تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: با تدریس خصوصی انگلیسی راهنمایی و دبیرستان خودمان در حد آیلتس مسلط می شویم؟

راي دهنده
109. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • خیر

86 78.90%
  • آری

4 3.67%
  • حدود سی درصد

9 8.26%
  • حدود پنجاه درصد

8 7.34%
  • حدود هفتاد درصد

3 2.75%
  • نمی دانم

11 10.09%
  • سایر موارد

2 1.83%
Multiple Choice Poll.
صفحه 62 از 63 اولاول ... 1252585960616263 آخرآخر
نمايش نتايج 611 به 620 از 624

نام تاپيک: Everything about TOEFL & IELTS

کـاربـر بـاسـابـقـه szh_1367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

وقت بخیر دوستان

چند روز پیش در کلاس ایلتس ثبت نام کردم میخواستم بدونم چه نکاتی رو باید بیشتر دقت کنم تا مطالب رو بهتر یاد بگیریم یا هر تجربه دیگه ای که بتونه بهم کمک کنه

تعیین سطح ندادم گفتم از صفر میخواهم شروع کنم چون زبانم در حد ضعیف هست

دانشگاه رفته ام( سه سال قبل تمام شد ) و برای اولین بار در کلاس های زبان شرکت میکنم

حافظه تصویری بسیار قوی دارم ( شاید در راهنمایی کمکی بکنه )

داره خودمونی میشه 50R005H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

وقت بخیر دوستان

چند روز پیش در کلاس ایلتس ثبت نام کردم میخواستم بدونم چه نکاتی رو باید بیشتر دقت کنم تا مطالب رو بهتر یاد بگیریم یا هر تجربه دیگه ای که بتونه بهم کمک کنه

تعیین سطح ندادم گفتم از صفر میخواهم شروع کنم چون زبانم در حد ضعیف هست

دانشگاه رفته ام( سه سال قبل تمام شد ) و برای اولین بار در کلاس های زبان شرکت میکنم

حافظه تصویری بسیار قوی دارم ( شاید در راهنمایی کمکی بکنه )
    کلاس رفتن خوبه اما 90% پیشرفت به صورت خودآموزه توی یادگیری. انگلیسی لغات خیلی زیادی داره سعی کن هر روز جند لغت یاد بگیری و یادداشت کنی. با زیاد گوش دادن و زیاد خوندن تقریبا تمام مهارت ها تقویت میشه حتی speaking!
    در سطح پایه کتاب داستان های level پایین تر و دیدن انیمیشن با زیرنویس انگلیسی خیلی کمک کنندست.

3. این کاربر از 50R005H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه szh_1367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

کلاس رفتن خوبه اما 90% پیشرفت به صورت خودآموزه توی یادگیری. انگلیسی لغات خیلی زیادی داره سعی کن هر روز جند لغت یاد بگیری و یادداشت کنی. با زیاد گوش دادن و زیاد خوندن تقریبا تمام مهارت ها تقویت میشه حتی speaking!
    در سطح پایه کتاب داستان های level پایین تر و دیدن انیمیشن با زیرنویس انگلیسی خیلی کمک کنندست.
    ممنون

بله دقیقا درسته

البته من سطح زبان پایینی داشتم و رفتن کلاس باعث شد هدفمند و پیوسته زبان رو دنبال کنم

خیلی ها دوست دارند زبان یاد بگیرند اما نمیدونند از کجا شروع کنند یا چطور کار رو ادامه بدهند کلاس باعث هدفمندی میشه

گاهی افراد به کانون میرن و چون سرعت اموزش پایین هست ( انتقال اطلاعات ) عدم پیشرفت چشم گیر باعث میشه کانون رو ترک کنند ( کلاس های ایلتس از این بابت عالی هستن مطالب حجیم و فشرده اما از طرفی فرد باید تمرین زیادی داشته باشه )

این نکته رو هم در این مدت یاد گرفتم که در یادگیری زبان عجله نداشته باش فراگیری نیازمند زمان هست

5. این کاربر از szh_1367 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

ممنون

بله دقیقا درسته

البته من سطح زبان پایینی داشتم و رفتن کلاس باعث شد هدفمند و پیوسته زبان رو دنبال کنم

خیلی ها دوست دارند زبان یاد بگیرند اما نمیدونند از کجا شروع کنند یا چطور کار رو ادامه بدهند کلاس باعث هدفمندی میشه

گاهی افراد به کانون میرن و چون سرعت اموزش پایین هست ( انتقال اطلاعات ) عدم پیشرفت چشم گیر باعث میشه کانون رو ترک کنند ( کلاس های ایلتس از این بابت عالی هستن مطالب حجیم و فشرده اما از طرفی فرد باید تمرین زیادی داشته باشه )

این نکته رو هم در این مدت یاد گرفتم که در یادگیری زبان عجله نداشته باش فراگیری نیازمند زمان هست
    من تو این 10-12 سال واقعا معلم ماهر تو هیچ موسسه ای ندیدم(به جز 1 مورد) که بتونه نزدیک به یک فرد Native صحبت کنه نه به خاطر سطح کلاس بلکه چون واقعا بلد نبودند! تجربه هم نشون داده کلا موسسات برای سود خودشون هرچی میتونن ترم ها رو کش میدن. وقتی تو یه محیط انگلیسی زبان قرار بگیرید تازه میفهمید هیچی نمیدونید! البته الان به لطف اینترنت خیلی سریع تر میشه زبان یادگرفت.

7. این کاربر از 50R005H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ghost_dog's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام دوستان، خسته نباشید
    برای امتحان IELTS با نمره بالاتر از 7.5 به صورت خودآموز چه کتابهای را معرفعی میکنید؟ هدفم ادامه تحصیل هستش و دقیقا 1 سال وقت کافی دارم. خداییش حال کلاس رفتن رو ندارم . دنبال منابع میگردم خودم بشینم بخونم. ممنون میشم اگه بتونین بطور کامل برام توضیح بدین
    بازم ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

حتما تافل بدین نه ایلتس

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام دوستان، خسته نباشید
    برای امتحان IELTS با نمره بالاتر از 7.5 به صورت خودآموز چه کتابهای را معرفعی میکنید؟ هدفم ادامه تحصیل هستش و دقیقا 1 سال وقت کافی دارم. خداییش حال کلاس رفتن رو ندارم . دنبال منابع میگردم خودم بشینم بخونم. ممنون میشم اگه بتونین بطور کامل برام توضیح بدین
    بازم ممنون
    واقعاکسی نیست راهنمایی کنه،من خودم تمام کتابفروشیهای رو گشتم،هرکدومشون یه عالمه کتاب معرفی کردند. بیشترمنوگیج کردن
    Last edited by ghost_dog; 11-02-2017 at 18:14.

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض ل

سلام دوستان، خسته نباشید
    بازم ممنون
    واقعاکسی نیست راهنمایی کنه،من خودم تمام کتابفروشیهای رو گشتم،هرکدومشون یه عالمه کتاب معرفی کردند. بیشترمنوگیج کردن

تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

شما برید انجمن applyabroad اونجا افراد با تجربه در این زمینه زیاده. ولی خوب قاعدتا نمیشه 1 سال نشست کتاب های آیلتس رو خوند! اونارو بیشتر برای ماه های آخر کار میکنند. برا لسنینگ اخبار-فیلم-مستند-ویدیو های یوتیوب و خلاصه هر چی در دسترس بود رو کار کنید برا اسپیکینگ ترجیحا کلاس های مخصوص همین کار رو برید یا با اینترنت با یکی دیگه تمرین کنید یا با خودتون. برا رایتینگ و ریدینگ هم مقاله و کتاب انگلیسی از اینترنت گیر بیارید با هر موضوعی و یکی هم باید باشه رایتینگ رو تصحیح کنه. کتاب های official guide و Cambridge 1-10 هم برا نزدیک امتحان. کتاب های لغت مثل 1100 و 504 هم بد نیست(نرم افزار anki رو دانلود کنید) ولی بهتره لغات پرکارد رو خودتون با همین کارهایی که گفتم گیر بیارید تو یه دفتر یادداشت کنید و مرور کنید.
    Last edited by 50R005H; 12-02-2017 at 12:27.

13. این کاربر از 50R005H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Nocturne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

درود،

بچه ها آیلتس و تافل در مواقع معینی از سال برگزار میشن یا همیشه هست؟ از کی باید قبلش ثبت نام کرد؟
    ببخشید اگه سوالم ابتداییه. مرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •