تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: full-LGA-pentium D , dual core 64bit 3.0 Ghz یا athlon 64bit x2 dual core 3800

راي دهنده
35. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • full-LGA-pentium D , dual core 64bit 3.0 Ghz

12 34.29%
  • athlon 64bit x2 dual core 3800

23 65.71%
صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 40 از 40

نام تاپيک: کدوم یکی از این دو تا cpu رو بگیرم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

salam azizan.
    jenabe MC bande aslan ghasde jesarat nadashtam va khodaye nakarde be shoma nagoftam chizi baretoon nist.vali in joor tabirat ke masalan dar masrafe gaz sarfe jooee mishe va gheire khodaeesh ziad jaleb nist.
    be har hal age behetoon barkhord man mazerat mikham.ama khedmate shoma arz konam ke aksetoon ham nayoomad.man harfetoon ro ghabool daram.shoma befarmaeed damash cheghadre ma ghabool darim.dar zemn befarmaeed damaye yek cpu amd taghriban ham modele oon che ghadre va dar zemn baz befarmaeed ke har do cheghadr kar kardan.be che systemi vasl shodan va che narm afzar haee ejra shodan.va aya sharayet kamelan barabar bood???
    taze 5-10 daraje ekhtelafe dama dalili bar bartarie yek cpu nist.shoma bayad hameye factor ha ro yek ja dar nazar begirid.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

man nagoftam mother board haye amd bikhod hastand.ama migooyam ke dar bazare iran motherboard haye intel ba behtarin keifiat vojood darand va ba cpu haye intel kamelan sazgarand.shoma nabinid ke bazare ma por az asus va gigast.va be harfhaye majalati mesle asre ertebat va ghire ke az avajang va almasa va gheire pool migirand va dar majalateshan be nafe in 2 mother board sohbat mikonand etemad nakonid.shoma bebinid emrooz dar keshvar haye bartare donya che brand haee az mother board forookhte mishavad.aya giga hamin darsade sahme bazar dar iran ra dar amrika niz darad.bavar konid inha kheili matalbe mohemi hastand.dorost ast ke gheimate mother board e intel geran hast vali az nazre man arzesh darad.shoma bebinid chand darsad az pc assembeler ha moterboardeshan intel mibashad.dar vaghe ghesmate omdeye foroosh mother board haye intel dar oon sherkat hast va na karbarane khanegi.man be tajrobe mother board haye 945 intel ra test kardam va bayad behetoon begam ke fogholade hastand.
    hamishe yademoon bashe ke yek cpu khoob rooye yek mother board e khoob ke behesh bargh resanie monasebi az tarafe power mishe mitoone tamame tavanaeesh ro neshoon bede.bebinid systeme shoma dar vaghe shamele persenele mokhtalefi mibashad.yeki az mohemtarin vazayef bar rooye cpu ast.ama bayad baghiye persenel ham khoob kar konand ta yek ozv betavanad khodash ra khoob neshan bedahad.inha hame yek majmooe hastand.va hame ba ham kar mikonanad.man nemigooyam digar mother board ha bad hastand.vali migooyam hich mother board va cpu ee dar donya be andazeye mother board va cpu intel ba ham match nistand.
    dar zemn har do cpu ke shoma eshare kardid ba ham taghriban barabar hastan.yani har doyeshan khooband.dar chenin sharayeti adam bayad be digar factor ha bishtar deghat konad.

حـــــرفـه ای Gabana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

لطفا فارسي بنويسيد

آخر فروم باز shazdeh23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    Capital Of History Of Iran

پيش فرض

دوستان این هم CPU من.
    حالا هی بگید که AMD داغ میکنه و از این جور چیزا....
    CPU Temp:26 C

M.C.
    Guest

پيش فرض

دوستان این هم CPU من.
    حالا هی بگید که AMD داغ میکنه و از این جور چیزا....
    CPU Temp:26 C
    سلام
    دوست من مثل اینکه یادتون رفته مدل کامل سی پی یو رو بنویسید
    بی زحمت بنویسید
    راستی یه عکس هم وقتی که اون تکنولوژی های مربوطه Disable هستن بگیرید
    ببینیم باز هم خنک هست یا نه !
    من هم میگذارم

آخر فروم باز shazdeh23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    Capital Of History Of Iran

پيش فرض Athlon X2 +3500

سلام
    دوست من مثل اینکه یادتون رفته مدل کامل سی پی یو رو بنویسید
    بی زحمت بنویسید
    راستی یه عکس هم وقتی که اون تکنولوژی های مربوطه Disable هستن بگیرید
    ببینیم باز هم خنک هست یا نه !
    من هم میگذارم
    دوست عزیز اینم از CPU ما:
    AMD X2 64 Procesor+3500
    M.B: MSI K9N SLI Platinium
    کافیه یا بازم بنویسم؟
    در ضمن این تکنولوژی که شما میگید این قابلیت خنک کردن CPU رو نداره.
    این تکنولوژی Dual Core Center مادربردمه.
    حالا اگه باور نمیکنی بگو تا با هر برنامه که دوست داری من دمای CPU رو آزمایش کنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

12

فکر کنم که دیگه این دوستمون ( shazdeh23 ) با آوردن دلایل و مدارک زیبایی که ارایه دادند تمامی حرف ها رو در باره بالا بودن دمای سی پی یو های AMD به نفع این سی پی یو به پایان رساندند با تشکر از دوست خوبمون همانطو که قبل تر از این ها هم گفته بودم بحث و مشکلات دمای سی پی یو های AMD برای خیلی خیلی وقت پیش هاست و بهتر است دوستانی که نظر مخالف دارند در این باره اطلاعات خودشون رو به روز کنند من که حدود 1 سال می شه توی همه ی دستگاهایی که بستم دیگه مشکل حرارتی از AMD ندیدم به هر حال به روز رسانی اطلاعات عزیزانی که ادعای حرارت بالای سی پی یو های AMD را می کنند بهترین راه حل می باشد !!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    (البته اگه دوستمون مشکلی برای سی پی یو های AMD شون پیش اومده اصلا نگران نباشند پشت جعبه را ببینند البته بسته به نوع گارانتی نوشته

"فقط مورد ذیل شامل ضمانت طلایی نمیباشد:
    -شکستگی فیزیکی پردازنده

گارنتی طلایی گرانتی تعویض بدون سوال است برای مشکلی به غیر از یک مورد گفته شده در بالا است یعنی اگه دوستمون سی پی یو AMD شون مشکل حرارتی داره بگذارند که cpu آنقدر دماش بره بالا که تبدیل به ذغال بشه بعد ببرند گارانتی و یکی دیگه( نو با گارانتی سه سال مجدد ) دریافت کنند.
    Last edited by goodzila; 13-02-2007 at 21:38.

M.C.
    Guest

پيش فرض

دوست عزیز اینم از CPU ما:
    AMD X2 64 Procesor+3500
    M.B: MSI K9N SLI Platinium
    کافیه یا بازم بنویسم؟
    در ضمن این تکنولوژی که شما میگید این قابلیت خنک کردن CPU رو نداره.
    این تکنولوژی Dual Core Center مادربردمه.
    حالا اگه باور نمیکنی بگو تا با هر برنامه که دوست داری من دمای CPU رو آزمایش کنم
    سلام!
    من زیاد با اسم تکنولوژی های AMD وارد نیستم!
    ولی 200% مطمئن هستم که AMD هم مثل INTEL از سرعت پله ای استفاده میکنه مخصوصا در دو هسته ای هاش!

بازهم که نا برابری:
    بابا مال من تک هسته ایه
    مال شما دوهسته ایه

مال من 90 نانومتریه
    مال شما حتما 65 نانو متریه

دمای CPU های که 65 نانو متری هستن کمتر و توان مصرفی شون هم کمتره
    اگه خدا خواست و پولدار شدیم یه Core2Dou میخریم ( 2 سال دیگه )
    بعد مشخص میشه Intel خنک تره یا AMD

یه چیزی رو بگم بدونید!
    اگه Intel نبود AMD هیچ وقت به اینجا نمی رسید!!!!
    منظورم کدهای ASC , ASCII,... هست که توسط اینتل بین المللی شده بود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اين مقايسه سرعت دو پردازنده در محاسبات مختلف بوسيله نرم افزار PerformanceTest :

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با سلام
    شما هی میگید دمای این پایینتره یا اون!
    ولی نمیگید با چه سرعت چرخشی برای فن؟
    من 2.4 سلرون دی داشتم سرعت فنش 2600 تا 3 هزار بود وقتی lga 3.2 گرفتم اصلا متوجه نمیشدم سیستم روشن شده یا نه؟سرعت فنش دور و وره 1600 میچره با دمای 40
    در ضمن amd که سرعت واقعیشرو روی مدلش نمیگه مثلا 2800 amd سرعتش 1800 mhz است بطبع باید قیمتش کمتر باشه.من فقط خواستم اشاره کنم نه اینکه بگم amd بده.

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •