PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رقصنده های Microsoft Dancer رو از کجا میشه دانلود کرد؟(ورژن کاملشونو)

Diego
08-02-2007, 02:58
سلام.اگه نخوایم از برنامه ی دانلودر رقصنده هاش استفاده نکنیم,راه دیگه ای هست که نسخه کامل رقصنده هاشو دانلود کنیم؟

K A R I M I
08-02-2007, 05:22
من که همه رقاص ها رو با این سرعت ... دانلود کردم البته با همون دانلودر رقصنده ها پیشنهاد می کنم شما هم از همون استفاده کنید و بعد از دانلود ازشون کپی بگیرید.

Diego
10-02-2007, 14:17
من که همه رقاص ها رو با این سرعت ... دانلود کردم البته با همون دانلودر رقصنده ها پیشنهاد می کنم شما هم از همون استفاده کنید و بعد از دانلود ازشون کپی بگیرید.

اگه از این نرم افزار دانلود کنیم ,نسخه کامل رقصنده ها گیرمون میاد؟چون تو بعضی سایتها لینک دانلود دادند ولی از نسخه غیر کامل رقصنده ها(بعضی قابلیتهاشون حذف شده)

raico
10-02-2007, 18:22
من بصورت آفلاین 10 -15 تا از رقصنده ها رو گرفتم ولی هنوز تست نکردم ببینم کامل هستن یا نه ولی خودم 4-5 تا از رقصنده ها رو داشتم که حجمشون با خود برنامه یه چیزی حدود 400 مگ بود

K A R I M I
11-02-2007, 02:51
اگه از این نرم افزار دانلود کنیم ,نسخه کامل رقصنده ها گیرمون میاد؟چون تو بعضی سایتها لینک دانلود دادند ولی از نسخه غیر کامل رقصنده ها(بعضی قابلیتهاشون حذف شده)
بله دوست عزیز
من همه رقاص ها رو از خود مایکروسافت به صورت کامل دانلود کردم البته اندازه متوسطشون !