PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتصال به اينترنت با كارت تلفن هوشمند

rouhallah
08-02-2007, 16:29
بنام خدا
سلام
حتماً تا بحال بر سر پول تلفن بخاطر اينترنت رفتنتون سرزنش شدين
نميدونم اين راه رو بلدين يا نه اگه بلدين كه هيچ اگه نه توصيه ميكنم
برريد يك كارت تلفن هوشمند بگيريد از اونايي كه شماره 900211 رو بايد بگيري و بعد شماره كارت و ...بعد شماره تلفن
يا كارت هر شركت ديگه
بعد ابتدا بريد اتصال اينترنت خود رو باز كنيد و رمز عبور و پسوورد خود رو وارد كنيد و در قسمت شماره تلفن هم همون شماره شركتي كه اكانت رو از اون گرفتيد رو وارد كنيد اگه هم از شماره هاي اينترنت هوشمند استفاده ميكنيد كه فقط بايد شماره تلفن رو وارد كنيد
يادتون باشه كارت تلفن هوشمند كه گفتم با اين اينترنت هوشمند فرق داره
بالاخره وقتي تو اتصالتون اون چيزاي معمول رو كه هميشه موقع وصل شدن انجام ميدادين رو انجام دادين.
بريد سراق گوشي تلفن . اگه گوشي بيسيم داريد كه چه بهتر وگرنه يا بايد گوشي تلفن رو دم گوشتون بياريد يا بايد تلفنتون آيفون دار باشه و صداشو براحتي از جايي كه نشستين بشنوين
بريد سراق تلفن و شماره رو كارت تلفن هوشمندتون رو بگيريد براي شركت مخابرات اين شماره 900211 ميباشد
سپس طبق دستوراتي كه ميشنويد زبان رو انتخاب كنيد شماره كارت هم بگيريد و رمز عبور هم بگيريد همه مطابق دستوراتي كه ميشنويد سپس هنگامي كه از شما درخواست ميشه شماره تلفن خود را بگيريد بايد اون شماره اتصال به اينترنت كه شركت مربوطه داده يا اگه از اينترنت هوشمند استفاده ميكنيد اون شماره 9 تا 10 رقمي رو طبق دستور بگيريد سپس خوب گوش كنيد وقتي كه ميزان اعتبار كارت تلفن رو گفت و سپس گفت لطفاً كمي صبر كنيد بايد يا همزمان با شنيدن اولين بوق يا بلافاصله بعد از اولين بوق دكمه dial اتصال خود را بزنيد تا همان شماره يك بار ديگر توسط رايانه گرفته شود نشانه موفقيت در اين مرحله شنيدن شماره گيري رايانه از گوشي تلفن ميباشد
پس از انجام اين مرحله وقتي كه از گوشي صداي خش خش معروف وصل شدن رو شنيدين ميتونين گوشي تلفون رو بزاريد و ديگه صبر كنيد خود مودم بقيه كارهارو انجام بده

مطمئن باشيد با اين كار پول از اون كارت تلفن هوشمند كم ميشه و تو قبض نمياد

ببخشيد اگه يه كمي طولاني شد اين طوري نوشتم كه جاي سوالي پيش نياد البته باز هم اگه سوالي بود ميتونين بپرسيد :ohno: :ohno:

mehdi_ok1
08-02-2007, 17:01
از لحاظ ریالی آیا می ارزه ؟

یعنی 200 تومن تخفیف رو کارت می ارزه یا بیشتره باید از جیب بره

خودت اینو امتحان کردی ؟

rouhallah
09-02-2007, 14:54
از لحاظ ریالی آیا می ارزه ؟

یعنی 200 تومن تخفیف رو کارت می ارزه یا بیشتره باید از جیب بره

خودت اینو امتحان کردی ؟

با سلام به دوست عزيز
البته بايد بگم اون كارتها 400 تومان تخفيف داره قيمت كارتها 1600 تومان هست و اعتبارش 2000 تومان
پس ميبينيم 400 تومان به سرزنش پدر و مادر مي ارزه

در ضمن خوب اگه امتحان نكرده بودم كه با اين تفصيلات مطلبم رو نمي نوشتم مطمئن باشيد كار ميكنه و وقتي شما كارت خود را چك ميكنيد ميبينيد كه از اعتبار كارت كم ميشه البته من با اومدن قبض تلفون كه مبلغ درون شهري اش 2 تا 3 هزار تومان كمتر شده بود مطمئن شدم كه روشم بي نقصه
بايد اينم بگم كه من هر وقت كارت هوشمند خريدم به همين صورت وارد اينترنت شدم
اميدوارم قانع شده باشيد
با تشكر
والسلام

mehdi_ok1
11-02-2007, 17:32
دمت گرم

اقلا با اون 400 ناقابل 30 ساعت شبانه در می اد

Enter
11-02-2007, 22:54
یعنی بریم تونخش می ارزه یا نه

mehdi_ok1
12-02-2007, 10:54
به نظر من اگه کارت بخری ارزون تر در میاد

rouhallah
12-02-2007, 10:55
یعنی بریم تونخش می ارزه یا نه

با سلام
مطمئن باشيد مي‌ارزه
من كه گفتم از اين روش استفاده مي‌كنم.
شما امتحان كنيد اگه هم به مشكلي برخورديد بگيد.

gorsh
13-02-2007, 18:50
من شنیده بودم وقتی کارت می خری دیگه پول قبض تلفن نمی دی؟!!!
در ضمن به این وبلاگ برین خیلی باحاله ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

erfan2000volt
15-02-2007, 17:25
یعنی میارزه واسه 400 تومن انقد بدبختی بکشیم؟! تازشم من سال های قبل روزانه 12 ساعت کم کمش کار می کردم با نت اما پول زیادی نمیمود..نمی دونم شاید جدیدا پالس گرون شده!

rouhallah
16-02-2007, 16:40
یعنی میارزه واسه 400 تومن انقد بدبختی بکشیم؟! تازشم من سال های قبل روزانه 12 ساعت کم کمش کار می کردم با نت اما پول زیادی نمیمود..نمی دونم شاید جدیدا پالس گرون شده!

با سلام به دوست عزيز
قصد من از پيشنهاد اين روش در ابتدا اين نبود كه 400 تومان صرفه جويي ميشه
بلكه قصد من اين بود كه ديگه خانواده رو از پول تو شهري قبض مطمئن كني كه مربوط به اينترنت شما نيست و سر پولي كه به خاطر شما به قبض اضافه شده جر و بحث نشه
البته خب 400 تومان هم دليل خوبي ميتونه براي استفاده از اين روش بشه
اما اگه يك كم اين روش طولاني ميتوني كارت خودتو به تلفنتون پيوست كني البته در مورد كارتهاي شركت مخابرات اين پيوست شدن رو مطمئنم بعد از اين كار شما وقتي 900211 رو گرفتي ديگه شماره كارت يا رمز عبور نمي‌خواد و فقط بايد شماره شبكه رو بگيري اين طوري يكم مسير انجام كار كوتاه تر ميشه

به اميد موفقيت:cool:

saeid_ronaldo
23-02-2007, 14:56
آقا من نتونستم.
وقتي كارا رو انجام ميدم بلافاصله بعد از شماره گيري ميگه صبر كنيد و بعد ميگه شماره مجاز نميباشد و شروع ميكنه بوق زدن
بايد چه كنم؟

rouhallah
23-02-2007, 22:05
آقا من نتونستم.
وقتي كارا رو انجام ميدم بلافاصله بعد از شماره گيري ميگه صبر كنيد و بعد ميگه شماره مجاز نميباشد و شروع ميكنه بوق زدن
بايد چه كنم؟

