PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طريقه ي ارسال اس ام اس بدون ثبت شماره

shno
07-02-2007, 22:52
چگونه مي توان اس ام اس فرستاد بدون اينكه شماره موبايل ثبت شود تازه هر نوشته اي كه خودت بخواي بجاي شماره موبايل ، براي شخص گيرنده ثبت شود . آخه من اين رو ديدم ولي نمي دونم چه جوري اين كار رو مي كنن .

HitchcocK
07-02-2007, 23:59
با سونی اریکسون میتونی با ایمیل اس ام اس بفرسی..یعنی به جای شماره یه آدرس ایمیل بیفته..
اگر هم نه باید از طریق اینترنت اس ام اس ارسال کنی..(البته شاید یه جور دیگه بشه که من نمیدونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
اگه گوشیت سونی اریکسونه بگو تا روشش رو برات بگم.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Enter
08-02-2007, 00:03
ولی من شنیدم که یه سری کد رو به گوشیت میدی و یه خورده باگوشیه لاس میزنه اونوقت شمارت نمیفته ولی من تاحالا هیچ امتحانی نکردم

HitchcocK
08-02-2007, 00:19
ولی من شنیدم که یه سری کد رو به گوشیت میدی و یه خورده باگوشیه لاس میزنه اونوقت شمارت نمیفته ولی من تاحالا هیچ امتحانی نکردم

من اینو نشنیدم..ولی هم از طریق ایمیل فرستادم که خیلی باحال کار کرده و جواب داده هم از طریق اینترنت که بعضی سایتها آدرس رو میندازه و لی بعضیاشون به کل نمیتونی بفهمی که اس ام اس از کجا رسیده که اون سایتها پولی هستند و با هر شماره یا اسمی که بخوای برات اس ام اس میفرسه(ولی به اندازه چندتا اس ام اس میتونی مجانی بفرسی)...خیلی وقت پیش امتحان کردم ولی متاسفانه الان اسم سایتش یادم نیست!!!:sad:
اون روش ایمیل هم فقط از سونی اریکسون جواب گرفتم و روی گوشی های دیگه کار نکرده..ولی برای چند نفر که فرستادم لو رفته..چون داخله مسیج دیتایل شماره من رو نشون داده..از جمله روی نوکیا ان 70 ..:blush: