تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 22 از 26 اولاول ... 12181920212223242526 آخرآخر
نمايش نتايج 211 به 220 از 254

نام تاپيک: آموزش تنظیمات محصولات Kaspersky ← بهترین تنظیمات در پست اول

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

من Kaspersky Internet Security 2010 رو نصب کردم و با هزار زحمت تونستم آبدیتش کنم، آیا راهی برای ذخیره آبدیت هست تا اگه یک موقه برنامه رو پاک ودوباره نصب کردم دیگه زمان و هزینه زیادی برای آبدیت شدن تلف نشه؟چطوری؟
    لطفا راهنمایی کنید.
    بله.راه حل داره.شما وارد تنظيمات يا همون بخش Setttings كاسپر بشيد.گزينه My Update Center را انتخاب كنيد.سمت راست يكسري گزينه مشاهده خواهيد كرد.در قسمت Additional تيك مقابل عبارت copy updates to folder را بزنيد و يك پوشه كه قبلا در يك درايو ديگه ايجاد كرده ايد را معرفي كنيد و در نهايت گزينه Apply و Ok را بزنيد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه eslamy_iut's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    PERSIA --> ISATIS

پيش فرض

من یه سوال داشتم من هر نرم افزاری که میخواد به اینترنت وصل بشه خود کاسپر تصمیم میگیره مثلا من توی فایروال های قبلی خودم دستور میدادم مثلا google chrome به اینترنت وصل بشه یا نه و نوع trust هم خودم انتخاب میکردم ولی حالا خودش تصمیم میگیره
    میخوام بدونم تنظیمش چطوریه ضمنا من internet security 2010 دارم و توی قسمت setting هم وقتی وارد تنظیمات میشم و برنامه های وصل شده رو نمایش میده وقتی باز میکنیم مثلا google chrome رو سه گزینه ی any network activity خاموشه میخوام firewall کاملا دستی بشه اگه ممکنه دقیق توضیح بدین

اگه نباشه جاش خالی می مونه eslamy_iut's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    PERSIA --> ISATIS

پيش فرض

من یه سوال داشتم من هر نرم افزاری که میخواد به اینترنت وصل بشه خود کاسپر تصمیم میگیره مثلا من توی فایروال های قبلی خودم دستور میدادم مثلا google chrome به اینترنت وصل بشه یا نه و نوع trust هم خودم انتخاب میکردم ولی حالا خودش تصمیم میگیره
    میخوام بدونم تنظیمش چطوریه ضمنا من internet security 2010 دارم و توی قسمت setting هم وقتی وارد تنظیمات دیوارآتش میشم و برنامه های وصل شده رو نمایش میده وقتی باز میکنم + نرم افزار مثلا google chrome رو سه گزینه ی any network activity خاموشه میخوام firewall کاملا دستی بشه اگه ممکنه دقیق توضیح بدین

پروفشنال Rainbow's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    World Of Matrix

پيش فرض

سلام ، امروز آپدیت آفلاین کاسپرسکی 2010 رو دانلود کردم و طبق دستورات خود سایت کاسپرسکی مسیر آپدیت رو به local folder تغییر دادم . این فولدر محتوی سه تا فولدر دیگه بود به نامهای autopatches ، bases ، و Index که نه از فولدر اصلی و نه از تغییر مسیر خود این فولدرها به نتیجه نرسیدم اینم تصویر error مربوطه :
    [IMG][/url][/IMG]

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام ، امروز آپدیت آفلاین کاسپرسکی 2010 رو دانلود کردم و طبق دستورات خود سایت کاسپرسکی مسیر آپدیت رو به local folder تغییر دادم . این فولدر محتوی سه تا فولدر دیگه بود به نامهای autopatches ، bases ، و Index که نه از فولدر اصلی و نه از تغییر مسیر خود این فولدرها به نتیجه نرسیدم اینم تصویر error مربوطه :
    [IMG][/url][/IMG]
    داخل فايلهاي آپديت بايد آن 3 پوشه موجود باشه و از اين نظر مشكلي نيست.نيازي به تغيير نام پوشه دانلود شده نبود.شما دقيقا به چه صورت اقدام به آپديت آفلاين كاسپر نموديد؟

پروفشنال Rainbow's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    World Of Matrix

پيش فرض

من هیچکدام از پوشه ها رو تغییر نام ندادم و پوشه اصلی هم به نام خود باقیست . من فایل رو از سایت rahatdownload.com دانلود کردم
    نزدیک به 87MB
    از این دستورالعمل استفاده کردم :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by Rainbow; 11-02-2010 at 13:53.

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

من هیچکدام از پوشه ها رو تغییر نام ندادم و پوشه اصلی هم به نام خود باقیست . من فایل رو از سایت rahatdownload.com دانلود کردم
    نزدیک به 87MB
    از این دستورالعمل استفاده کردم :

کد:
    شما بعد از اينكه تنظيم كرديد كه آپديت از طريق آن پوشه اي كه دانلود كرديد انجام بشه و آپديت آفلاين را انجام داديد آيا تنظيمات را به حالت قبل برگردونديد تا آپديت از طريق اينترنت صورت بگيره يا خير؟ظاهرا كه كاسپر نميتونه آپديتها را از طريق اينترنت دريافت كنه.تنظيمات را به حالت قبل برگردونيد و آپديت آنلاين انجام بديد.

8. این کاربر از hamilton بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه chachacha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

2 مسیر پیش فرض ذخیره آبدیتهای کسپر اسکای

سلام
    من Kaspersky Internet Security 2010 version 9.0.0463 رو نصب کردم و بعد آبدیتش کردم و برای اینکه بتونم آبدیتها رو حفظ کنم مسیر پیش فرض ذخیره فایلهای آبدیت رو عوض کردم، اما حالا بعد از اتصال به اینترنت زمان زیادی طول می کشد تا دوباره آبدیت بشه می خوام دوباره همون مسیر اولیه رو بزارم اما یادم رفته لطفا کمکم کنید.

Deutsch | Active member omid-p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    من Kaspersky Internet Security 2010 version 9.0.0463 رو نصب کردم و بعد آبدیتش کردم و برای اینکه بتونم آبدیتها رو حفظ کنم مسیر پیش فرض ذخیره فایلهای آبدیت رو عوض کردم، اما حالا بعد از اتصال به اینترنت زمان زیادی طول می کشد تا دوباره آبدیت بشه می خوام دوباره همون مسیر اولیه رو بزارم اما یادم رفته لطفا کمکم کنید.
    سوالات درباره کاسپراسکای رو در تاپیک زیر بپرسید :

کد:

آخر فروم باز sarmast65_ata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

فایل آموزشی که در پست اول هستش دانلود نمیشه میشه یک جایی ئیگه آپلود کنید؟
    ممنون میشم ازتون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •