تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 47 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 467

نام تاپيک: دنياي فتوشاپ ( آموزش1)

اگه نباشه جاش خالی می مونه Ronaldiniho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

متحرک سازی در فتو شاپ
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ابتدا در یک صفحه سفید یک چیزی بنویسید با یه رنگ دلخواه
    بعد در مرحله دوم از اون نوشته یک کپی بگیرید و رنگ ان کپی را عوض کنید به همین صورت تا چند تا رنگ درستکنید
    در مرحله بعد روی لینک ایمیج ریدی در فتو شاپ کلیک کرده تا کار درست شده شما به ایمیج ریدی برود
    بعد در اییج ریدی یک صفحه ای در پایین وجود داردکه کار درست شده شما در ان وجود دارد ابتدا به تعداد رنگ هایی که شما درست کرده اید در انجا کپی کنید و در اخر اون چشم هایی را که بغل اون نوشته ها هست بردارید ویکی را بذارید و در اخر روی دکمه پلی کلیک کنید
    اميد وارم تونسته باشم كمك كنم

Super Moderator Shahin King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض 145

شاهين خان قربون هيكل ورزشكاريت هواي منم داشته باش با اين آي كيوم
    تو اون پستي كه در مورد رنگي كردن بود نوشتي بعد از استفاده از ctrl+b و قرمز كردن عكس اضافه هاشو پاك كن. با كدوم ابزار پاك كنم ؟ نميشه كه!!
    سلام :shock: :shock: :shock: :shock:
    آقا شرمنده كه بيشتر توضيح ندادم شما مي تونين با ابزار History Brush Tool دورش رو پاك كني البته با يك قلم نرم ( دور مات) از اونا كه لبه هاي تيزي نداره

قربانتان : شاهين كينگ

پروفشنال Roozedidar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط shahin king
    Roozedidar, خيلي خيلي ممنون . دستت طلا انشاا.. بتونم جبران كنم .
    :P به اميد ديدار :P

قربانت : شاهين كينگ
    خواهش مي كنم عزيز. خودت ميدوني كه نيازي به جبران نيست مهربون اگه هم باشه شما پيشاپيش اين كار رو انجام دادي با آموزشهاي جالبت فقط كاش با عكس بود. گر چه گفتي مشكلت چيه و درك مي كنم ولي آموزشهاي تصويري خيلي طرفداراي بيشتري دارند. انشاا... كه مشكلت هم حل بشه... :P

حـــــرفـه ای mehdi87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    87

پيش فرض

درد مشترك خيلي‌ها وقتي با برنامه‌هاي نستعليق‌اي مثل چليپا كه كار مي‌كنن اينه كه چطوري متن رو با بهترين كيفيت ممكن و اندازه‌هاي خيلي بزرگ وارد برنامه‌ي فتوشاپ كنن كه حالا يا از اون براي وب استفاده بشه يا براي چاپ (كه چاپ اندازه‌هاي بزرگ‌تري رو ميبره)...، فكر كردم روش خودم رو در رابطه با وارد كردن نستعليق با بهترين كيفيت در فتوشاپ توضيح بدم... ، البته شايد بهترين روش نباشه، ولي راحت‌ترين روشيه كه خودم انجامش ميدم، اگر كسي بهتر از اينو ميدونه تو كامنت‌ها تكميلش كنه...

بعد از اينكه متن رو داخل چليپا تايپ كرديد، با انتخاب كردن كل متن اون رو به كليپ‌برد كامپيوتر انتقال بديد...(اگه چليپا بازي در نياره!) بعد او رو به برنامه‌ي كرل پيست كنين(اگه مستقيم توي فتوشاپ پيست بشه، لبه‌هاي متن رنجه رنجه ميشه!)

آبجكت پيست شده در كرل رو انتخاب كنيد و به اندازه‌ي دلخواه بزرگش كنيد. (بزرگ‌كردن متن در كرل هيچ تاثير منفي‌اي در كيفيت نداره و تا هر اندازه كه خواستيد ميتونيد بزرگش كنيد- اين قسمت براي چاپ خيلي مفيده چون نياز به اندازه هاي بزرگتر داريم) حالا يك بار ungroup ش كنيد. (در اين زمان حروف به هم ريخته است) حالا از قسمت toolbar گزينه‌ي left align رو انتخاب كنيد تا حروف مرتب چيده بشه.. حالا اگه خواستيد مثلا نقطه‌هاي متن رو جابجا كنيد به صورت دلخواه و بعد با انتخاب كل آبجكت اون رو export كنيد به فايل PNG.

بعد اين فايل PNG رو در فتوشاپ باز كنيد (با بهترين كيفيت ممكن!) و بعد از تبديل لايه‌ي background به لايه معمولي با ابزار magic wand و البته tolerance يك پيكسلي (در option bar ش)قسمت سفيد تصوير رو delete كنيد تا فقط خود متن رو تروتميز داشته باشيد...

منبع : گفته نگم !!

شك نكن ! :mrgreen:

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

Roozedidar, قوربونت برم.
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ
    دوستان ديگر هم كمي به اين تاپيك توجه داشته باشن . ميدونم كه حرفه اي هاي زيادي تو اين سايت عضو هستن حالا چرا دست به كار نميشن خدا عالمه . :( :( :( :(

عزيزاني هم كه مشگل دارن خجالت رو بزارن كنار بپرسن . دوست دارين روتون وا بشه ؟
    من خودم در زمينه برنامه نويسي تعطيلم و هيچي سرم نمي شه :P :P :P :(

خدا نكنه عزيز. رو من يكي كه سنگ پاست. آقا يه سوال تكراري براي شفاف كردن پوست شما از كدوم روش استفاده ميكني؟ اگه ميشه بهترين رو يه آموزشي بده. ممنونتم اساسي...

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض 123

سلام
    اين هم يه آموزش ديگه ( مشكل آپلود هم حل شد)
    اول يك سند جديد باز كنيد ميتونه يه عكس هم باشه.
    با يك فونت تو پر و درشت متن مورد نظر رو تايپ كنيد.

حالا يه عكس ديگه باز كنيد. من از عكس غروب استفاده مي كنم ( كار رو قشنگتر ميكنه )

حالا با استفاده از ابزار Move Tool عكس غروب رو بكشين بيارين روي نوشته بطوري كه كل نوشته رو بپوشونه مثل عكس پايين .

حالا به پالت لايه ها نگاه كنيد سه لايه وجود داره اولي لايه غروب دومي لايه متن و پاييني هم بگراند ( مهم ) كليد هاي Ctrl + Alt رو با هم نگه دارين و نشانگر موس رو ببرين بين لايه غروب و لايه متن مشاهده ميكنيد كه يه شكل ضاهر ميشه هر وقت كه اين شكل ضاهر شد همان جا كليك كنيد . به عكس هاي زير خوب نگاه كنيد .

بعد از كليك . پاييني

حال مشاهده ميكنيد كه متن شما با عكس غروب آميخته شد.

حالا لايه متن رو انتخاب كنيد .رو همين لايه راست كليك كنيد و گزينه Blending Options را برگزينيد و هر جلوه اي كه دوست دارين روش پياده كنين و بعد سيو كنيد.
    ( تموم شد)
    اميدوارم خوشتون اومده باشه

7. این کاربر از Shahin King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض 333

سلام
    خدا نكنه عزيز. رو من يكي كه سنگ پاست. آقا يه سوال تكراري براي شفاف كردن پوست شما از كدوم روش استفاده ميكني؟ اگه ميشه بهترين رو يه آموزشي بده. ممنونتم اساسي...
    عزيز جان من براي روشن كردن پوست از ابزار Dodge Tool و براي شفاف كردن از ابزار Sharpen Tool استفاده ميكنم . البته روش هاي پيچيده تري هم وجود داره .

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض Re: 333

سلام
    عزيز جان من براي روشن كردن پوست از ابزار Dodge Tool و براي شفاف كردن از ابزار Sharpen Tool استفاده ميكنم . البته روش هاي پيچيده تري هم وجود داره .
    عزيز ممكن هست يه آموزش در خصوص اين دو روش كه ذكر كردي بذاري؟ بي نهايت سپاسگذار ميشم...

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

گراميه مهربان . اينا ابزار هستن شما ميتونين اونا رو انتخاب كنين و با حركت ضربه اي نقطه مورد نظر رو شفاف يا روشن كني .
    اگه منظورت چيز ديگه اي هست لطفا منو روشن كن .

كوچيكت : شاهين
    در ضمن از اينكه تو اين تاپيك همكاري ميكني نهايت تشكر رو دارم.

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

گراميه مهربان . اينا ابزار هستن شما ميتونين اونا رو انتخاب كنين و با حركت ضربه اي نقطه مورد نظر رو شفاف يا روشن كني .
    اگه منظورت چيز ديگه اي هست لطفا منو روشن كن .

كوچيكت : شاهين
    در ضمن از اينكه تو اين تاپيك همكاري ميكني نهايت تشكر رو دارم.
    عزيز حرف شما متين اما من قبلا يه آموزش در مجيد آنلاين در اين مورد ديده بودم ميخواستم آموزشي هم از شما داشته باشيم. حالا اگر كه براي شما زحمت هست درك مي كنم و اشكالي نداره...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •