تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 11 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 110

نام تاپيک: نقد و بررسی بازی های کامپیوتری در اینجا <=

آخر فروم باز MAXXX's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام
    ممنون خیلی تاپیک مفیدی میشه و به کسایی که میخوان بازی بخرن میتونه خیلی کمک کنه حالا نقد هم نبود یه تعریفی از داستان بازی باشه هم خوبه اگه ممکنه اون نقد SWAT رو کامل کن چون من عاشق اکشن تیمی هستم تا حالا همه RINBOW SIX ها رو تموم کردم ولی اینو بازی نکردم منم سعی میکنم کمک کنم برایه شروع اینو تو تاپیک خود بازی هم گزاشته بودم اینجا هم میزارم
    Condemned-Criminal Origins

بازی از اونجا شروع میشه که ما يه كار آگاه هستيم كه رويه پرونده قتل هاي زنجيره اي كار ميكنيم و به صحنه يه جنايت تویه یه آپارتمان متروک ميريم( با صحنه جنايت خيلي حال كردم) مقتول يه خانميه كه تويه يه خونه بزرگ متروكه در حالي كه يه زنجير گنده دور دهنش بسته شده افتاده خلاصه با دو تا پليس ديگه ميريم بالاسر جسد و مشغول تحقيق هستيم كه ميفهميم قاتل هنوز تو خونست آخه بوي سيگار مياد خلاصه از همكارامون جدا ميشيم و دنبال فرياد هايه وحشت ناكي كه ميشنويم تويه اتاق هاي تاريك ميريم خلاصه ميفهميم قاتل همون نزديكي هاست و داد ميزنيم آف بي آي تسليم شو و از اونور اتاق يه نفر كه نميبينيم در حالي كه داره چيزا رو به هم ميزنه وفرار ميكنه مياد كه نعره ميزنه f u c ... you خلاصه من كه ديدم اينطوريه و يارو حسابي قاطيه تصميم گرفتم بر گردم برم اداره پليس ولي متاسفانه نميشد و مجبور شدم برم دنبالش بعد يه صدايي شكل سرفه وناله مياد و يه دفعه يه نفر نميدونم از كجا ميپره جلو مون و با يه چوب كه چند تا ميخ گنده سرشه ميكوبه تو سر ما....بالاخره يه طوراي تفنگ از دست ما ميوفته قاتل ورش ميداره و مياد بالا سر ما ..در همين حال دو تا همكار ما سر ميرسن ولي قاتله با تفنگ ما اونا رو ميكشه ..
    حالا خر بيار با قالي بار كن ..ميفته گردن ما ميگن تو كشتي .. تويه آپارتمانمون به هوش ميايم وميبينيم كه يكي از دوست هاي قديميه پدرمون كه چندين ساله نديديم بالا سرمونه و به ما ميگه كه به جرم قتل اون دو تا پليس تحت تعقيب هستيم(حالا اگه ما رو متهم كردن چطوري اوردنمون خونه خودمون نميدونم )و در همون لحظه صداي پايه پليس ها تويه راهرو مياد كه دارن ميان مارو دستگير كنن .....يه طوري جيم فنگ ميزنيم و ميوفتيم دنبال قاتل اصلي توي مترو ها و خونه هاي تاريك وخرابه و جمع كردن مدرك جرم با وسايل مخصوص اينكار..اين بود خلاصه بازي
    محيط هاي بازي آدمو ياد مكس پين 1 ميندازه مخصوصا اينكه اينجا هم بايد با معتاد هايي كه يه ماده مخدر ديونشون كرده بجنگيم..و يه چيز ديگه اينكه تقريبا اسلحه گرم تو اين بازي نداريم اگر هم گير بياريم 3 يا 4 تا تير داره كه بهتره بي خيالش بشيم چون اگه يه جايي چند نفر بريزن سرمون يكي رو كه كشتي تيرهات تموم ميشه و بايد با خود تفنگه بزنيشون ..حالا اونا يكي پتك دستشه يكي هم تبر اون يكي هم يه بيل يا تابلوي فلزي!!!در عوض تا دلت بخواد اسلحه سرد ريخته انواع ميله وچوب و گرز وآچارو تبر و بيل....

صحنه هايه بازي هم بيشتر ميشه گفت دلهره آور هستن تا ترسناك مخصوصا صدا هايي كه تو يه خونه هاي تاريك مياد آدمو حسابي عصبي ميكنه و خيلي وقتا از كنار يه ستون رد ميشي يه دفه يه نفر با بيل مياد تو صورتت
    گرافیک بازی در سطح بالاییه وبرایه اجرای رون بازی با بالا ترین جزییات حد اقل یه 6600 و رم 512 لازم دارین ولی متاسفانه صدا یه بازی در بعضی مواقع لنگ میزنه در پایان به سبک GAMESPOT من از 10 نمره به این بازی 8.7 میدم
    اميدوارم اعصاب شما هم مستفيض بشيه
    Last edited by MAXXX; 15-01-2007 at 00:35.

آخر فروم باز saeed_cpu_full's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

ميشه نقد بازي global operations و كانتر رو بزارين
    مرسي

چشم محمد آقا ...

Counter_Strike

بازی پر طرفدار گیم نت ها و یک بازی گروهی در دو گروه کانتر و تروریست هست . شما در این بازی می توانید
    سلاح مورد نظر خود را بخرید و به جنگ با دشمنان بروید. گروه کانتر در واقع نیرو های ویژه ای هستند که در
    مپ های مختلف باید کانتر ها رو بکشند . سبک بازی شبیه Global است. سلاح های عالی داره که بهترین
    سلاح تروریست کلاشینکف و بهترین سلاح کانتر M4 هست.

صدا:
    من امتیاز صدا ها را از ده تا به آن 6 می دهم . در کار صدایی چندان عالی کار نکردند اما وقتی به یارتان به شما
    بی سیم میزنند یا وقتی کسی می میرد صدا عالی هست در خشاب عوض کردن یا تیر زدن صدا بد نیست.

گرافیک:
    امتیاز من از ده 5
    بازی گرافیک چندانی نداره. وقتی از دور به یک جسم نگاه می کنی انگار واقعی هست اما وقتی از نزدیک
    نگاه می کنی معلومه که مصنوعی هست. افراد هم از نزدیک مصنوعی به نظر می آیند .

داستان نداره.

هوش مصنوعی:
    هوش مصنوعی این بازی خوبه . اگر هارد بازی کنید هوش مصنوعی فوق العاده ای را جلویتان می بینید .

در کل: این بازی را بخرید بازی پر طرفدار و عالی هست. بهترین نسخه با ویرایش و اسلحه های جدید و منو و
    محیط کاملا فارسی بازی کانتر تا 2 ماه دیگه توسط شرکت گیم نت عرضه میشه.

عکس هایی از محیط بازی:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Last edited by saeed_cpu_full; 15-01-2007 at 15:46.

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

سلام
    ممنون خیلی تاپیک مفیدی میشه و به کسایی که میخوان بازی بخرن میتونه خیلی کمک کنه حالا نقد هم نبود یه تعریفی از داستان بازی باشه هم خوبه اگه ممکنه اون نقد SWAT رو کامل کن چون من عاشق اکشن تیمی هستم تا حالا همه RINBOW SIX ها رو تموم کردم ولی اینو بازی نکردم منم سعی میکنم کمک کنم برایه شروع اینو تو تاپیک خود بازی هم گزاشته بودم اینجا هم میزارم
    Condemned-Criminal Origins

بازی از اونجا شروع میشه که ما يه كار آگاه هستيم كه رويه پرونده قتل هاي زنجيره اي كار ميكنيم و به صحنه يه جنايت تویه یه آپارتمان متروک ميريم( با صحنه جنايت خيلي حال كردم) مقتول يه خانميه كه تويه يه خونه بزرگ متروكه در حالي كه يه زنجير گنده دور دهنش بسته شده افتاده خلاصه با دو تا پليس ديگه ميريم بالاسر جسد و مشغول تحقيق هستيم كه ميفهميم قاتل هنوز تو خونست آخه بوي سيگار مياد خلاصه از همكارامون جدا ميشيم و دنبال فرياد هايه وحشت ناكي كه ميشنويم تويه اتاق هاي تاريك ميريم خلاصه ميفهميم قاتل همون نزديكي هاست و داد ميزنيم آف بي آي تسليم شو و از اونور اتاق يه نفر كه نميبينيم در حالي كه داره چيزا رو به هم ميزنه وفرار ميكنه مياد كه نعره ميزنه f u c ... you خلاصه من كه ديدم اينطوريه و يارو حسابي قاطيه تصميم گرفتم بر گردم برم اداره پليس ولي متاسفانه نميشد و مجبور شدم برم دنبالش بعد يه صدايي شكل سرفه وناله مياد و يه دفعه يه نفر نميدونم از كجا ميپره جلو مون و با يه چوب كه چند تا ميخ گنده سرشه ميكوبه تو سر ما....بالاخره يه طوراي تفنگ از دست ما ميوفته قاتل ورش ميداره و مياد بالا سر ما ..در همين حال دو تا همكار ما سر ميرسن ولي قاتله با تفنگ ما اونا رو ميكشه ..
    حالا خر بيار با قالي بار كن ..ميفته گردن ما ميگن تو كشتي .. تويه آپارتمانمون به هوش ميايم وميبينيم كه يكي از دوست هاي قديميه پدرمون كه چندين ساله نديديم بالا سرمونه و به ما ميگه كه به جرم قتل اون دو تا پليس تحت تعقيب هستيم(حالا اگه ما رو متهم كردن چطوري اوردنمون خونه خودمون نميدونم )و در همون لحظه صداي پايه پليس ها تويه راهرو مياد كه دارن ميان مارو دستگير كنن .....يه طوري جيم فنگ ميزنيم و ميوفتيم دنبال قاتل اصلي توي مترو ها و خونه هاي تاريك وخرابه و جمع كردن مدرك جرم با وسايل مخصوص اينكار..اين بود خلاصه بازي
    محيط هاي بازي آدمو ياد مكس پين 1 ميندازه مخصوصا اينكه اينجا هم بايد با معتاد هايي كه يه ماده مخدر ديونشون كرده بجنگيم..و يه چيز ديگه اينكه تقريبا اسلحه گرم تو اين بازي نداريم اگر هم گير بياريم 3 يا 4 تا تير داره كه بهتره بي خيالش بشيم چون اگه يه جايي چند نفر بريزن سرمون يكي رو كه كشتي تيرهات تموم ميشه و بايد با خود تفنگه بزنيشون ..حالا اونا يكي پتك دستشه يكي هم تبر اون يكي هم يه بيل يا تابلوي فلزي!!!در عوض تا دلت بخواد اسلحه سرد ريخته انواع ميله وچوب و گرز وآچارو تبر و بيل....

صحنه هايه بازي هم بيشتر ميشه گفت دلهره آور هستن تا ترسناك مخصوصا صدا هايي كه تو يه خونه هاي تاريك مياد آدمو حسابي عصبي ميكنه و خيلي وقتا از كنار يه ستون رد ميشي يه دفه يه نفر با بيل مياد تو صورتت
    گرافیک بازی در سطح بالاییه وبرایه اجرای رون بازی با بالا ترین جزییات حد اقل یه 6600 و رم 512 لازم دارین ولی متاسفانه صدا یه بازی در بعضی مواقع لنگ میزنه در پایان به سبک GAMESPOT من از 10 نمره به این بازی 8.7 میدم
    اميدوارم اعصاب شما هم مستفيض بشيه

نقد شما کامل و عالی بود

متشکرم دوست عزیز

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض نقد بازی swat 4 ( قسمت دوم )

SWAT 4

این بازی یکی از بازی های پر طرفدار بوده است و هنوز هم کسانی هستند که این بازی را با این که چند بار به پایان رساندند باز هم بازی می کنند. در این بازی مدل ها و بافت ها بسیار طبیعی بوده و داستان بازی هم خوب بوده است. بازی swat یک بازی گروهی بوده که شما جزء نیروهای ویژه هستید.

گرافیک: نمره 20
    گرافیک بازی بسیار بسیار بسیار عالی هست و می توان گفت که این بازی جزء اولین بازی های بوده که گرافیک در خود بازی بیشتر از دمو هایی هست که از بازی نشان داده می شود. مدل ها و بافت های بازی عالی کار شده است. دمو ها زنده و واقعی است. خلاصه گرافیک در این بازی عالی هست.

موزیک و صدا: نمره 18
    موزیک ها و صدا ها در شلیک کردن یا ترکیدن نارنجک و ... عالی است. صدا گذاری روی شخصیت ها خوب است. در بعضی از مراحل یا اکثر مراحل بازی موسیقی استفاده نشده و این باعث میشه که از هیجان بازی کم کنه. اما در کل کار موسیقی در این بازی خوب بوده و می توان گفت که این بازی دارای موزیک و صدای عالی هست در بیشتر بازی های جذاب کار صدایی افت دارد اما ما در این بازی می بینیم که کار صدا گذاری و موزیک و ... عالی کار شده است.

هوش مصنوعی: نمره 20
    هوش مصنوعی بدون نقصی داره. مثلا اگر شما به یک نفر از یاران خودتون تیر اندازی کنید همه به شما تیر اندازی می کنند. در بسیاری از موارد داشتن هوش مصنوعی بالا در این بازی مشخص شده.

داستان: نمره 16
    داستان این بازی متوسط هست.

نقاط قوت این بازی:
    یکی از نقاط قوت بازی گرافیک عالی است همچنین کار صدایی در بازی خوب است. هوش مصنوعی عالی داره.

نقاط منفی:
    بعضی مراحل بسیار سخت هست و به هوش بالایی نیاز داره.

در کل:

نمره ی من به بازی 19 است.
    نمره ی فنی بازی 5/18 است.

چند عکس از بازی SWAT 4 :

Banned S A M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    پشت مانیتور خونمون اســپــم ها : 0

پيش فرض

اگه ميشه در باره همسايه ازاري 1 هم بگيد
    مرسي

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

اگه ميشه در باره همسايه ازاري 1 هم بگيد
    مرسي

اگه منظورتون همسایه ی جهنمی هست باشه بعدا میزارم.

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

نقد هایی که فردا می زارم:

Fifa 07
    Gtr 2
    Last edited by saeed_cpu_full; 21-01-2007 at 15:45.

Banned Ali-Bahal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    دنیایی که همه بازیباز ها عاشق آن هستند! جایی مثل X360

پيش فرض

سعيد جان مواظب باش در نقد Splinter Cell 3&4 درست نقد کني وگرنه با بروبچ .................

مفهومه؟

موفق باشي

Banned Ali-Bahal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    دنیایی که همه بازیباز ها عاشق آن هستند! جایی مثل X360

پيش فرض

چقدر بازيهاي قديمي نقد مي کنيد من تازه اين تاپيک را کشف کردم و پر از بازيهاي قديمي ديدم خواستيد بگيد براتون نقد آخرين بازيها را بنويسم

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

سعيد جان مواظب باش در نقد Splinter Cell 3&4 درست نقد کني وگرنه با بروبچ .................

مفهومه؟

موفق باشي

نقد Splinter Cell 3&4 رو واسه ی چند روز بعد میزارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •