تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: w810یاn70؟؟؟؟

راي دهنده
93. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • n70

31 33.33%
  • w810

62 66.67%
صفحه 4 از 11 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 108

نام تاپيک: n70 یا w810 ؟

آخر فروم باز ahriman323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

w810i از هر لحاظ بهتره فقط نوکيا سيستم عامل داره که مشکلات زيادي داره بعد بعضي از دوستان ميگن رو جاوا نميشه برنامه نصب کردو از اين حرفا اخه مگه موبايل کامپيوتره که بخواي برنامه زياد نصب کني الان برنامه هاي جاواهم خيلي زياد هستند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

13

من که خودم عاشق w810 هستم .
    از گوشی های نوکیا اصلا خوشم نمیاد ! نمی دونم چرا؟
    ميدوني چرا چون قدرت طراحي بالاي نداره چون دست همه هست من از اون ادمايي هستم که دوست دارم چيزي که دارم تک باشه

پروفشنال RedDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    همه جا و هیچ جا

پيش فرض

ميدوني چرا چون قدرت طراحي بالاي نداره چون دست همه هست من از اون ادمايي هستم که دوست دارم چيزي که دارم تک باشه
    خداييش تا حالا نميدونستم كه نوكيا آخر طراحي!
    ولي با كمي دقت ديدم حق با شماست چون نديدم هيچ شركتي بورد موبايلو تو گلدون بكاره تا آنتنش سبز كنه!!!!
    اون وقت جاي گوشي بده به ملت

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

خداييش تا حالا نميدونستم كه نوكيا آخر طراحي!
    ولي با كمي دقت ديدم حق با شماست چون نديدم هيچ شركتي بورد موبايلو تو گلدون بكاره تا آنتنش سبز كنه!!!!
    اون وقت جاي گوشي بده به ملت
    ????????????????

آخر فروم باز fery joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوست عزیز اگه میخوای چیزی که داری تک باشه باید کیفیتش رو هم ملاک قرار بدی نه اینکه فقط تک بودنش مد نظرت باشه

مثل این میمونه که مثلا یه نفر یه الاغ بخره بعد سوارش بشه تو شهر راه بیفته و بگه همه مردم ماشین دارن ولی من تنها خر دارم و تکه

اگه نباشه جاش خالی می مونه FLiKS3R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

ebru جان الهي قربونت بره اين شهاب سامسونگ (شوخي)
    شك نكن كه دبليو 810 .گول تبليغات اين فروشنده هاي نوكيا رو نخور.اينجا شده پاتوق فروشنده نمايندگيهاي نوكيا و سامسونگ.اونا دارن فكر جيب خودشونو ميكنن.شما به حرف كسي توجه نكن و با عقل كامل و بالغ خودت تصميم بگير.ببين دبليو 810 از هر نظر سرتره.ان 70 بجز سيمبيان بودن (كه من حسن كه نميدونم هيچ, عيب هم ميدونم)هيچ حرفي براي گفتن در مقابل دبليو 810 نداره.
    810 فقط یه شکل داره (البته اینم به خاطر طرفداراش وگرنه همونم نداره) و دیگر هیچ ...
    مثلا فرمان صوتی n70 بدون اینکه با صدای خودت باشه عمل میکنه اصلا نیازی به ضبط کردن نداره ...
    برای 810 در مورد صدا حرف نزنین که هیچی نداره -----= بهتره بگین صداش در نمیاد و خیلی هم خفس
    راستی یکی گفته بود N70 رفته تو لیست گوشی های old .خوب یعنی چه ؟ حالا بره تو old از کاراییش که کم نمیشه
    یا 810 میتونه 1000 تا شماره ذخیره کنه اما n70 محدودیت نداره ...
    810 push to talk نداره
    نوع زنگ n70 پلی فونیک 64 کانال اما 810 40 کانال ... تازه n70 علاوه بر پلی فونیک ، مونوفونیک و تروتونز هم پشتیبانی میکنه ...
    قابلیت چاپ مستقیم در n70 هست و در 810 نیست
    بازهم میگین قابل مقایسه نیست و فقط یه سیمبین داره ؟؟؟

تاريخ عضويت
    Feb 2007

14

دوست عزیز اگه میخوای چیزی که داری تک باشه باید کیفیتش رو هم ملاک قرار بدی نه اینکه فقط تک بودنش مد نظرت باشه