با سلام به دوست عزيز
با اين توضيحي كه شما داديد احتمالاً شماره اتصال به شبكه رو اشتباه ميگيريد مثلاً شماره‌هاي غير ديجيتال يعني اونهايي با اعدادي غير از 9 شروع ميشوند رو بايد رقم اولشون رو دوبار گرفت يعني يك شماره هشت رقمي بايد بگيريد در ضمن يادت باشه كه با توجه به پيام هايي كه منشي گويا ميده عمل كني در ورد شماره تلفن ميگه لطفاً شماره تلفن رو وارد كنيد و سپس دكمه مربع را بزنيد
به نظر من اين كه به شما پيام ميده شماره مجاز نميباشد مربوط به اشتباه گرفتن شماره ميباشد
باز اگه موفق نشدي بهم بگو
والسلام

saeid_ronaldo
24-02-2007, 15:37
عزيز بنده از شماره ده رقمي استفاده ميكنم
9092302696
وقتي هم شماره رو ميگيرم محلت مربع گرفتن رو نميده
شما اگه با شبكه هوشمند ميايد بگيد از چه شماره اي استفاده ميكنيد كه جواب داده؟

rouhallah
24-02-2007, 17:16
عزيز بنده از شماره ده رقمي استفاده ميكنم
9092302696
وقتي هم شماره رو ميگيرم محلت مربع گرفتن رو نميده
شما اگه با شبكه هوشمند ميايد بگيد از چه شماره اي استفاده ميكنيد كه جواب داده؟

با سلام به دوست عزيز
اين طور كه معلومه اين شماره‌ها براي كارت تلفن هوشمند مجاز نيست من از يك شماره ديگر نيز براي اطمينان بيشتر استفاده كردم و دوباره همان پيام مجاز نبودن رو داد
علتي كه من براي اين پيام حدس ميزنم اينه كه سيستم هوشمند اين شماره‌ها نميتونه هزينه اينترنت رو از كارت تلفن كم كنه و چون فقط هزينه تلفن كم ميشه چون ضرر نكنند اين شماره ها رو براي كارت تلفن هوشمند غير مجاز كردند
ولي شما مطمئن باشيد اگه كارت اينترنت بخريد و شماره هاي اتصال به شبكه ‌اش 7 يا هشت رقم باشد اين پيام رو ديگر نميشنويد
با اميد موفقيت

saeid_ronaldo
24-02-2007, 19:49
خوب اينجوري ديگه نميصرفه
يه پول كارت اينترنت بديم. يه پول كارت هوشمند؟
بي خيال. همون روش قديمي رو عشقه

H A M E D
24-02-2007, 21:00
به جاي اين همه دردسر بريد يه Adsl بخرين و خيال خودتون رو از همه چيز راحت كنين.. فكر پول كارت اينترنت يه نفر كه خيلي اينترنت باز باشه به علاوه پول تلفن به اندازه يه اشتراك 64 كيلوبيتي بشه.. بابا ولي كنين اين ديال آپ مسخره رو..

rouhallah
25-02-2007, 20:19
خوب اينجوري ديگه نميصرفه
يه پول كارت اينترنت بديم. يه پول كارت هوشمند؟
بي خيال. همون روش قديمي رو عشقه

سلام دوست عزيز
شما فكر ميكنيد اگه از اين شماره كه گفتيد استفاده كنيد پول اينترنت نميدهيد؟
نه
شايد هم يادت رفته ولي بايد بدوني كه اگه از اين شماره‌ها به اينترنت وصل بشي ساعتي 300 تومان پول تلفن روي قبض مياد . به عبارت ديگه دقيقه‌اي 5 تومان اما اگه شما بريد كارت اينترنت بخريد ديگه پول اينترنت نميديد چون با خريد كارت پول اينترنت رو پرداخت كرديد و فقط پول تلفن رو بايد بديد كه در اين صورت حد اكثر دقيقه اي 2 تومان البته چند ريال كمتر رو بايد پرداخت كني