تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 314 از 942 اولاول ... 214264304310311312313314315316317318324364414814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,131 به 3,140 از 9419

نام تاپيک: »» کلیه بحث های مربوط به ایـــــرانـــــســـــل فـقـط در این تاپیک

اگه نباشه جاش خالی می مونه علیرضا خارجی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

بچه ها يه سئوال ديگه ؟ قبلا كه mms مي فرستاديم مثلا يه متني كه مي نوشتيم اگه 1 كيلو بايت مي شد

3 تومان هزينه كم مي كرد . حالا تو تعرفه جديد mms زده كه هر ام ام اس 32 تومان .اين يعني چي ؟

يعني اگه يه ام ام اس 2-3 كيلو بايت هم باشه 32 تومان كم مي كنه ؟ كسي مي دونه ؟

اگه اينطوري باشه ديگه نمي صرفه باهاش متن فرستاد .

بازم قبل از اين كه جواب بدين تعرفه ها رو خوب نگاه كنيد چون gprs رو با mms جدا كرده و گفته كه

gprs كيلوبايتي 15 ريال و هر mms مي شه 32 توان

حالا لطفا جواب بدين
    ابراهیم قبلا هر ام ام اس 160 تومان بود. کیلوبایتی حساب نمیشد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض اهواز

الحمدالله در اهواز ايرانسل هيچ نظارتي رو فروش پكيجاش نداره . قيمت دو تا با هم كه قرار بود 25 تومن باشه اگر شماره معمولي باشه تو اهواز دوتا 60 تومن و اگه يه كوچولو رند باشه خيلي جاها 35 تا 40 تومن دونه اي . اصلا دوتا با هم ها را باز ميكنن جدا جدا ميفروشن

داره خودمونی میشه Ebrahim202003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ابراهیم قبلا هر ام ام اس 160 تومان بود. کیلوبایتی حساب نمیشد
    چرا دقيقا براي من كيلو بايتي حساب مي شد و چون اعتباري دارم بعدش چك مي كردم مثلا يه متن 1 كيلو بايتي

كه مي فرستادم 3 تومان كم مي كرد و مثلا يه عكس 10 كيلو بايتي هم دقيقا 30 تومان كم مي كرد

براي دوستاي ديگمم همينطوري حساب مي شد خودمم برا اونا رو چك كردم
    Last edited by Ebrahim202003; 04-06-2007 at 23:46.

اگه نباشه جاش خالی می مونه علیرضا خارجی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

چرا دقيقا براي من كيلو بايتي حساب مي شد و چون اعتباري دارم بعدش چك مي كردم مثلا يه متن 1 كيلو بايتي

كه مي فرستادم 3 تومان كم مي كرد و مثلا يه عكس 10 كيلو بايتي هم دقيقا 30 تومان كم مي كرد
    مشکل نرم افزاز هستش چون قبلا نوشته بود هر ام ام اس 160 تومان تا سقف 300 کیلوبایت
    الان هم چی پی ار اس درست حساب نمیشه چون 300 کیلیوبایت رو 75 تومان حساب میکنه
    اینجوری پیش بره برای امور مالی ایرانسل مشکل پیش میاد

داره خودمونی میشه Ebrahim202003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض اميدوارم ...............

اميدوارم بازم مثل قبل تعرفه mms كيلوبايتي حساب بشه و متن ها رو بشه به جاي sms با mms فرستاد

بچه ها راستي اگه همينطوري بشه كه فكر كنم هم بشه چه جوري مي تونيم sms هامون رو به جاي اينكه

دوباره تو قسمت mms بنويسيم ، اونارو منتقل كنيم ؟ تا حالا بهش فكر كردين . مي دونيد چي مي گم : مثلا يه جوك براتون

مياد و طولاني هم هست يعني به اندازه 3 تا sms و اگه اونو بخواين به يه نفر ديگه sms كنيد براتون 48 تومان هزينه

مي بره ( 3 تا 16 تومان ) حالا اگه بشه اون جوكه رو تو قسمت mms منتقل كرد و با mms اونو فرستاد مي دونيد

چقدر به صرفه تره فوقش جوكه تو mms بشه 2 كيلو بايت و اين يعني به تعرفه جديد فقط 3 تومان

حالا 3 تومان كجا و 48 تومان كجا حالا برنامه يا ترفندي براي اين كار هست ؟؟؟
    Last edited by Ebrahim202003; 05-06-2007 at 00:06.

اگه نباشه جاش خالی می مونه saragol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اميدوارم بازم مثل قبل تعرفه mms كيلوبايتي حساب بشه و متن ها رو بشه به جاي sms با mms فرستاد

بچه ها راستي اگه همينطوري بشه كه فكر كنم هم بشه چه جوري مي تونيم sms هامون رو به جاي اينكه

دوباره تو قسمت mms بنويسيم ، اونارو منتقل كنيم ؟ تا حالا بهش فكر كردين . مي دونيد چي مي گم : مثلا يه جوك براتون

مياد و طولاني هم هست يعني به اندازه 3 تا sms و اگه اونو بخواين به يه نفر ديگه sms كنيد براتون 48 تومان هزينه

مي بره ( 3 تا 16 تومان ) حالا اگه بشه اون جوكه رو تو قسمت mms منتقل كرد و با mms اونو فرستاد مي دونيد

چقدر به صرفه تره فوقش جوكه تو mms بشه 2 كيلو بايت و اين يعني به تعرفه جديد فقط 3 تومان

حالا 3 تومان كجا و 48 تومان كجا حالا برنامه يا ترفندي براي اين كار هست ؟؟؟

من تو عید همین کارو میکردم ! برنامه نمیدونم اما همین طوری تو صفحه mms تایپ میکردم و بعدم ارسال

اصلاً منظور شما از برنامه به چه معنائی هست؟ sms ساده که برنامه نمیخواد ؟!؟

آخر فروم باز Maziar_69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دستت درد نکنه هر وقت درست شد یه امتحان بکن به ما هم خبر بده چون من دائمی دارم و توی e-care هم یه وقتا قاتی پاتی حساب میکنن.

آخر فروم باز K A R I M I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهـــــــران

پيش فرض

سلام، چند روزه که میخوام این سوال رو بپرسم :
    چه جوری باید شماره 119 رو گرفت ؟

آخر فروم باز Maziar_69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بچه ها سریع برین آدرس زیر نوشته برای دائمی اصلا لازم نیست ماهانه 15 هزار تومن بدی. تاریخ به روز رسانی هم دیروزه. توی قسمت 3 شماره ی 4. دم ایرانسل واقعا گرم.....
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه XGAME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

12

درسته حق با شماست من هم قبلا اين كارو ميكردم ولي الان چون MMS قطعه ديگه نميتونم امتحانش كنم
    به محض اين كه درست بشه وضعيت رو توي تاپيك مينويسم
    اميدوارم كه مثل قبل باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •