تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 942 123451151101501 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 9419

نام تاپيک: »» کلیه بحث های مربوط به ایـــــرانـــــســـــل فـقـط در این تاپیک

حـــــرفـه ای Hamid110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام . .

دوستان گرامی . . با توجه به اینکه کاربران زیادی در مورد این شبکه ، تاپیک هایی ایجاد میکنند و سوال هایی دارند . . . . تصمیم گرفتم این تاپیک رو ایجاد کنم . . تا هرگونه بحث خاصی در مورد ایرانسل هستش . . در این تاپیک دنبال بشه . . .

تاپیک هایی هم که جداگانه ایجاد میشوند رو به این تاپیک ادغام خواهیم نمود . .

ممنون از همکاری شما . .

موفق باشید . .

داره خودمونی میشه darinow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض »» کلیه بحث های مربوط به ایـــــرانـــــســـــل فـقـط در این تاپیک

سلام...
    حدود 2 ماهه که ایران سل خریدم .نه بخاطر اینکه ارزون بود بلکه پشتیبانی 32 بیتی اون دلیلش بود.
    قرار بود شماره تلفنها بصورت )Database( در سیم کارت ذخیره بشه مثل حافظه تلفن که حداقل فعلا"
    اینطوری نیست و بعیده دیگه بعدا" بشه.چند وقتیه فکر اینکه احتمالا" فریب تبلیغات رو خوردم منو آزار میده.
    تازگیا آنتن اون خود به خود بعد از 4 الی 5 ساعت که تماسی ندارم کاملا" پائین میاد و صفر میشه !!!!!!
    ولی وقتی سعی میکنم تماسی برقرار کنم بعد از دوبار سعی کردن آنتن کاملا"پر میشه !!!!!!!!!!!!!!!!!
    در این حالت وقتی با تلفن ثابت هم شمارمو میگیرم دو الی سه بار که سعی میکنم آنتن دستگاهم کاملا" پر میشه!!!!!!!!!!!!!!!! و تماس برقرار میشه!!!!×!!!!!!!!!!
    امشب سعی کردم این قضیه را حل کنم و با 130 تماس گرفتم بعد از 8 بار تماس و هر دفعه کلی پشت خط موندن
    هنوز موفق نشدم آخه یا الان نمیتونن پاسخ گو باشن یا فقط باید موزیک اجباری گوش بدی و stay on line باشی
    و آخرشم مجبور بشی قطع کنی !
    آخه مثل اینکه به حد نساب فروش ایندوره رسیدن .پیش خودم فکر میکنم خدا بداد مردم برسه فعلا" چند ماهه که
    به بازار اومده و دیگه از اون اپراتور های خوش اخلاق خبری نیست

شرکت ایران سل باید بدونه" خوش امد و تشکر از تماس رو "به همه زبانهای دنیا هم که پخش کنه جای پشتیبانی
    لازم رو پر نمیکنه.
    چند روزیه که مشکل آنتن دهی مطرح شده در بالا حل شد ولی کاش ایرانسل یه فکری برای پشتیبانی ضعیف و وقت گیرش انجام بده.
    Last edited by darinow; 14-02-2007 at 08:42. دليل: از حق نباید گذشت

پروفشنال arman4459's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    در کشور عشق

12 4 شهر جدید در شبکه ایرانسل از هفته آینده

مدير عامل ايرانسل اعلام كرد: حداكثر تا چهارشنبه آينده در شهرهاي قم، اردبيل، كرمانشاه و مشكين‌شهر سيم كارت ايرانسل عرضه مي‌شود.

"عليرضا دزفولي" روز چهارشنبه در گفت و گو با ايرنا، افزود: شبكه‌داخلي و "bts"هاي ايرانسل در اين شهرها آماده است و درانتظار اتصال به سوئيچ ايرانسل از طريق زيرساخت طي يك يا دوروز آينده هستيم.

به‌گفته وي، شبكه‌هاي شهرهاي استان‌هاي مازنداران، گلستان وخراسان شمالي نيز آماده است و در صورت ارتباط به سوييچ طي هفته آينده، دربسياري ازاين شهرها از حدود دو هفته آينده سيم‌كارت توزيع خواهدشد.

وي همچنين گفت: سرويس‌هاي ‪ Gprs‬و اينترنت ايرانسل در شبكه اين اپراتور مورد آزمايش قرار گرفته و از نيمه دوم بهمن و يا اسفند به مشتركان ارائه خواهد شد.

دزفولي همچنين از امضاي قرارداد رومينگ بين‌الملل ايرانسل با ‪ ۲۰۰‬كشور خبرداد وگفت كه اين سرويس در نيمه دوم بهمن و يا اسفند در اختيار مشتركان قرار مي‌گيرد.

به گفته وي، دو صفر ايرانسل نيز باز شده و مشتركان مي‌توانند با خارج تماس بگيرند.

ايرانسل روزگذشته اعلام كرد: فروش سيم كارت‌هاي اعتباري اين شركت همزمان با ايام مبارك دهه فجر و پس از واگذاري سيم‌كارت‌هاي دايمي از ‪ ۱۱‬بهمن آغاز و با بهاي ‪ ۲۹۰‬هزار ريال عرضه مي‌شود.

دزفولي گفت كه اين نوع سيم‌كارت بلافاصله پس از واريز وجه آن فعال خواهد شد و مانند سيم كارت دائمي براي سرويسهاي ارزش افزوده آن وجهي دريافت نمي‌شود، ضمن اينكه قابليت تبديل به سيم‌كارت دائمي را با حفظ شماره دارد.

تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    در کشور عشق

1 جزئیات کامل سیم کارت های اعتباری ایرانسل

ICTna.ir - مهندس علیرضا قلمبر دزفولی -مدیرعامل ایرانسل- در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایستنا جزئیات کامل عرضه، مشخصات و خدمات سیم کارت های اعتباری این شبکه را اعلام کرد.
    به گزارش ایستنا توزیع سیم کارت های اعتباری (پیش پرداخته) ایرانسل همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و از ۱۱ بهمن ماه و در کلیه مراکز رسمی توزیع ایرانسل در شهرهای تهران،تبریز،مشهد،کرج و مراغه آغاز میشود.
    مدیرعامل شرکت ایرانسل بهای سیم کارت های پیش پرداخته ایرانسل را ۲۹هزار تومان اعلام کرد که شامل ۲۰هزار تومان کانکش فی، ۵هزار تومان شارژ اولیه و ۴هزار تومان مالیات میباشد.
    دزفولی به خبرنگار ایستنا گفت: سیم کارت های اعتباری ایرانسل برعکس سیم کارت های اعتباری موجود در بازار "از نظر اعتبار زمانی محدودیتی ندارند و تنها کافیست در طی ۹۰ روز دست کم یک تماس ورودی یا خروجی یا یک SMS ورودی یا خروجی داشته باشند، یعنی این سیم کارت ها از لحاظ اعتبار زمانی دائمی هستند و تنها در نوع پرداخت (پیش یا پس پرداخت) با یکدیگر تفاوت دارند."
    این در حالی است که امتیاز مالکیت سیم کارت های اعتباری تالیا در صورت عدم شارژ مجدد طی حداکثر دوماه از خریدار خلع میشود.
    دزفولی تعرفه مکالمه سیم کارت های پیش پرداخته ایرانسل را دقیقه ای ۶۲ تومان اعلام کرد و تصریح کرد: تعرفه سیم کارت های اعتباری ایرانسل همچون سیم کارت های دائمی این شبکه بصورت فلت محاسبه میشود بدین معنا که مشترکین برای تماس از هر نقطه کشور به هر نقطه دیگر از خاک ایران هزینه یکسانی پرداخت میکنند. همچنین تعرفه ارسال SMS اینگونه سیم کارت ها مطابق سیم کارت های پس پرداخته (دائمی) ایرانسل محاسبه میشود و اشتراک سرویس های ویژه ارزش افزوده این سیم کارت ها هم همچون سیم کارت های دائمی ایرانسل رایگان میباشد.
    دزفولی در پایان گفتگوی خود با خبرنگار ایستنا با اشاره به اینکه پیش شماره سیم کارت های پیش پرداخته ایرانسل با سیم کارت های پس پرداخته (دائمی) این شبکه یکسان است تاکید کرد که "این نوع سیم کارت ها تنها در شیوه پرداخت با یکدیگر متفاوند."
    به گزارش ایستنا صاحبان سیم کارت های پیش پرداخته ایرانسل در هر زمان و از طریق مراجعه به شعب نمایندگی ایرانسل در سراسر کشور میتوانند با حفظ شماره تلفن خود شیوه و هزینه خدمات خود را از پیش پرداخته به پس پرداخته تغییر دهند.

پروفشنال shamabady's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    سبزوار

پيش فرض

کی بشه به شهر ما نوبت برسه

اگه نباشه جاش خالی می مونه BABAKAM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

کی بشه به شهر ما نوبت برسه
    شهر
    شما
    کجاميشه؟؟

داره خودمونی میشه mosi7616's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    tehran

7

بابا به داد من برسید
    الان 16 روز شده هنوز این سیم کارت ایرانسل من نیومده
    من باید چیکار کنم کجا برم
    پشتیبانیم که اصلا جواب نمیده

داره خودمونی میشه mosi7616's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض برای تماس گرفتن با پشتیبانی ایرانسل

از طریق تلفن همراه خیلی راحته ولی با تلفن ثابتم می شه گرفت
    من امروز بالاخره تونستم تماس بگیرم
    باید هی تکرار و بزنین اگرم گفت شماره اشتباه است یا در شبکه موجود نیست بازم بگیرین تا شمارو وصل کنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه habibinaj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    INTERNET

پيش فرض

خیر sms فارسی 70 و انگلیسی 160

تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    در کشور عشق

6 سیستم اتصال پرسرعت به اینترنت (gprs) اپراتور دوم، اوایل دهه فجر راه‌اندازی می‌شود.

عدنان مصلائی مدیر روابط عمومی ایرانسل در گفت‌وگو با خبرنگار بزرگراه فناوری با بیان اینکه ایرانسل نسل 75/2 و جدیدترین نسل تلفن‌همراه در ایران است گفت: خدمات Mms یا مولتی‌مدیا یعنی ارسال عکس، فیلم و موسیقی از طریق پیام کوتاه که فقط از طریق این سیم‌کارت‌ها امکان‌پذیر است، برای تمام سیم‌کارت‌های اپراتور دوم تا پایان سال راه‌اندازی می‌شود.
    وی با اشاره به اینکه تا آخر سال قرار بود 55 شهر تحت پوشش آنتن‌دهی قرار گیرند، گفت: شهرها در مرحله لیست‌بندی است، مرحله آخر تست نیز در حال انجام است که با کمک گروه فنی ایرانسل این تعداد شهر افزایش پیدا کرد و توانستیم سریع‌تر از برنامه پیش برویم و تا 70 شهر را در برنامه پوشش قرار دهیم که پایان سال این مراکز استان‌ها کامل می‌شود.

11. این کاربر از arman4459 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •