تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 111 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 1110

نام تاپيک: پوشش ایرانسل

پروفشنال shamabady's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    سبزوار

پيش فرض

احتمالا تو اصفهانم فقط آنتناشون روشن کردن ولی به شبکه وصل نیست توقم 2 ماه دارن سیم کارت پخش میکنن دو هفته پیش اونجا بودم گوشیم irancell و پیدا میکرد ولی میزد عدم دسترسی به شبکه

داره خودمونی میشه nasa294's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

13 روند آنتن دهی و کیفیت سرویس تا به امروز

بچه هایی که تو چند تا شهر اولیه ایرانسل یعنی تهران تبریز مشهد کرج مراغه ساری ارومیه قم (به گفته مسئولین ایرانسل پوشش تقریبا کامل) ساکن هستند با ذکر شهر و منطقه ای که هستند راجع به آنتن دهی و کیفیتش در حال حاضر توضیح بدن تا برا ی بقیه دوستان هم اطلاع رسانی بشه. با تشکر

تاريخ عضويت
    Aug 2006

14 پوشش مناطق ایرانسل در هفته ای که گذشت

بچه هایی که تو این مناطق هستند راجع به اینکه سرویس تو این هفته راه اندازی شده یا نه و کیفیت اون بیان و توضیح بدن . با تشکر (با مشارکت همگانی این تاپیک رو یه منبع خوب در مورد پوشش ایرانسل کنید)
    اردبيل
    شهر اردبیل، در شمال غربی ایران، در استان اردبیل و بر فلاتی به ارتفاع تقریبی 1.525 متر بالاتر از سطح دریا واقع شده است. به دلیل برخورداری از هوای سالم و چشمه های آب معدنی گرم در اطراف شهر، اردبیل از مناطق جذاب گردشگری در ایران است. در حال حاضر محدوده پوشش شبکه در این شهر به قرار زیر است:

*
    از شمال: بلوار بسیج، بلوار آزادی
    *
    از جنوب: بزرگراه شهدا، خیابان امام خمینی
    *
    از غرب: بزرگراه ملا یوسف، خیابان سعدی، خیابان حافظ شیرازی
    *
    از شرق: بزرگراه بسیج، بزرگراه بعثت

کرمانشاه
    شهر کرمانشاه با آب و هوایی ملایم، در 525 کیلومتری تهران واقع شده و مرکز استان کرمانشاه است. کرمانشاه از تاریخی درخشان برخوردار بوده و یکی از شهرهای قدیمی کشور است. در حال حاضر پوشش شبکه ایرانسل در این شهر به مناطق زیر محدود می شود:

*
    از شمال: بلوار گلها، بلوار دانشگاه، بلوار حافظ
    *
    از جنوب: بلوار صابونی، بلوار دانشجو، بلوار مطهری، خیابان ملت
    *
    از غرب: بلوار شاهد، بلوار طالقانی، بلوار کاشانی، بلوار باهنر
    *
    از شرق: بلوار کشاورز، خیابان اندیشه، بزرگراه آزادی، خیابان شیخ بهایی

تاريخ عضويت
    Aug 2006

13 آّیا این مناطق به شبکه ایرانسل وصل هستند ؟؟؟؟؟

به گفته سایت رسمی ایرانسل این مناطق که در زیر اسماشون اومده کاملا زیر پوشش هستند تا به امروز بچه هایی که ساکن این مناطق هستند آمار بدن (پوشش و کیفیت) .(با مشارکت همگانی این تاپیک رو یه منبع خوب در مورد پوشش ایرانسل کنید)

