تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: اين تاپيك چطوره ؟؟

راي دهنده
590. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • خيلي توپه

371 62.88%
  • اي بدك نيست

142 24.07%
  • نه اصلا حال نكردم

77 13.05%
صفحه 505 از 542 اولاول ... 5405455495501502503504505506507508509515 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,041 به 5,050 از 5412

نام تاپيک: Grand Theft Auto: San Andreas

آخر فروم باز R O O T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Gorgan

پيش فرض

شما ببین این گزینه رو غیر فعال کردی یا نه برو به اپشن قسمت ماوس یا کیبورد گزینه fly with mouse رو غیر فعال کن دیگه با موس اینور اونور نشه

2. این کاربر از R O O T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehdi_vsgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

شما ببین این گزینه رو غیر فعال کردی یا نه برو به اپشن قسمت ماوس یا کیبورد گزینه fly with mouse رو غیر فعال کن دیگه با موس اینور اونور نشه
    آره گزینش فعال بود....

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

یه ماموریت بود با cesar که رفتیم و از چند نفر عکس گرفتیم...بهدشم ماموریت تموم شد....

قبلا هم وقتی برای اون سروانه کار میکردم یه جا بود که باید میرفتم یه نفر رو میکشتم و از جنازش عکس میگرفتم....

حالا یه سوال این عکسایی که میگیریم به چه دردی میخوره؟؟ آیا بعدا تو ماموریت های بعدی کمکی میکنه یا نه؟؟؟ الکی هاردمو اشغال کرده؟؟

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

یه ماموریت بود با cesar که رفتیم و از چند نفر عکس گرفتیم...بهدشم ماموریت تموم شد....

قبلا هم وقتی برای اون سروانه کار میکردم یه جا بود که باید میرفتم یه نفر رو میکشتم و از جنازش عکس میگرفتم....

حالا یه سوال این عکسایی که میگیریم به چه دردی میخوره؟؟ آیا بعدا تو ماموریت های بعدی کمکی میکنه یا نه؟؟؟ الکی هاردمو اشغال کرده؟؟
    عکسها که به دردت نمیخوره،مهم ماموریته که رد کنی.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    زیر خط فقر

پيش فرض

این:
    عکسها که به دردت نمیخوره،مهم ماموریته که رد کنی.
    +حتما پاکشون کنی چون خیلی رو هارد جا میگیره درایو ویندوزت پر میشه هنگ میکنه

7. 2 کاربر از Big-Boss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

آقا رسیدم به ماموریت کلاس رانندگی...همونجایی که باید 12 مرحله رو پیش ببریم تا گواهینامه رانندگی دریافت کنیم....

چند قسمتشو رد کردم.....ولی دیگه خیلی سخت شده....رسیدم به اون قسمتش که باید در عرض 40 ثانیه 5 دور بچرخیم....البته تونستم در مدت 40.02 ثانیه بچرخم ولی خوب نمره ای بیش از 65 درصد بهم نداد....
    سیوم را قرار بدم کسی هست که قبول زحمت کنه و بازی رو تا گرفتن گواهینامه برام بره؟؟

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

آقا رسیدم به ماموریت کلاس رانندگی...همونجایی که باید 12 مرحله رو پیش ببریم تا گواهینامه رانندگی دریافت کنیم....

چند قسمتشو رد کردم.....ولی دیگه خیلی سخت شده....رسیدم به اون قسمتش که باید در عرض 40 ثانیه 5 دور بچرخیم....البته تونستم در مدت 40.02 ثانیه بچرخم ولی خوب نمره ای بیش از 65 درصد بهم نداد....
    سیوم را قرار بدم کسی هست که قبول زحمت کنه و بازی رو تا گرفتن گواهینامه برام بره؟؟
    بذار سیوو

اوکی عزیز سیو رو بذار ردش کنم راستی اون مشکل ورژن حل شد سیو هات رو کس دیگه نمی تونست لود کنه؟

10. این کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه name's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

شما سیو رو بزار شاید کسی رد کرد.

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    توی لباسام

پيش فرض

بذار سیوو

اوکی عزیز سیو رو بذار ردش کنم راستی اون مشکل ورژن حل شد سیو هات رو کس دیگه نمی تونست لود کنه؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بله اقا مشکل حل شد...رفتم نسخه دوبله شده رو خریدم....هم میتونم سیوهای دیگران را اجرا کنم هم دیگران سیوهای منو میتونن اجرا کنن....

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

مسخره ترین قسمت آموزش رانندگیش همینجاست.به نظر من یه جور باگ هستش.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •