تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: w810یاn70؟؟؟؟

راي دهنده
93. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • n70

31 33.33%
  • w810

62 66.67%
صفحه 11 از 11 اولاول ... 7891011
نمايش نتايج 101 به 108 از 108

نام تاپيک: n70 یا w810 ؟

داره خودمونی میشه oh my god's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

در اینکه امکانات چند رسانه ای W810 بهتر از N70 هست شکی نیست. از نظر دوربین که دیگه همه وضعیت رو میدونن. از نظر صدا که ناسلامتی واکمن فون هستش. فقط کیفیت فیلمبرداریش پایینه که اونم به این دلیله که کیفیت عکسبرداریش بالاست. اصولا دوربین موبایلها 3 حالت دارند: عکس خوب، فیلم بد - فیلم خوب، عکس بد - کمی از هردو که کیفیت متوسط دارند. مثال اولی همین W810 ، مثال دومی 6288 و مثال سومی N70 .
    مورد بعدی سیستم عامل هست. بذارید روراست باشم، من هم یکی از اعضای خانوادمون N70 داشته و هم چند نفر از دوستام (حداقل یک سال) . بدون استثنا همشون مینالیدن که مثلا سرعتش کنده، بهو خاموش میشه، داری SMS میزنی هنگ میکنه، باهات تماس میگیرن زنگ نمیخوره و... دیگه نمیخوام بیشتر از این آبروی شرکت معظم نوکیا رو ببرم. ولی از بین چندین نفری هم که W810 داشتن همچین چیزایی نشنیدم. همگی کاملا راضی بودند و هستند. با وجود اینکه نصب برنامه یه مزیت مهم محسوب میشه ولی هیچ آدم عاقلی نمیاد به این دلیل این همه مشکل رو قبول کنه یا نادیده بگیره. بعدش هم اگه یه کم اهل اخبار و اطلاعات باشید و یه کم سرچ بفرمایید، متوجه میشید که W810 برای 2-3 ماه اول عرضه پرفروشترین گوشی بوده و الان هم بعد از یک سال و اندی همچنان توی 10 گوشی برتره. اینم بگم که یک شرکت براساس آمار فروش گوشی در 50 کشور مختلف اعلام کرده که K800 فروشش بیشترین بوده و N73 هم چهارم بوده و W810 هم هفتم - البته توجه کنید که گوشی چندوقت هست که اومده. حالا بگید ما حالیمون نیست و نمیفهمیم، تمام اون چند ده میلیون نفر دیگه تو اون 50 تا کشور هم همینطورن؟ جالبه من تا حالا هیچ آماری ندیدم که N70 توی 10 گوشی پرفروش باشه، البته چرا.. قبل از اینکه W810 بیاد مثل اینکه هشتم - نهم بود.
    من هیچ دشمنی و خصومتی با Nokia ندارم، ولی در این مورد بخصوص، N70 از W810 کم میاره. توی GSMArena هم N70 رفته جزو گوشیهای Old!
    کاملا تایید می شه. الان مدت کوتاهیه که یک 810 خریدم و از شر 6630 و N70 خلاص شده ام. شر چرا؟ چون مدتی بود که یا صبح ها یا عصرها گوشیم زنگ نمی خورد. بعد از مدت ها فهمیدم که مشکل سر گوشیه و نه سیم کارت. من بدبخت سیم کارتم رو به این خاطر عوض کردم ولی فهمیدم که به خاطر گوشیه. وجدانا با 810 یه همچین مشکلی ندارم. دوربینش وجدانا همه جوره سره. فقط فیلم برداری N70 به خاطر MP4 بودنش بهتره. صدای 810 به نحو غیر قابل مقایسه ای بهتره. کیفیت ال سی دی رو با کنار هم قرار دادن مقایسه کردم. 810 واقعا سر بود. عکس هایی با810 گرفته ام که هیچ N70 امکان گرفتنش رو نداره. سیمبیان انعطاف پذیری خوبی داره ولی مشکلاتش حوصله همه رو سر می بره. حاضرم شرط ببندم اون دوستی که توی صفحه اول به خانم ها و آقایون به خاطر انتخاب 810 توهین کرده خودش از ... تعطیله و بهتر از من سیمبین رو نمی شناسه. نوکیا گوشی های توپی می زنه ولی باید قبول کرد که هنوز توی بعضی چیزها از سونی اریکسون عقبتره و البته توی بعضی چیزها جلوتره. ولی وجدانا من که هردو گوشی رو داشته ام می گم در مجموع با توجه به تمام محاسنی که N70 داره 810 برای خرید خیلی بهتره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

810 +simbyan

اگه نباشه جاش خالی می مونه ALFA323's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Shiraz - BandarAbbas. ... Name : Moein

پيش فرض

sony Love جان این جمله ای که گفتی برامون معنی میکنی ؟!!! حالا بالاخره W810 یا Symbian !!!

پروفشنال Apachi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Neverland

پيش فرض

ها ها
    دوتاشون گوشکوبن
    w810 با اون ال سی دی کوچیکش که واقعآ توش هیج چیز معلوم نیست که اصلا کسی بیاد بگه کیفتش خوبه یا بده و اصلا شبیه گوشی های مدرن نیست یا اون دوربین عکاسی پر از نویزش واقعآ عکس هاش تو PC خیلی بده و پر از نویز هستش رنگ رو ی گوشی به خاطر کیفت پایین پلاستیکش زود میره و مثل اسباب باز هستش خود سونی اریکسون اعلام کرده به خاطر ضعف این دیگه تولید نخواهد شد رزولوشن هردوشون واقعآ پایین هستش و مثل گوشی های سال 2004 هستش n70 هم که دیکه توی هنگ کردن معروفه Full screen دوربینش رو نمیایش نمیده و قیافه هم که نداره
    اینهمه دو مگا پیکسلی بهتر چرا دنبال اونا نمیرید
    Sony Ericsson W888
    Sony Ericsson W610
    Sony Ericsson K550

Nokia 5310
    Nokia 3250
    Nokia 6270

Motorola V3X

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

خداییش دبلیو 810 از ک550 و دبلیو 610 بهتره
    به نظر من خیلی خیلی گوشی عالی هست
    رنگ بدنش اصلآ نمیره !!! (من بیشتر از 1.5 سال هست که دارمش)
    عکسهاشم عالیه (خواستی بگو واست بذارم)
    در ضمن فک کنم ال سی دی اش از ال 7 و... بزرگتر باشه (ولی در کل کوچیکه)
    در ضمن میشه بدونم کی و کجا اس ای گفته که این بدترین گوشیش بوده ؟؟؟

پروفشنال Apachi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Neverland

پيش فرض

خداییش دبلیو 810 از ک550 و دبلیو 610 بهتره
    به نظر من خیلی خیلی گوشی عالی هست
    رنگ بدنش اصلآ نمیره !!! (من بیشتر از 1.5 سال هست که دارمش)
    عکسهاشم عالیه (خواستی بگو واست بذارم)
    در ضمن فک کنم ال سی دی اش از ال 7 و... بزرگتر باشه (ولی در کل کوچیکه)
    در ضمن میشه بدونم کی و کجا اس ای گفته که این بدترین گوشیش بوده ؟؟؟
    اوکی من چندتا عکس از V3X میگذارم شما هم از W810 بگذارید
    عزیزم توی زمان خودش خوب بود ولی الان این گوشی بدرد نمیخوره
    در مورد جنس باور کن من 5 ماه داشتمش کیبوردش چند رنگ شده بود
    W610 با 64MB حافظه داخلی
    ال سی دی 1.96 اینج باطری950 واقعآ طرح شیکی دارای و امکانات که داری واقعآ از W810 سره K550 مثل گوشی های دیگه سونی فقط تو قیافه و قاب با W610 فرق دراه پس گوشیه خوبی هستش
    منم L7 رو خوب ننوشتم و فقط یک موتورولا پیشنهاد دادم چون L7 هم واقعآ گوشی نیست که بدرد امروز بخوره ولی v3x عالیه ایا میتونی V3X رو هم با W810 مقایسه کنی؟
    نه که بگم V3X گوشیه خوبیه نه خود سونی و نوکیا هم گوشی های دارن V3X هیج هستش در کنارشون....

در آغاز فعالیت SHIMIJI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام دوستان میخوام گوشی تا سقف 600 بخرم شما عزیزان چی پیشنهادی دارید

پروفشنال omid.pari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Sarzamine nistiha

پيش فرض

سلام دوستان میخوام گوشی تا سقف 600 بخرم شما عزیزان چی پیشنهادی دارید
    من یه W810 دارم دست دومه و 7 سال دارمش 550 میدم آخرش. نگاه کن انقدر هم اینجا ازش تعریف کردن.

صفحه 11 از 11 اولاول ... 7891011

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •