تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: با تدریس خصوصی انگلیسی راهنمایی و دبیرستان خودمان در حد آیلتس مسلط می شویم؟

راي دهنده
109. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • خیر

86 78.90%
  • آری

4 3.67%
  • حدود سی درصد

9 8.26%
  • حدود پنجاه درصد

8 7.34%
  • حدود هفتاد درصد

3 2.75%
  • نمی دانم

11 10.09%
  • سایر موارد

2 1.83%
Multiple Choice Poll.
صفحه 59 از 63 اولاول ... 949555657585960616263 آخرآخر
نمايش نتايج 581 به 590 از 624

نام تاپيک: Everything about TOEFL & IELTS

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستان کسی فایل پی دی اف این کتاب رو داره؟
    اگر لینک دانلودش رو دارین لطف بزرگی کردین.

Delta's Key to the TOEFL iBT: Advanced Skill Practice; Revised Edition

برفرمایید دوست عزیز بفرمایید دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از khaledjaberi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستان کسی فایل پی دی اف این کتاب رو داره؟
    اگر لینک دانلودش رو دارین لطف بزرگی کردین.

Delta's Key to the TOEFL iBT: Advanced Skill Practice; Revised Edition

بفرمایید دوست عزیز
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by khaledjaberi; 02-09-2014 at 15:06.

4. این کاربر از khaledjaberi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه 50R005H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

یه سوال. اصولا کسی که دیپلم زبان داره و مثلا زبان اختصاصی کنکور رو 50 درصد بزنه اگه ielts شرکت کنه نمرش چند میشه حدودا؟

حـــــرفـه ای sepid12ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تورنتــو

پيش فرض

یه سوال. اصولا کسی که دیپلم زبان داره و مثلا زبان اختصاصی کنکور رو 50 درصد بزنه اگه ielts شرکت کنه نمرش چند میشه حدودا؟

سوال بسیار کلی است. چون
    ایلتس هم مهارت و هم دانش...

در هرحال ، معمولا نه لزوما! اگر کسی یک advanced student واقعی باشه میتونه حداقل رو نمره‌ی 6 حساب کنه.

7. 2 کاربر از sepid12ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز denzelmovie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستان من چند سوال در مورد مدارک تافل و آیلتس داشتم
    اول اینکه وااسه پیدا کردن یه کاار خووب کدوم مدرک روو پیشنهاد میدید؟ تافل یا آیلتس؟
    بعد هرکدوم رو پیشنهاد دادید منابع خووب وااسه خوندن بهم معرفی کنید تا دانلود کنم، در مورد سطح هم فکر میکنم متوسط یه کم بالاتر بااشه (حدودا 50 درصد انگلیسی)

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تورنتــو

پيش فرض

دوستان من چند سوال در مورد مدارک تافل و آیلتس داشتم
    اول اینکه وااسه پیدا کردن یه کاار خووب کدوم مدرک روو پیشنهاد میدید؟ تافل یا آیلتس؟
    بعد هرکدوم رو پیشنهاد دادید منابع خووب وااسه خوندن بهم معرفی کنید تا دانلود کنم، در مورد سطح هم فکر میکنم متوسط یه کم بالاتر بااشه (حدودا 50 درصد انگلیسی)
    سلام

1. موقعیت شغلی تو ایران ؟! هر دو مدرک خوب هست ولی لزوما موقعیت شغلی خوب را تضمین نمیکنه !
    ایلتس و تافل دو مدرکی هستند که بیشتر افرادی که قصد مهاجرت و تحصیل در کشور دیگه را دارند میرن سراغش.

2. تا زمانی که سطح زبان شما را ندونیم هیچ کتابی را نمیتونیم معرفی کنیم...
    در صورتی که یکی advanced باشه سطحش، 9 سری کتاب کمریج ایلتس بهترین گزینه هستند برای تمرین ایلتس.

در مورد تافل چندان مطلع نیستم...
    در هرحال قدم اول در زمان کار کردن و قوی کردن general english هست

موفق باشین

10. 3 کاربر از sepid12ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام

1. موقعیت شغلی تو ایران ؟! هر دو مدرک خوب هست ولی لزوما موقعیت شغلی خوب را تضمین نمیکنه !
    ایلتس و تافل دو مدرکی هستند که بیشتر افرادی که قصد مهاجرت و تحصیل در کشور دیگه را دارند میرن سراغش.

2. تا زمانی که سطح زبان شما را ندونیم هیچ کتابی را نمیتونیم معرفی کنیم...
    در صورتی که یکی advanced باشه سطحش، 9 سری کتاب کمریج ایلتس بهترین گزینه هستند برای تمرین ایلتس.

در مورد تافل چندان مطلع نیستم...
    در هرحال قدم اول در زمان کار کردن و قوی کردن general english هست

موفق باشین

یعنی با تسلط به زبان و یا داشتن مدرکش موقعیت شغلی خووبی پیدا نمیشه توو ایران؟ هدفم از گرفتن این مدارک پیدا کردن شغل مناسبه نه قصد مهاجرت و تحصیل در کشور دیگه
    سطح هم دقیق نمیدونم به نظر خوودم متوسط به بالا هست

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تورنتــو

پيش فرض

یعنی با تسلط به زبان و یا داشتن مدرکش موقعیت شغلی خووبی پیدا نمیشه توو ایران؟ هدفم از گرفتن این مدارک پیدا کردن شغل مناسبه نه قصد مهاجرت و تحصیل در کشور دیگه
    سطح هم دقیق نمیدونم به نظر خوودم متوسط به بالا هست
    چرا ، تسلط به زبان موقعیت شغلی خوبی به همراه داره
    اما همیشه یادتون باشه که در ایران، کارهای مربوط به زبان، بیش از مدرک های زبان، خود زبان حائز اهمیت است.
    شخصا به من هیچ وقت نگفتن مدارک مربوط به زبانت را بیار، بلکه همیشه مصاحبه شفاهی و یا امتحان کتبی داشتیم و سطح زبان سنجیده شده ...

و خب یقینا اگر در کنار این ها مدارک بین المللی هم باشه میزان اعتماد طرف بیشتر میشه ...

البته این کلی است... خیلی بستگی داره که شما در چه فیلد کاری میخواین کار کنین ... مثلا در موسسات آموزشی ایلتس و تافل انقدر اهمیت نداره که امتحان CAE مهمه .
    و یا در کارهای بازرگانی، باز هم ایلتس و تافل انقدر اهمیت نداره که نامه نگاری شما و مکالمه شما مهمه ...

می دونید که ایلتس دو ساله است و بعد از دو سال منقضی میشه و اعتباری نداره و از طرفی هزینه اش تقریبا زیاده
    شاید این هم یکی از دلایلی باشه که معمولا افراد در صورت واجب بود سراغ این امتحانات میرن.

13. 2 کاربر از sepid12ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

چرا ، تسلط به زبان موقعیت شغلی خوبی به همراه داره
    اما همیشه یادتون باشه که در ایران، کارهای مربوط به زبان، بیش از مدرک های زبان، خود زبان حائز اهمیت است.
    شخصا به من هیچ وقت نگفتن مدارک مربوط به زبانت را بیار، بلکه همیشه مصاحبه شفاهی و یا امتحان کتبی داشتیم و سطح زبان سنجیده شده ...

و خب یقینا اگر در کنار این ها مدارک بین المللی هم باشه میزان اعتماد طرف بیشتر میشه ...

البته این کلی است... خیلی بستگی داره که شما در چه فیلد کاری میخواین کار کنین ... مثلا در موسسات آموزشی ایلتس و تافل انقدر اهمیت نداره که امتحان CAE مهمه .
    و یا در کارهای بازرگانی، باز هم ایلتس و تافل انقدر اهمیت نداره که نامه نگاری شما و مکالمه شما مهمه ...

می دونید که ایلتس دو ساله است و بعد از دو سال منقضی میشه و اعتباری نداره و از طرفی هزینه اش تقریبا زیاده
    شاید این هم یکی از دلایلی باشه که معمولا افراد در صورت واجب بود سراغ این امتحانات میرن.
    شما خودتون مدرس زبان هستید؟ میشه در مورد درآمدتون و ساعات کاریتون کمی راهنمایی کنید ببینم مثلا در یه موسسه آموزشی بخوام کار کنم به صرفه هست یا نه
    بعد برای رفتن در یه موسسه باید چه کارهایی بکنم؟ فقط برم اعلام آمادگی کنم خودشون ازم تست میگیرن؟ خودتون بدون هیچ مدرکی مشغول تدریس هستید؟
    بی زحمت برای سطح متوسط به بالا هم کتابی چیزی معرفی کنید بشینم مطالعه کنم سطحم روو بالاتر ببرم، خیـــــــــلی ممنون

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تورنتــو

پيش فرض

شما خودتون مدرس زبان هستید؟ میشه در مورد درآمدتون و ساعات کاریتون کمی راهنمایی کنید ببینم مثلا در یه موسسه آموزشی بخوام کار کنم به صرفه هست یا نه
    بعد برای رفتن در یه موسسه باید چه کارهایی بکنم؟ فقط برم اعلام آمادگی کنم خودشون ازم تست میگیرن؟ خودتون بدون هیچ مدرکی مشغول تدریس هستید؟
    بی زحمت برای سطح متوسط به بالا هم کتابی چیزی معرفی کنید بشینم مطالعه کنم سطحم روو بالاتر ببرم، خیـــــــــلی ممنون
    سلام مجدد...

من تدریس را چندین سال پیش توسط یک واسطه شروع کردم در موسسه‌ای بی نام و نشان (در 19 سالگی)، چون توسط استاد خودم معرفی شده بودم، هیچ آزمونی ازم نگرفتن ولی خب به عنوان کار دانشجویی کار در موسسه بی نام و نشان بد نبود... تجربه خوبی بود...

اما بعد از دانشگاه تدریس را هم خصوصی و هم در موسسه ی "نام آشنا" ادامه دادم و همچنان مشغولم...
    موسسات نام آشنا، معمولا ابتدا امتحان کتبی داره، بعد مصاحبه شفاهی و بعد دوره‌های ttc ... دوره‌های ttc خودش خیلی مهمه ... سه و یا چهار assignment و demo که تشخیص داده میشه شما ذاتا معلم هستین یا نه
    پروسه‌ی مشغول شدن در موسسات فرق میکنه ولی نرمش همینه ...

من ادبیات انگلیسی خواندم ولی واقعا از من مدرک نخواستن برای تدریس... ولی خب الان به دلایلی ایلتس را گرفتم (نوامبر 2014) گرفتم ... و تنها تاثیرش اعتماد به نفسم را در کار خودم بالا برده ...

درآمد ... در موسسات... کم است... اگر فقط موسسه کار کنید... تنها در صورتی که فول تایم کار کنید... در آمد خوبی کسب می‌کنید...
    البته ... وقتی وارد موسسه میشین درآمد چشم گیر نیست ... ولی وقتی پای سابقه و مدارک مربوط به آموزش زبان مطرح باشه (مثل شرکت در ورک شاپ‌ها و مدارک بین المللی) خودش امتیاز هست و به همون میزان حقوق هم افزایش پیدا میکنه.

فقط به این مطمئنم که درآمد از تدریس، درآمد پربرکتی است (اگه اعتقاد داشته باشی به مساله برکت)

در مورد تقویت زبان واقعن هیچ نظری نمیشه داد مگر اینکه هم طرف را بشناسیم و هم تا حدودی با شخصیت و علایق طرف و به علاوه پشت کار آشنا باشیم.

16. 4 کاربر از sepid12ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •