تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 15 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 147

نام تاپيک: گاف در سریال های تلویزیونی ایرانی!

پروفشنال vandu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    کامبادن

پيش فرض گاف در سریال های تلویزیونی ایرانی!

با سلام...
    همونطور که می دونید یه چیزی که توی اکثر سریالهای تلویزیون ایران دیده میشه، معضل بزرگی هست به نام گاف! چیزی که حداقل توی سریالها بیشتر از سایر برنامه ها و همچنین فیلم های سینمایی نمود پیدا کرده (و البته روز به روز بیشتر هم میشه).
    از شما دوستان تقاضا دارم گاف هایی که از سریالهای تلویزیونی ایرانی گرفتید رو اینجا بنویسید تا بقیه هم در جریان قرار بگیرن؛
    خیلی ممنون...

حـــــرفـه ای boy iran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض

سلام
    تاپیک خوبی زدی
    یکیش تو سریال نرگس بود یک صحنه ساعت 3 بود بعد شوکت رفت یک چائی بیاره شد 5 عجب

پروفشنال vandu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    کامبادن

پيش فرض

آره! سریال نرگس پر از گاف بود! شب عروسی نسرین و بهروز، شوکت اومد در خونشون و زنگشون رو زد! آخه تو کدوم عروسی در خونه رو می بندن!

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

یادمه تو سریال " یک خبرنگار " دو بار تصویر نیمه عریان یک مانکن رو نشون داد

تو سریال کلانتر پلیسه که تصویر سازی میکرد بجای کار با موس با کی برد مرتب و بی نظم فقط ادا در می آورد

تو اغلب سریال ها میکروفن از بالای سر صحنه پیداست

در بعضی ها هم انعکاس تصویر دوربین تو شیشه

بعد اگر بازم یادم اومد شاید نوشتم

تا بعد

آخر فروم باز mostafaeshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

از سریال نرگس که کلا میگذریم که کلا سریال گاف نما بود. از دوستان میخوام که فقط گافهای سریالی که در حال حاظر در حال پخشه را بگویند.

سریال زیر تیغ هم با تلاش بسیار نتونسته سوتی نده.

1- یارو خسرو صبح اومد عربده کشی و بعد از ظهر هم اوس جعفر کشته شد. شب رضا پسر اوس جعفر رفت کلانتری. رئیس کلانتری گفت: پدرتوا از دیروز تا حالا بستریند و تو کما هستند.

2- یه جا تو مراسم مرگ اوس جعفر بود. که رضا سوار ماشین شد رفت به طرف آخره کوچه و یک دفعه دوربین به صورتی شد که پرویز پرستویی با ته کوچه پیدا بود. اونوقت ماشی پیکان سر کوچه بود و رضا داشت پیاده میشد.

آخر فروم باز S@eid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

- یارو خسرو صبح اومد عربده کشی و بعد از ظهر هم اوس جعفر کشته شد. شب رضا پسر اوس جعفر رفت کلانتری. رئیس کلانتری گفت: پدرتوا از دیروز تا حالا بستریند و تو کما هستند.
    مصطفی جان در مورد این یکم بیشتر توضیح میدی ؟؟؟
    من هرچی فکر کردم توش گاف ندیدم .
    فکر کنم اوس جعفر همون موقع نمرد...بردنش بستریش کردن توی بیمارستان تموم کرد.

تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

مصطفی جان در مورد این یکم بیشتر توضیح میدی ؟؟؟
    من هرچی فکر کردم توش گاف ندیدم .
    فکر کنم اوس جعفر همون موقع نمرد...بردنش بستریش کردن توی بیمارستان تموم کرد.
    یارو خسرو صبح مثلا شنبه اومد کارخانه داد و بیداد کرد. بعد از ظهر همون روز یعنی شنبه برگشت کارانه که دیدی اوس جعفر مرده. وبعد رضا پسر اوس جعفر شب همون شنبه میره کلانتری . یارو رئیس کلانتری میگه: باباتون از دیروز تا حالا بستریند و تو کما هستند.

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

یارو خسرو صبح مثلا شنبه اومد کارخانه داد و بیداد کرد. بعد از ظهر همون روز یعنی شنبه برگشت کارانه که دیدی اوس جعفر مرده. وبعد رضا پسر اوس جعفر شب همون شنبه میره کلانتری . یارو رئیس کلانتری میگه: باباتون از دیروز تا حالا بستریند و تو کما هستند.
    شنبه که هنوز هیچ کس نمی دونست اوس جعفر تو کارخونه چش شده حتی پسر و زن اوس جعفر تا نصف شب فکر می کردند که چرا اوس جعفر تا این موقع شب دیر کرده
    مشکل گاف از خودته عزیز ، ثانیا اون بازرسه برای اینکه پسر رو آماده شنیدن خبر مرگ باباش کنه داشت آماده اش می کرد
    یکهو که نمی گن : هی فلانی بابات مرد !!!!

گاف درست حسابی بنویسید
    خوش بگذره

پروفشنال vandu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    کامبادن

پيش فرض

یه گاف هم چند سال پیش توی سریال سیب ترش دیدم (شبکه دو / پنج شنبه ها)؛ تو یه قسمت از سریال داشتن در مورد پسر خانواده حرف میزدن که چطوری تونسته با کارهای کامپیوتریش، به شرکتشون کمک کنه و باعث تحول شرکت بشه. همون لحظه پسره رو پشت کامپیوتر نشون داد که داشت با یه دقت عجیبی صفحه مانیتور رو نگاه می کرد. ولی روی صفحه مانیتور داشت یکی از Visualization های مدیا پلیر پخش میشد. احتمالا کارگردان خواسته یه چیز پیچیده رو نشون بده از اون بهتر گیر نیاورده!

تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران. ميدان 7 تير

پيش فرض

شنبه که هنوز هیچ کس نمی دونست اوس جعفر تو کارخونه چش شده حتی پسر و زن اوس جعفر تا نصف شب فکر می کردند که چرا اوس جعفر تا این موقع شب دیر کرده
    مشکل گاف از خودته عزیز ، ثانیا اون بازرسه برای اینکه پسر رو آماده شنیدن خبر مرگ باباش کنه داشت آماده اش می کرد
    یکهو که نمی گن : هی فلانی بابات مرد !!!!

گاف درست حسابی بنویسید
    خوش بگذره
    بابا چرا نمیگیری تو. پس معلومه که تو گرفتن گاف حرفه ای نیستی. من استاد گاف گیری هستم.

بابا اگر یارو رضا ساعت 11:30 دقیقه شب شنبه رفته کلانتری. گفت که بابام کو؟ یارو کلانتری گقت: بابات از دیروز بستریه (یعنی جمعه صبح دعوا کرده بعد از ظهر رفته بیمارستان)

یعنی اینقدر این خانواده احمقند که ندیدند صبح شنبه باباشون زنده بوده و رفته سرکار.....

دیگه بگی نگرفتم یه چیزی پرت میکنم تو سر خودم. دیگه از این واضح تر نمیتونستم توضی بدم.

صفحه 1 از 15 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •