تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 209 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 2082

نام تاپيک: *** بچه های خوزستان (خونگرم)****

آخر فروم باز mavesta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    فعلا روی خاک

پيش فرض

سلام
    منم هستم
    در ضمن هرکسی خوزستانی هست بیاد
    نژاد پرستی ممنوع
    موفق باشین

2. این کاربر از mavesta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز moslem.b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

هیچ چیزی نمیتونه بین ما خوزستانیا تفرقه ایجاد کنه بیایین اینو به همه نشون بدیم

آخر فروم باز MAXXX's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام
    منم بچه اهوازم ساخت مشترک بختیاری و شوشتر (ببین چی میشه) در ضمن میدونم تو خوزستان بین بعضی وقتها یکم اختلاف نژادی بوجود میاد ولی منم مثل بقیه اهوازی ها دوستایه عربه زیادی دارم و راستش ناراحت شدم که این مسایل مطرح شد چون اونا هم مثل ما تو این کشور بدنیا اومدن و ایرانی هستن وحساب اونا رو با عرب هایه اونور آبی کاملا جدا میدونم
    یه خواهش از دوستمون Jak دارم که به نظر بقیه احترام بزاره و اون پستشو ویرایش کنه ....enterجان شما هم عصبانی نشو میبینی که همه دارن با این موضوع مخالفت میکنن لطفا شما به کسی بی احترامی نکن و اون پست آخرت رو ویرایش کن چون فقط باعث تشنج بیشتر میشه

5. این کاربر از MAXXX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

بابا بی خیال چاکر هرچی بچه جنوبیم!
    من فدای این جنوبیا بشم با این لافای قشنگشون!
    من خودم اهل جنوبم همه جا ادم خوب و بد پیدا می شه ولی بچه های جنوب اونایی که اهل دلند خیلی با صفاو خونگرم و مهمانواز هستند
    مخلص هر چی ادم با صفا و با مرام

7. این کاربر از Free_swallow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه IRPMC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

12

سلام دوستان عزیز من این تاپیک رو گذاشتم که اتحدمون بیشتر بشه نه اینکه تفرقه ایجاد کنیم

زنده باد ایران . زنده باد خوزستان .و بچه های بامرام و خونگرم خوزستانی

yadesh bekhir 2 sal pish in tapico zadam on moghe terkoond zende bad khozestan
    Last edited by IRPMC; 05-12-2010 at 19:25.

داره خودمونی میشه yahya55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام به خوزستانی های گل
    منم یحیی هستم بچه اهواز/ زیتون کارگری
    اینجا دعوا دیگه بسه بابا این صحبتا ماله خیلی وقط پیش بود تمام شد رفت به من شما چه ربطی دارهحالا هم ما هی عرب عجم کنیم فقدر جزء اینکه دیگران بهمون بخندن هیچی توش نیست

10. این کاربر از yahya55 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز jak_1300's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    italia , pisa

پيش فرض

این تایپیک منتظر بازگشت شماست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين پيغام رو يكي از بچه هاي ايراني و خوزستاني با معرفت برام فرستاده كه بر گردم تشكر ميكنم كه برام دعوت فرستادي اما من نميتونم جايي باشم كه كساني باشند كه برايه خودشون پرچم درست كنند و راه بيوفتند تو خيابونا و هر كس رو كه عربي بلد نباشه لت و پار كنند و بمب بذارند سره سربازامون رو ببرند تهديدمون بكنند در حالي كه تو يه مملكته ديگه هستند گستاخي ميكنند من عاشق خوزستان و خوزستاني هستم و از همه چيز گذشته اول همه من يك ايراني هستم نميتونم با كساني باشم كه تو كتابهايه تاريخشون كشتن ايراني ها رو ثواب ميدونند من ايراني هستم و نميتونم جايي باشم كه به من بگن عجم يعني لال و گنگ يعني نفهم جايي كه انقدر پرو شدند كه برايه خودشون پرچم درست ميكنند من نميتونم بزودي درست ميشه همه چيز من اشترا كم رو لغو كردم و ديگه كاري با كسي تو اين تايپيك ندارم عطايش را به لغايش بخشيدم باي اميدوارم كه خوش باشين

داره خودمونی میشه رابین هود's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

من هم خوزستاني هستم و ايراني و حتي عربي هم بلد نيستم .
    دوست عزيز من هم از افرادي كه اين كار ها رو ميكنند خيلي بدم مياد و ميخوام سر به تنشون نباشه (بمب ميزارن و ملت بيگناه رو به كشتن ميدن) ولي اينا ميخوان تفرقه ايجاد كنند.كه چه ساده هم تفرقه ايجاد ميكنند .
    همش هم به خاطر اينه كه خوزستان با ارزشه .
    خودمون با اين حرفها تفرقه درست ميكنيم و دل همون بيگانه ها رو شاد ميكنيم.
    من ديگه از اين حرفها نميزنم .از اينكه به جمعتون پيوستم خوشحالم
    از طرف من بحث ها تمام شده و ديگه هم اين موضوع را ادامه نميدهم.
    منم متولد خرمشهر هستم ماهشهر بزرگ و شدم و ليسانس گرفتم.3 سالي تهران زندگي كردم و الان هم توي قم كار ميكنم و خدا ميدونه فردا كجا باشم
    هر جا هستم ايران سراي من است و همه جايش را مخصوصا خوزستان را دوست دارم.

پروفشنال Enter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    P30 World

پيش فرض

همون بهترکه اشتراکت روحذف کردی

ماواسه خودمون پرچم درست نکردیم چون ازقدیم الایام همین پرچم بوده وقراربودکه کشورخوزستان به وجود بیاد که به علت برخی مسائل تا الان این کاربه عمل نرسیده

من به توپیشنهادمیکنم که اصلا خودتو خوزستانی به حساب نیاری چون ما تووامثال تورواصلاقبول نداریم کسائی که پدرومادرشون غیرخوزستانی باشن ولی به علت نداری و ناچاری به خوزستان کوچ کردندوواسه خودشون اینجاکاره ای شدن ووقتی شکمشون پرشد داد زدند که خوزستان برای ماست بلعکس خوزستان برای من و امثال منه که درفقر وفلاکت درش زندگی کردیم با تمام وجودمون ازش حراست کردیم تاامروز به اینجابرسه .

درموردبمب گذاری هم بگم که اگرتووامثال غیرخوزستانی تو اگه جای ماعربها واشغال نمیکردید وازما داستانهای مضحک درست نمیکردیدو اگرجوونهای مارو انگولک نمیکردید واگر به ما که میزبان شایسته ای چه درگذشته و چه درزمان حال برای شما غیرخوزستانی ها بودیم کمی احترام میگذاشتید هیچ وقت این مسائل پیش نمیامد

داره خودمونی میشه IRPMC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

امروز هوای ماهشهر خیلی سرد بود خدا وکیلی بستنی شدم . راستی احمدی نزاد 5 شنبه می خواد بیاد ماهشهر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •