PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آموزش روش پاک کردن مدیا پلیر 11 و نصب مجدد مدیا پلیر 9 یا 10

marmolak
07-02-2007, 16:40
دوستان عزیز سلام ، مدیا پلیر 11 رو نصب کردن ولی الان بنا به دلایلی مجبورم پاکش کنم و بازم نسخه 10 یا 9 رو نصب کنم ، هر راهی رو که به نظرم اومد امتحان کردم ولی موفق نشدم و ورژن 10 یا 9 را هم نمیتونم نصب کنم و پیغام میده که یه ورژن بالاتر از اون دارم و نمیتونم نصبشون کنم .قربونتون برم هر راهی بلدید بگید شاید جواب داد و مشکلم حل شد،منتظرم فقط زود جواب بدید.

satttanism
07-02-2007, 21:26
دوستان عزیز سلام ، مدیا پلیر 11 رو نصب کردن ولی الان بنا به دلایلی مجبورم پاکش کنم و بازم نسخه 10 یا 9 رو نصب کنم ، هر راهی رو که به نظرم اومد امتحان کردم ولی موفق نشدم و ورژن 10 یا 9 را هم نمیتونم نصب کنم و پیغام میده که یه ورژن بالاتر از اون دارم و نمیتونم نصبشون کنم .قربونتون برم هر راهی بلدید بگید شاید جواب داد و مشکلم حل شد،منتظرم فقط زود جواب بدید.

اول مدیا پلیر 11 رو پاک کن بعدش تیک مدیا پلیر رو در Add or Remove programs قسمت Add/Remove Windows Component بردار یه بار ریستارت کن و بعد دوباره اون تیک رو بذار

marmolak
08-02-2007, 09:39
نشد دوست من هنوز پا برجاست ، دوستان راه دیگه ای بلدن؟؟

MB_Danger
09-02-2007, 22:34
سلام به شما کاربر محترم .

آموزش Uninstall کردن نرم افزار Windows Media Player ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر سوالی بود در همان تاپیک مطرح نمایید .
موفق و پیروز ...