تهران
    ایرانسل پوشش کامل پایتخت و بزرگترین شهر ایران، یعنی تهران را در راس برنامه های خود دارد و هم اکنون، پوشش شبکه به مناطق ذیل محدود می شود:
    از شمال:لشگرک ، دربند ، اوین
    از جنوب: شهرری، بلوار آزادگان ، جاده تهران - قم ، جاده ساوه ، بهشت زهرا
    از غرب: شهرک آسمان، شهران، زیبا شهر، کن، ورزشگاه آزادی ، اتوبان تهران - کرج، پارک چیتگر
    از شرق: تهران پارس، تهران نو، لویزان ، اتوبان تهران - دماوند
    نواحی نامبرده، مناطقی هستند که دفاتر بسیاری شرکتها، تعداد کثیری سازمانهای دولتی، بازار بزرگ، خیابانهای اصلی، فرعی و میادین اصلی را در برمی گیرند.

تبریز
    تبريز يک شهر صنعتي و پرجمعيت در شمال غربي ايران است که درصد قابل توجهي از جمعيت شهري را در بر دارد. هم اکنون، پوشش شبکه در اين شهر کامل شده است.
    تمامي نواحي و مناطق شهر تبريز تحت پوشش بوده و ساختمانهاي اصلي سازمانهاي دولتي و خصوصي را تحت پوشش داشته و بعلاوه، مراکز خريد بزرگ، دفاتر مرکزي، مرکز شهر، خيابانهاي اصلي و فرعي مهم را در تبريز شامل مي شود.

مشهد
    مشهد که مهمترين شهر مذهبي و نيز بزرگترين شهر در شمال شرق ايران است،جايگاه ويژه اي در فهرست برنامه پوشش شبکه دارد. هم اکنون پوشش شبکه در مشهد کامل می باشد.
    ساختمانهاي اصلي سازمانهاي دولتي و خصوصي را تحت پوشش داشته و بعلاوه، مراکز خريد بزرگ، دفاتر مرکزي، مرکز شهر، خيابانهاي اصلي و فرعي مهم را در مشهد شامل مي شود.

کرج
    روزانه تعداد کثيري ، از کرج که يکي از شهرهاي مهم ايران است، به تهران سفر مي کنند. به اين دليل، ايرانسل، به لحاظ پوشش شبکه، براي اين شهر اهميت خاصي قائل است. در کرج، مناطق مرکزي شهر با ساختمانها و دفاتر مرکزي و سازمانهاي مهم، بطور کامل تحت پوشش شبکه قرار دارند. در حال حاضر، منطقه تحت پوشش در اين شهر به نواحي زير محدود مي شود:
    از شمال: رجايي شهر، باغستان، خرم دشت، دانشگاه تربيت معلم، شهرک قائميه، بلوار امام خميني، بلوار ملاصدرا، بلوار شهيد مطهري، بلوار قائم
    از جنوب: شهر صنعتي، شهرک ذوب آهن، فرديس، بلوار شهيد چمران، بلوار هفتم تير، بلوار امامزاده حسن
    از غرب: مهرشهر، شهرک پرديسان، کوي فرهنگ، بلوار امام خميني، بلوار شهيد مطهري، بلوار شهرداري، بلوار شهيد حدادي، بلوار حميد شمس
    از شرق: شهرک رسالت (عظيميه)، حصار، اسلام آباد، بلوار امامزاده حسن، بلوار شهيد چمران، اتوبان تهران–کرج، بلوار بسيج

ساری
    ساري، مرکز استان مازندران، يکي از پرجمعيت ترين شهرهاي شمال ايران است. بعد از تکميل مراحل پوشش مقدماتي در ساري ، هم اکنون پوشش شبکه در اين شهر کامل مي باشد.

ارومیه
    شهرستان اروميه، به عنوان مرکز استان آذربايجان غربي از نظر موقعيت جغرافيائي، در جنوب شهرستان سلماس و شمال شهرستان نقده قرار گرفته و آبهاي درياچه اروميه شرق آن را مي¬پوشاند و از جانب غرب با كشور تركيه و از گوشه جنوب غربي با كشور عراق همسايه است. اروميه به لحاظ قرارگرفتن در اين منطقه از اهميت بسزايي برخوردار بوده و بنابراين ايرانسل هم اکنون در اين شهر شروع بکار کرده و تمامي شهر را تحت پوشش قرار داده است. در آينده اي نه چندان دور، بخش قابل توجهي از نواحي اطراف اروميه نيز به اين محدوده اضافه مي شود.

مراغه
    شهرستان مراغه در جنوب غربي استان آذربايجان شرقي، بر دامنه كوه سهند قرار گرفته و از شمال به شهرستان تبريز، از شرق به شهرستان هشترود، از مغرب به درياچه اروميه و شهرستان بناب و از جنوب به شهرستانهاي ملكان و مياندوآب و شاهين دژ محدود است. اين شهر به لحاظ موقعيت جغرافيايي و کشاورزي، در شمال غرب ايران و همچنين در استان آذربايجان شرقي حائز اهميت مي باشد و به همين جهت ايرانسل ، پوشش شبکه را در مراغه کامل کرده و هم اکنون تمام شهر تحت پوشش است.

قم
    شهر قم از مهم ترین مراکز شیعه در ایران و سراسر جهان محسوب می شود. حوزه علمیه و حرم مطهر حضرت معصومه از اماکن مهم مرکز استان قم هستند. جمکران نیز یکی دیگر از اماکن زیارتی واقع در اطراف قم می باشد. هم اکنون پوشش شبکه ایرانسل در قم تکمیل شده و بدین ترتیب ایرانسل در سراسر این استان آنتن دهی دارد.

اردبيل
    شهر اردبیل، در شمال غربی ایران، در استان اردبیل و بر فلاتی به ارتفاع تقریبی 1.525 متر بالاتر از سطح دریا واقع شده است. به دلیل برخورداری از هوای سالم و چشمه های آب معدنی گرم در اطراف شهر، اردبیل از مناطق جذاب گردشگری در ایران است. در حال حاضر محدوده پوشش شبکه در این شهر به قرار زیر است:

*
    از شمال: بلوار بسیج، بلوار آزادی
    *
    از جنوب: بزرگراه شهدا، خیابان امام خمینی
    *
    از غرب: بزرگراه ملا یوسف، خیابان سعدی، خیابان حافظ شیرازی
    *
    از شرق: بزرگراه بسیج، بزرگراه بعثت

کرمانشاه
    شهر کرمانشاه با آب و هوایی ملایم، در 525 کیلومتری تهران واقع شده و مرکز استان کرمانشاه است. کرمانشاه از تاریخی درخشان برخوردار بوده و یکی از شهرهای قدیمی کشور است. در حال حاضر پوشش شبکه ایرانسل در این شهر به مناطق زیر محدود می شود:

*
    از شمال: بلوار گلها، بلوار دانشگاه، بلوار حافظ
    *
    از جنوب: بلوار صابونی، بلوار دانشجو، بلوار مطهری، خیابان ملت
    *
    از غرب: بلوار شاهد، بلوار طالقانی، بلوار کاشانی، بلوار باهنر
    *
    از شرق: بلوار کشاورز، خیابان اندیشه، بزرگراه آزادی، خیابان شیخ بهایی

تاريخ عضويت
    Aug 2006

4 پوشش مناطق جدید ایرانسل تا آخر این ماه(البته به گفته مدیر عامل شرکت)

قم، اردبیل، کرمانشاه، ‌مشکین‌شهر، همدان، خرم‌آباد، زنجان، سنندج، سراب، گرمی، سقز، شیراز، بروجرد، علی‌گودرز، بابل، جویبار، نیشابور، بجنورد، تربت‌جام، تربت‌حیدریه، بیرجند، تایباد، آمل، قائم‌شهر، بهشهر، شیروان، گرگان، گنبد کاووس، بندر ترکمن، فریدون‌کنار، محمود‌آباد و امیرکلا
    Last edited by nasa294; 03-02-2007 at 18:53.

آخر فروم باز musketeer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

کرج:
    من تو خیابون ساسانی (صدوقی) زندگی میکنم.
    نزدیک اتوبان.... آنتن دهیش تقریبا هیچ وقت عالی نیست.... ولی قابل قبوله
    فقط شانس من پشت کامپیوتر که میشینم هیچی آنتن ندارم!!
    توی شهر خوب آنتن میده..... منظورم مرکز شهره
    داخل اتوبان کرج-تهران هم خوب آنتن میده.... تو متروی بین شهری هم عالیه....
    ولی به تهران که میرسم(محل کارم تهرانه) آنتن دهیش فوق العاده اس!!!!!!!!!!!
    آریا شهر, پیچ شمرون تا تخت طاووس, کل خیابون انقلاب, و کلا مرکز شهر کوچکترین مشکلی وجود نداره.

حـــــرفـه ای boy iran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض

تو بازار رفیقم میگفت صفره صفره درسته

تاريخ عضويت
    Aug 2006

14 مشکل برگشت صدا در ایرانسل(محدوه پوشش کرج)

کرج:
    من تو خیابون ساسانی (صدوقی) زندگی میکنم.
    نزدیک اتوبان.... آنتن دهیش تقریبا هیچ وقت عالی نیست.... ولی قابل قبوله
    فقط شانس من پشت کامپیوتر که میشینم هیچی آنتن ندارم!!
    توی شهر خوب آنتن میده..... منظورم مرکز شهره
    داخل اتوبان کرج-تهران هم خوب آنتن میده.... تو متروی بین شهری هم عالیه....
    ولی به تهران که میرسم(محل کارم تهرانه) آنتن دهیش فوق العاده اس!!!!!!!!!!!
    آریا شهر, پیچ شمرون تا تخت طاووس, کل خیابون انقلاب, و کلا مرکز شهر کوچکترین مشکلی وجود نداره.
    ممنون از اطلاعات خوبتون در محدوده کرج یکی از بچه ها م می گفت تو 45 متری به پایین بعضی اوقات بد جواب میده و تماسی که از طرف خط ایرانسل انجام میشه با فید بکه صدا هستش شما تو اون مناطقی که گفتی این مشکل رو هم دارید

آخر فروم باز masoudboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

الان ایرانسل در اصفهان آنتن دهی آزمایشی داره . من الان توی اتاق که هستم پشت کامپیوتر 2 تا خط آنتن دارم ولی وقتی گوشی را یکم جابه جا می کنم آنتن گوشی فول میشه . اکثر جاهای شهر هم به خصوص جنوب اصفهان آنتن نداره ولی باید صبر کرد دید وقتی به طور رسمی افتتاح شد در اصفهان چطور میشه .دوستانی که در تهران هستند مثلا وقتی در خانه هستند آنتن دهی چطور هست درایرانسل ؟؟

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض ایرانسل در اصفهان

الان ایرانسل در اصفهان آنتن دهی آزمایشی داره . من الان توی اتاق که هستم پشت کامپیوتر 2 تا خط آنتن دارم ولی وقتی گوشی را یکم جابه جا می کنم آنتن گوشی فول میشه . اکثر جاهای شهر هم به خصوص جنوب اصفهان آنتن نداره ولی باید صبر کرد دید وقتی به طور رسمی افتتاح شد در اصفهان چطور میشه .دوستانی که در تهران هستند مثلا وقتی در خانه هستند آنتن دهی چطور هست درایرانسل ؟؟

دوست عزیز می تونی اطلاعات بیشتری از پوشش ایرانسل در اصفهان که از چه تاریخی شروع و در چه مناطقی از اصفهان پوشش داره بدی و همچنین کیفیت تماس ها

(با مشارکت همگانی این تاپیک رو یه منبع خوب در مورد پوشش ایرانسل کنید)
    Last edited by nasa294; 03-02-2007 at 21:55.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •