موافقم با ایرانسل ولی دوستان با رویکرد خدمات ایرانسل به خاطر رقابت هم که شده شرکت سیار
هم دست رو دست نمیزاره خدمات جدید رو رو میکنه عجله نکنید.

آذرخش
09-02-2007, 00:46
من خودمم 912 دارم ولی فکر میکنم با این کارایی که ایرانسل داره میکنه از ارتباطات سیار شدیدا جلو بزنه
یه سری مشتری جذب کردن به خاطر شماره رند....حالا هم که تا چند روز دیگه Mms رو راه اندازی میکنن.
به قول یکی از دوستان باید دید کدومشون خدمات بهتری ارایه میکنن. ارتباطات نجنبه کلاهش پس معرکست

shazdeh23
09-02-2007, 00:48
منم موافقم.
فقط ایرانسل.
در صورتی که خودم از اپراتور اول استفاده می کنم!

hamid_hitman47
09-02-2007, 03:38
ولی قبول ندارین که ایرانسل هم هنوز نتونسته درست و حسابی به وعده هاش عمل کنه.......

PC-PC
09-02-2007, 04:19
دوستان با رویکرد خدمات ایرانسل به خاطر رقابت هم که شده شرکت سیار
هم دست رو دست نمیزاره خدمات جدید رو رو میکنه عجله نکنید.

من با نظر این دوست عزیز موافقم چون فکر نمی کنم مخابرات همینجوری دست رو دست بذاره چون خیلی خیلی روشنه که آخرش برنده مخابرات نیست:blush:

BABAKAM
09-02-2007, 11:30
من با نظر این دوست عزیز موافقم چون فکر نمی کنم مخابرات همینجوری دست رو دست بذاره چون خیلی خیلی روشنه که آخرش برنده مخابرات نیست:blush:

به ايرانسل نميرسه چون سرعتش خيلي پايين تر ار ايرانسله

در جاهاي شلوغ هم سيم کارتهاي سيار درست حسابي آنتن نميده مانند(انقلاب)براي اين چه جوابي دارين
اول اطلاعاتتون رو تکميل کنين بعد بياين حرف برنيم

همتون رو دوست دارم

__________________________________________________ ____________________:biggrin:
ايرانسل

BABAKAM
09-02-2007, 11:35
ولی قبول ندارین که ایرانسل هم هنوز نتونسته درست و حسابی به وعده هاش عمل کنه.......

نه چرا آخه اين حرف رو ميرني
گفته تاآخر امسال هفتاد شهر آنتن ميده
تا آخرامسال هم هفتاد شهر خواهد داد
تا دوسال ديگه مشترکين ايرانسل ومشترکين سيم کارت آي آرتي سي يا همون ام سي آي به يک تعداد خواهد بود:biggrin:

__________________________________________________ ______
صبور باشيد

RedDragon
09-02-2007, 14:31

اگه کارشکنیهای دولت و سازمانهای دولتی نبود ایرانسل زودتر از برنامه کار میکرد
ولی اینا دنبال اینند که ایرانسل نتونه تعهداتاشو انجام بده
تا هم جریمه اش کنند هم ضد تبلیغ راه بیندازند.

mohammad hamed
09-02-2007, 15:46
مجبوره هست دیگه
بالاخره به تیلیغات رجوع کرد
دیگه خبری از 7 میلیون ثبت نام چیست

NINTENDO_DS
09-02-2007, 16:01
توی ایران هیچ ارزونی بی علت نیست ایرانسل ممکن الان که اولشه خوب باشه ولی باید دید که ایا 3 سال دیگه هم همینطوری خواهد بود؟
ولی خدایی من که شدید هوس gprs کردم

uPGA
09-02-2007, 19:45
من اگه ایرانسل نگرفتم به خاطر اینه که اولشه وگرنه دو سال دیگه اگه اینطور بخواد پیش بره...... (حالا اپراتور سوم هم فاکتور بگیریم) حتما ایرانسل میگیرم ..........
مشکل اینه که من فعلا خبرای خوبی ازش نمیشنوم (در مورد انتندهی) البته از نزدیکام ندارن و گرنه تا حالا تصمیمو گرفته بودم

habibinaj
09-02-2007, 20:11
اپراتور سوم بیاد چی کار می کنیم، همین الان با این دو تا اپراتور به جون هم افتادیم، اون یکی بیاد همدیگرو باید تیکه تیکه کنیم!
نه یک لحضه فکرشو بکنید اپراتور سوم اومده با نسل سوم!!!!!!!!!!
چه شود!

NINTENDO_DS
09-02-2007, 21:16
حالا کسی امتحان کرده؟ واقعا gprs داره؟

uPGA
09-02-2007, 23:50
اگر به چون هم می‌افتیم واسه اینه که
۱.شرکتهای خدمات دهنده محدودن
۲. اطلاعات به مشتری شفاف نیست و اصولا گارانتی و مشتری‌مداری یعنی شعار
۳. ما هم فرهنگ درست حسابی نداریم مثلا یکی میاد میگه این کلاس داره یا اون جوات شده و..... (خودم هم حساب کردم...
:)

arman4459
10-02-2007, 23:17
دوستان مخابرات با این همه دروغ و عوامفریبی فقط 709 هزار نفر ثبت نام کردن. گذشت که با هر چیزی مردم رو گول زد
الان دنیای رقابت.ضمنا چون مخابرات میبینه نمیتونه با ایرانسل رقابت کنه میخاد سال دیگه به بخش خصوصی واگذار بشه

*Dash Ali*
11-02-2007, 17:20
خوش به حال افغانی ها که دارن این سیمکارتارو مجانی میگیرن

venlo
11-02-2007, 17:58
سلام.
من هیچ تعصبی ندارم ... هم تالیا دارم هم دولتی! ایرانسل هم می خوام بگیرم ...ولی یه چیزی محض اطلاع مربوط به عکس صفحه اول:
اولین عکس که گفته 1000 تومن مربوط به سیم کارت اعتباریه همونطور که زیرش هم نوشته ولی عکس دوم که 150 تومنه برای سیم کارت دائمیه ... اینا با هم فرق دارن.
اونی که اولش با 1000 تومن ثبت نام می کنن قیمتش 25000 تومنه نه این که 1000 بگیرن بعد بگن 150 تومنه...

BABAKAM
11-02-2007, 19:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ZCcBMcq0AOJ3
اطلاعات
درمورد
سيمکارتهاي
موجود

MOJREM
12-02-2007, 01:06
نه چرا آخه اين حرف رو ميرني
گفته تاآخر امسال هفتاد شهر آنتن ميده
تا آخرامسال هم هفتاد شهر خواهد داد
تا دوسال ديگه مشترکين ايرانسل ومشترکين سيم کارت آي آرتي سي يا همون ام سي آي به يک تعداد خواهد بود:biggrin:

__________________________________________________ ______
صبور باشيد

ببین تو دقیق 79 تا پستت رو واسه ایرانسل تبلیغ کردی . بیخیال دیگه بابا ..................... .

Ali_Moradi
12-02-2007, 01:33
خوش به حال افغانی ها که دارن این سیمکارتارو مجانی میگیرن

اینو قبول دارم....
دوستان من خودم افغانیم ...قصد جسارت هم ندارم(یه وقت سوء تفاهمی پیش نیاد) ، اما حقیقت اینکه:
اگه دولت ایرن این همه انحصار طلب نبود باید خیلی بهتر از این بود....
دولت 1 سال نقدینگی مردوم رو میگیره ... اونوقت همینطور حلوا حلواشون میکنه تا یه سال بعدش!!
بعد یه سیمکارت میده دستشون...
اونوقت مردم عده ای از طبقه متوسط و پایین جامعه خودشون رو به هر دری میزنن تا چندرقاز جمع کنن سیم کارت ثبت نام کنند ، بلکه بتونند بالا تر بفروشند و سود کنند!! (سرمایه گزاری!!) دریغا که بعد یه سال نه سیمکارتی بهشون دادند و نه سودی درکاره)...

زیاد میشناسم افرادی رو که حتی طلاها و جواهرات زنشونو فروختن تا اینجوری به اصتلاح سرمایه گذاری کنند! انوقت با پیش اومدن این وضعیت شب و روز فوش و لعنت این مخابرات لعنتی رو میدن...

موفق باشید

BABAKAM
12-02-2007, 09:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ZCcBMcq0AOJ3

بخونين
اطلاعاتتون
ميره
بالا
جالبه
تهش
نکست
داره
ميره
صفحه
بعدش

RedDragon
12-02-2007, 09:42
اینو قبول دارم....
دوستان من خودم افغانیم ...قصد جسارت هم ندارم(یه وقت سوء تفاهمی پیش نیاد) ، اما حقیقت اینکه:
دولت 1 سال نقدینگی مردوم رو میگیره ... اونوقت همینطور حلوا حلواشون میکنه تا یه سال بعدش!!
اونوقت مردم عده ای از طبقه متوسط و پایین جامعه خودشون رو به هر دری میزنن تا چندرقاز جمع کنن سیم کارت ثبت نام کنند ، بلکه بتونند بالا تر بفروشند و سود کنند!! (سرمایه گزاری!!) دریغا که بعد یه سال نه سیمکارتی بهشون دادند و نه سودی درکاره)...

زیاد میشناسم افرادی رو که حتی طلاها و جواهرات زنشونو فروختن تا اینجوری به اصتلاح سرمایه گذاری کنند! انوقت با پیش اومدن این وضعیت شب و روز فوش و لعنت این مخابرات لعنتی رو میدن...

اين حرف شما را قبول دارم منم تو افراد فاميل ديدم افرادي اينجوري سرمايه گذاري کردند
ولي به زور با 30،40 تومن بالاتر فروختن!(اونم به خاطره اينکه 0913 بود)

ShahabSAMSUNG
12-02-2007, 17:43
اینو قبول دارم....

موفق باشید

گل گفتی عزیز.

لعنت به این دولت که فقط به فکر سود خودشه اونم به هر قیمتی. مردم رو زیر پاش میزاره ولی بازم راهپیمایی 22 بهمن رو ببینید. واقعاً که. مردم کی می خوان بیدار بشن؟

RedDragon
13-02-2007, 13:06
شهاب چه ربطي داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
امروز راديو گفت که تعداد ثبت نام کنندگان سيم کارت ارتباطات 860 هزار نفره!
نگاه کنيد تخمين4 ميليوني مديران ارتباطات کجا و اين کجا!
حتي با اين همه تبليغ و دروغ سر هم کردن هم نتونستند مردم گول بزنند!

vahid_mota
14-02-2007, 01:32
آره منم موافقم دیگه گذشت زمونی که مردم سیمکارتو برای تجارت میخریدن الان هر کی بخره میخواد ازش استفاده کنه تازه طرف میبینه باید 150000 تومنش چند ماه بخوابه 138000 تومنم موقع تحویل بده یا میره یه دونه ایرانسل میخره یا هم اینکه میره از بازار آزاد میخره