100%

مثل این میمونه که مثلا یه نفر یه الاغ بخره بعد سوارش بشه تو شهر راه بیفته و بگه همه مردم ماشین دارن ولی من تنها خر دارم و تکه

چه ربطي داره خر که ماشين نيست منظورم اينه که از اون چيزي که دارم کم باشه مثلا يه ماشيني که تو ايران کم باشه يا اصلا پلاک موقت باشه

آخر فروم باز fery joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

چه ربطي داره خر که ماشين نيست منظورم اينه که از اون چيزي که دارم کم باشه مثلا يه ماشيني که تو ايران کم باشه يا اصلا پلاک موقت باشه
    خب عزیزم برو یه ژیان بگیر آخه دیگه خیلی کم پیدا میشه و نسلش رو به انقراضه

اگه نباشه جاش خالی می مونه farid ejay's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    c:/windows/system32

12

من تازگی با یک نفر که n70 داشت کل انداختم و یه کاری کردم که دیگه دم مغازه ما پیداش نشد
    1-کل دوربین انداخت گوشی خودم گذاشتم کنار گوشی n70 طرف. دوربین هر دو رو روشن کردم فقط طرف تو کیفیت و رنگ هلو w810 مونده بود
    2-از نظر Lcd کل انداختیم مال من کوچیک بود ولی رنگ و رزلیشنش میارزید به کل هیکل tongue: n70
    3- از نظر فلاش که نور صفهه lcd من ازاون بیشتر بود و مال من که دو تا دیود با نور زیاد داشت که چشم طرفو زد
    4-از نظر بزرگی که نگو n70 در مقابل w810 مانند فیل و فنجون بود ولی خودمونیما nokia خیلی ابگوشت دوست داره
    5-طرف می گفت اصلا گوشی تو رم میخوره 110 تا تم تو گوشیم بود بهش نشون دادم بعدم بهش گفتم مال تو که با تم منوش عوض نمیشه مال من میشه تم equlizer رو برش گذاشتم منو رقص نور میزد طرف مونده بود چی بگه
    6-پسره می گفت گوشی تو برنامه و بازی کم داره منم گفتم بیا دیگه چی میخوای اینم 30 تا برنامه و سی تا بازی گوشی تو سی تا برنامه بریزی توش فکر کنم دیگه بالا هم نیاد
    7- از نظر ویندوز اره من کم اوردم ولی اخه وقتی داره این 810 همه کاری و بیشتر از n70 میکنه و همه امکانات ویندوز موبایل رو هم داره و بیشتر ویندوز میخوای چیکار)
    8-من بهش گفتم تا حالا دیدی یه پیر مرد بیاد تو مغازه ما یا هر مغازه ای بگه w810 میخوام خنده داره ولی حتما میاد میگه اقا n70 داری.
    9- اصلا nokia دوست داره دسته هونگ درست کنه هدست nokia رو ببین بعد برو مال sony ببین مال نوکیا انقدر بزرگ نمیشه که تو گوش بره بعدم حالا بگیم که رفت همه ملت میگن ای جوادرووووووو
    10-کیفیت پخش اهنگ هارم بگم که نگوووووووووووووووووووووو
    11-من w810 میزارم تو جیبم انگار نه انگار که چیزی تو جیبته و تو خیابان همش دارم با هدفونش اهنگ گوش میکنم ولی n70 رو طرف گذاشته بود تو جیبش انگار دسته هونگ تو جیبش بود و عکس n70 افتاده بود رو شلوار لی طرف سنگ شور شده بود
    12-مدیا پلیر w810 من با یک اشاره امد بالا و تمام امکانات یه ipod رو داره ولی n70 که نگو مثل این اسباب بازی بچه ها tongue:
    13- رم من 512 بود و تا 2g میتونی بندازی ولی n70 رمش 32 و بیشتر از 1g بندازی بدبخت هنگ میکنه.
    14-w810 همه وسایل ارتباطی رو داره ولی n70 اینفرارد نداره.
    15-با باتری پر w810 میتوان 12 ساعت مکالمه کرد ولی با n70 میشه 3.5 مکالمه کرد
    دیگه خسته شدم دستم در گرفت دیگه چی بگم مثل روز روشن دیگه
    فقط من در چند مورد کم اوردم 1-ویندوز سیمبین 2-فیلم برداری که n70 mpeg میگرفت و پخش میکرد 3-دوربین افتزاح دوم n70
    اینم بگم طرف بعده دو روز فکر کردن اومد از خود ما یه w810 سفید خرید رفت به دوستاش پز بده
    تا بعددددددددددددددددددددددد ددددددددد
    Last edited by farid ejay; 28-02-2007 at 16:32.

پروفشنال RedDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    همه جا و هیچ جا

پيش فرض

من تازگی با یک نفر که n70 داشت کل انداختم و یه کاری کردم که دیگه در مغازه ما پیداش نشد
    1-کل دوربین انداخت گوشی خودم گزاشتم کنار گوشی n70 طرف دوربین هر دو رو روشن کردم فقط طرف تو کیفیت و رنگ هلو w810 مونده بود
    2-از نظر lcd کل انداختیم مال من کوچیک بود ولی رنگ ورزلیشنش میارزید به کل هیکل n70
    3- از نظر فلاش که نور صفهه lcd من ازاون بیشتر بود و مال من که دو تا دیود با نور زیاد داشت که چشم طرفو زد
    4-از نظر بزرگی که نگو n70 در مقابل w810 مانند فیل و فنجون بود ولی خودمونیما nokia خیلی ابگوشت دوست داره
    5-طرف مگفت اصلا گوشی تو دم میخوره 110 تا تم تو گوشیم بود بهش نشون دادم بعدم بهش گفتم مال تو که با تم منوش عوض نمیشه مال من میشه تم equlizer رو برش گذاشتم منو رقص نور میزد طرف مونده بود چی بگه
    6-پسره مگفت گوشی تو برنامه و بازی کمه منم گفتم بیا دیگه چی میخوای اینم 30 تا برنامه و سی تا بازی گوشی تو سی تا برنامه بریزی توش فکر کنم دیگه بالا هم نیاد
    7- از نظر ویندوز اره من کم اوردم ولی اخه وقتی داره این 810 همه کاری و بیشتر از n70 میکنه و همه امکانات ویندوز موبایل رو هم داره و بیشتر ویندوز میخوای چیکار
    8-من بهش گفتم تا حالا دیدی یه پیر مرد بیاد تو مغازه ما یا هر مغازهای بگه w810 میخام خنده داره ولی هتما میاد میگه
    اقا n70 داری
    9- اصلا nokia دوست داره دسته هونگ درست کنه هدست nokia رو ببین بعد برو مال sony ببین مال نوکیا انقدر بزرگ نمیشه که تو گوش بره بعدم حالا بگیم که رفت همه ملت میگن ای جوادرووووووو
    10-کیفی پخش اهنگ ها رم بگم که نگوووووووووووووووووووووو
    11-من w810 میزارم تو جیبم انگار نه اگار که چیزی تو جیبته و تو خیابان همش دارم با هدفونش اهنگ گوش میکنم ولی n70 رو طرف گذاشته بود تو جیبش انگار دسته هونگ تو جیبش بود و عکس n70 افتاده بود رو شلوار لی طرف سنگ شور شده بود
    12-مدیا پلیر w810 من با یک اشاره امد بالا و تمام امکانات یه ipod رو داره ولی n70 که نگو مثل این اسباب بازی بچه ها tongue:
    13- رم من 512 بود و تا 2g میتونی بندازی ولی n70 رمش 32 و بیشتر از 1g بندازی بدبخت هنگ میکنه
    14-w810 همه وسایل ارطباطی رو داره ولی n70 اینفرارد نداره
    15-با باتری پر با w810 متوان 12 ساعت مکالمه کرد ولی با n70 مشه 3.5 مکالمه کرد
    دیگه خسته شدم دستم در گرفت دیگه چی بگم مثل روز روشن دیگه
    فقط من در چند مورد کم اوردم 1-ویندوز سیمبین 2-فیلم برداری که n70 mpeg میگرفت و پخش میکرد 3-دوربین افتزاح دوم n70
    اینم بگم طرف بعد دو روز فکر کردن اومد از خود ما یه w810 سفید خرید رفت به دوستاش پز بده
    تا بعددددددددددددددددددددددد ددددددددد
    همين چيزاست که من کشته مرده w810 هستم!!!
    حالا هر چي ما بگيم مگه نوکيايها تو گوششون ميره!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •