تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 435 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151201 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 4342

نام تاپيک: Resident Evil 4

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

مي‌خوام چند تا نكته يا ترفند رو تو بازي RE4 بگم، البته احتمالا خيلي از دوستان اين‌ها رو مي‌دونن ولي اگه براي يك نفر هم تازگي داشته باشه بد نيست:

1- درست اول اول بازي و قبل از كلبه، سه كلاغ روي زمين هست، با حفظ فاصله هر سه رو بكشيد، يكيشون يه Spinel به شما مي‌ده (ياقوت سرخ = 2000)

2- بعد از ورود به مدخل دهكده (جايي كه اولين محل Save هست و قبل از جايي كه به سگ كمك مي‌كنيد) كلاغي رو كه روي نماد Insignia نشته بكشيد، يك Handy granade بهتون مي‌ده (نارنجك دستي)

3- قبل از ورود به محوطه‌ي Garden (باغچه‌ي Salazar، توجه داريد كه بار اول فقط از يك مسير به اين قسمت مي‌رسيد، منظورم همين اتاق هست) راهرويي هست كه يك فواره وسط يكي از محوطه‌هاش هست، سه كلاغ روي اين فواره هستن، با حفظ فاصله هر سه رو بكشيد، يكيشون 1700 امتياز به شما مي‌ده)
    توجه: همين اتاق رو براي نكته‌ي بعدي يادتون باشه...

4- در اپيزود قصر وقتي Ashley رو آزاد مي‌كنين (با شكستن سه ميله‌ي فلزي كه دور بدنش هست)، بعد از اينكه Ashley به شما ملحق شد به عقب برگردين تا به اتاقي كه در مورد 3 گفتم برسين (البته سه‌چهار تا Ganado سر راهتون هستن) با كمك Ashley به داخل اتاق كنار فواره برين، اونجا يك گل قرمز، شمش طلاي 5000 امتيازي، عطرپاش با قيمت 12000 و يك سور يعني يك مگنوم Broken Butterfly مجاني بهتون مي‌ده (من به اين اسلحه مي‌گم غول‌كش اونايي كه اين اسلحه رو كاملا تقويت كردن مي‌دونن كه قدرتش مي‌شه 50!!!) ارزششو داره حتما برين.

5- در اپيزود جزيره وقتي از بدن يك جسد ترميم شونده كارتي رو به‌دست مي‌آرين كه باهاش Ashley رو آزاد مي‌كنين (اولين باري كه در جزيره به Ashley مي‌رسين) تو همون اتاقي كه جسد رو مي‌كشين، داخل آزمايشگاه همه‌ي محفظه‌هاي آبي رو بشكنين (لازم نيست فشنگ حروم كنيد) يه الماس سبز 3000 امتيازي داخل يكيشون هست

6- در ادامه‌ي همين اتاق مورد قبلي وقتي مي‌رين تا به پل فلزي برسين كه يك Merchant هم رو پل وايستاده (همونجايي كه ---- از برج كنار پل به‌صورت راديويي تقاضاي كمك مي‌كنه اما جواب نمي‌گيره) از در اتاق كه وارد محوطه‌ي پل مي‌شين، كمي با احتياط برين جلو تا زياد به چند كلاغي كه بالاي پل و روبروي شما نشستن نزديك نشين، بعدش همه‌رو بكشين، يكي از كلاغ‌ها به شما شمش طلاي 5000 امتيازي مي‌ده.

اگه چيز ديگه‌اي به خاطرم رسيد بعدا مي‌گم، دوستان هر كدوم چيزي مي‌دونه كه فكر مي‌كنه بقيه ممكنه ندونن بذاره تو تاپيك. مرسي.
    بابا ايول اينا رو از كجا ياد گرفتي ؟
    البته من زياد با پول مشكلي نداشتم ولي باز به هر حال خوبه .
    ممنون .

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

بابا ايول اينا رو از كجا ياد گرفتي ؟
    البته من زياد با پول مشكلي نداشتم ولي باز به هر حال خوبه .
    ممنون .
    اينا همش رو خودم پيدا كردم، با كمي دقت تو بازي مشخصه، اينو بگم من دور اول رو بدون اين‌كه از كسي كمك بگيرم رفتم و از آشنايي‌اي كه با سري‌هاي قبلي داشتم استفاده كردم. درسته كه سخت بود ولي هيچ دوري مثل دور اول بازي كه رفتم بهم نچسبيده، خداييش يه چيز ديگه بود...

پروفشنال T O O M A J's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

درسته مشکل از اون کرک هستش چون ورژن بازی رو بالا می بره این ترینر رو بگیر که کامله و کار میکنه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خيلي ممنون.همين الان ميرم امتحان كنم.
    آقا مهدي از شما هم تشكر مي كنم.

آخر فروم باز cyrus_ln's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

خيلي ممنون.همين الان ميرم امتحان كنم.
    آقا مهدي از شما هم تشكر مي كنم.
    خواهش میکنم

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

13

اينا همش رو خودم پيدا كردم، با كمي دقت تو بازي مشخصه، اينو بگم من دور اول رو بدون اين‌كه از كسي كمك بگيرم رفتم و از آشنايي‌اي كه با سري‌هاي قبلي داشتم استفاده كردم. درسته كه سخت بود ولي هيچ دوري مثل دور اول بازي كه رفتم بهم نچسبيده، خداييش يه چيز ديگه بود...
    منم اولین بار خیلی حال داد . هیچی نداری ! واسه همه اسلحه ها باید مهمات پیدا کنی ، هیچی از معما ها بلد نیستی و ............ .

داره خودمونی میشه PC GAMES's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

نقد و بررسي بازي ( Resident Evil 4 ( For Pc مقدمه : يکي از بازي هايي که دارندگان pc به شدت منتظرش بودند بازي Resident Evil4 بود که بالاخره پس از يک انتظار طولاني و چند بار به تعويق افتادن تاربخ انتشار بازي اين بازي نيز به بازار آمد که در اينجا به نقد و بررسي اين بازي مي پردازيم:داستان و روند بازي : داستان بازي درباره شخصي به نام لئون است که البته در نسخه هاي قبلي RE هم حضور داشت ,او عضو نيرو هاي وپژه است و اينبار ماموريت دارد تا دختر رئيس جمهور را از دست سارقان نجات دهد اما با مسائل عجيب تري و ويروس هاي خطرناک و موجودات عجيب و غريبي نيز مواجه مي شود که قصد نابودي دنيا را دارند و...همان طور که ميبينيم داستان بازي نسبت به نسخه هاي قبلي RE چيزي براي گفتن ندارد اما روند بازي و نحوه روايت داستان بسيار خوب و پر هيجان است و بازي کننده را تا انتهاي بازي دنبال بازي مي کشاند.سيستم مبارزات و اسله ها : روند مبارزات بسيار خوب و در حد بالايي قرار دارد و بازي از هيجان و جذابيت بالايي برخوردار مي باشد وجود انواع اسله ها نيز به هيجان بازي کمک کرده است هر چند که براي استفاده از چندين اسلحه محدوديت هايي وجود دارد و کوله پشتي لئون توانايي حمل تعداد زيادي اسلحه را ندارد.موزيک و صداگذاري : بازي از لحاظ صداگذاري نيز در حد خوبي قرار دارد و به خصوص صداي اسلحه ها به خوبي تنظيم شده است و موزيک بازي نيز شما را راضي نگه خواهد داشت و در کل صداگذاري بازي شما را در حال و هواي بازي قرار مي دهد و از آن کاملا راضي خواهيد بود.گرافيک و نورپردازي ها : همان طور که ميدانيد اين بازي از کنسول به pc شبيه سازي شده است و متاسفانه سازندگان بازي خيلي خوب از عهده اين کار بر نيامدند و يا مي توان گفت کمي بي حوصلگي و کم دقتي کردند, اين موضوع را از همان ابتدا و با گرافيک نه چندان خوب بازي متوچه خواهيد شد که حتي گرافيک نسخه pc نسبت به نسخه هاي کنسولي در حد پايين تري قرار دارد, سايه زني ها و نور پردازي ها در سطح پاييني قرار دارند و حتي در بعضي از مراحل اصلا وجود ندارند در کل از گرافيک بازي انتظار بيشتري مي رفت و در اين قسمت بازي نمي تواند شما را راضي کند.کنترل و دوربين بازي: کنترل بازي نيز به خوبي براي pc آماده نشده است و کنترل بازي اصلا با کي برد خوب نيست و بسيار شما را براي گذراندن مراحل دچار مشکل خواهد کرد پيشنهاد من اين است که حتما بازي را با يک گيم پد انجام دهيد تا از بازي لذت بيشتري ببريد دوربين بازي نيز هر چند که ضعف هايي دارد اما جالب طراحي شده است.حرق پاياني : در پايان توصيه ميشود که اگه طرفدار اين بازي هم نيستيد اما حداقل اين بازي را يک بار بازي کنيد بازي با تمام مشکلاتي که دارد اما همان روند جذاب سري بازي هاي RE را درخود دارد و از بازي کردن آن پشيمان نخواهيد شد البته اگر ميتوانيد اين بازي را با کنسول تجربه کنيد تا از آن لذت بيشتري ببريد.لازم به ذکر است که اين بازي که در اينجا به نقد و بررسي آن پرداختيم با نام Biohazard نيز در بازار پيدا ميشود و گفته ميشود که نسخه اصلي اين بازي با نام Re4 که قرار است Ubisoft آن را منتشر کند هنوز به بازار نيامده است و چند وقت ديگر منتشر ميشود ولي فکر نکنم اين دو نسخه تفاوت چنداني با هم داشته باشند. سيستم امتياز دهي :داستان و روند بازي : 17سيستم مبارزات واسلحه ها : 19صداگذاري و موزيک : 18گرافيک و نور پردازي ها : 15کنترل و دوريبن : 15چذابيت و ارزش و هيجان: 18امتياز کل : 17سيستم مورد نياز:CPU: 1.7 GHZVga : 128mgRam : 512 mb سازنده : CapcomESRB: +17سبک بازي: اکشن سوم شخص (ترسناک )منبع:oxo گیمز

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

راهنمای کامل و قدم به قدم بازی هست.اگه کسی میخواد بگه تا واسش بزارم.چون واقعا زیاده!!

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

راهنمای کامل و قدم به قدم بازی هست.اگه کسی میخواد بگه تا واسش بزارم.چون واقعا زیاده!!
    میتونی تبدیلش کنی به یک PdF . آپلود کنی و همینجا بزاری تا همه استفاده کنند .
    نقد هم خوب بود ولی اگه از خودت مینوشتی خیلی بهتر بود چون نظر خودتو میخوندیم .

تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

میتونی تبدیلش کنی به یک PdF . آپلود کنی و همینجا بزاری تا همه استفاده کنند .
    نقد هم خوب بود ولی اگه از خودت مینوشتی خیلی بهتر بود چون نظر خودتو میخوندیم .
    نه اگه همه طالبن تو یه سایته دیگه آپلود میکنم و بعد لینکشو اینجا میزارم یا همه رو طی چند پست بدم.

داره خودمونی میشه 619's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

من تو مرحله ای که سنگ رو هل میدن باید چه جوری رد کنم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •