تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام تیم در Command & Conquer Generals Zero Hour را می پسندید ؟

راي دهنده
1146. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • USA

181 15.79%
  • GLA

87 7.59%
  • China

66 5.76%
  • USA airforce

253 22.08%
  • USA super weapons

173 15.10%
  • USA lasers

179 15.62%
  • GLA stealth

68 5.93%
  • GLA demolition

167 14.57%
  • GLA Toxin

123 10.73%
  • China tanks

124 10.82%
  • China nuke

126 10.99%
  • China infantry

87 7.59%
Multiple Choice Poll.
صفحه 389 از 391 اولاول ... 289339379385386387388389390391 آخرآخر
نمايش نتايج 3,881 به 3,890 از 3910

نام تاپيک: همه چیز در مورد Command & Conquer Generals

داره خودمونی میشه motv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

شما چطور میتونید کنترا بازی کنید ؟ من که خطای technical difficultis میده. همون تو ویندوز که عکس نشون میده

ضمنا پچ 1.04 هم کامل نصب شده
    Last edited by motv; 04-09-2016 at 17:54.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

شما چطور میتونید کنترا بازی کنید ؟ من که خطای technical difficultis میده. همون تو ویندوز که عکس نشون میده

ضمنا پچ 1.04 هم کامل نصب شده
    خوب اگه چندتا پچ باازی داشته باشی نمتونی اونو بازی کنی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

سلام من یه سایتی پیدا کرده بودم که توش یاد میداد چطوری تانکها و بقیه چیزارو تغیرر داد خودمنم با نرم افزار بیگ تونستم تغیراتی تو رنک توی زود ساختن خونه ها و زود ساخته شدن جنگ افزارها بدم مثلا تو 1ثانیه فرودگاه بسازم یا..... ایا سایتی هست که بشه کامل از صفر تا پیشرفته دست کاری بازی جنرال و پچ هاشو کرد

اگه نباشه جاش خالی می مونه War_Machine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

در مورد مادهای عرضه شده برای سری Generals این نکته رو بگم که هیچکدوم محبوبیت ماد Rise of The Red
    رو ندارند مود دوم سال 2015 از نگاه Moddb بین هزاران مود خودش گویای همه چیز هست.
    (اون هم به جرات میگم Edain بدون رقیب هست وگرنه اول میشد با این نمره بالایی که داره.)

از اینجا میتونید تصاویر و ویدئوها و توضیحاتش رو پیگیری کنید و در صورت دلخواه دانلود کنید فکر کنم با کل متعلقاتش 1.5 گیگی میشد

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    حقیقتا خیلی وقته کشیدم بیرون از این سری ولی این ماد رو حدودا 1 ماه پیش تست کردم در حد چند روز
    در یک کلام تغییر کامل بازی بود اضافه کردن روسیه با جزئیات بالا و تغییر گرافیک و... یک ماد به معنای واقعی یک تغییر کامل
    با ارزش که جدا وقتی بازی کنید کلا سری اصلی و مودهایی که فقط یک سری تغییرات آماتور گونه اضافه میکردن یادتون میره
    اما در هر حال شاید این تغییرات زیاد هم به مزاق بعضی از دوستان خوش نیاد!

6. این کاربر از War_Machine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

1 آیا امکان ترکیب ورژن "ریبورن"و"شاک ویو" هست

سلام و خسته نباشید
    من میخواستم ورژن (shock wave) و (reborn) رو باهم ترکیب کنم و روی ورژن(zero hour) توی تک تک مپ هایی که میخوام بسازم اجرا کنم نمیخوام کول بازی رو تغییر بدم
    باید یه فایل (ini) بسازم توی فولدر اون مپ اما موفق نشدم حتی 1 کد رو با هم ترکیب کنم
    برای کد نویسی الگوی خواسی میتوونم پیدا کنم از جایی یا چی کار اصلا میتونم بکنم میتوانید راهنماییم کنید
    در ضمن منظورم از ترکیب دو ورژن بالا اینه که مثلا یه یونیت یا ساختمون (rebor) رو با یه یونیت یا ساختمونه (shock wave) رو فقط توی اون مپی که ساختم توی فلات تیم اجرا و قابل ساخت باشه یا با یه یونیت و ساختمون دیگه توی فلان تیم جایگزین حالت استاندارد بازی بشه
    با تشکر لطفا پاسخ بدید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

14

سلام و خسته نباشید
    من میخواستم ورژن (shock wave) و (reborn) رو باهم ترکیب کنم و روی ورژن(zero hour) توی تک تک مپ هایی که میخوام بسازم اجرا کنم نمیخوام کول بازی رو تغییر بدم
    باید یه فایل (ini) بسازم توی فولدر اون مپ اما موفق نشدم حتی 1 کد رو با هم ترکیب کنم
    برای کد نویسی الگوی خواسی میتوونم پیدا کنم از جایی یا چی کار اصلا میتونم بکنم میتوانید راهنماییم کنید
    در ضمن منظورم از ترکیب دو ورژن بالا اینه که مثلا یه یونیت یا ساختمون (rebor) رو با یه یونیت یا ساختمونه (shock wave) رو فقط توی اون مپی که ساختم توی فلان تیم اجرا و قابل ساخت باشه یا با یه یونیت و ساختمون دیگه توی فلان تیم جایگزین حالت استاندارد بازی بشه
    با تشکر لطفا پاسخ بدید
    Last edited by B.AmirMahdi; 11-01-2017 at 18:11.

در انتظار ایمیل فعال سازی
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

کسی لینک دانلود رو داره

در انتظار ایمیل فعال سازی
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

همه ژنرال های همه تیم ها قوی هستن اما بستگی به بازی خودت داره من همیشه glaتاکسیون برمیدارم درسته نیروی هوایی نداره اما موشک انداز اسکات همه چیزو درست میکنه فقط باید باهاش ضد هوایی داشته باشی .به نظر من بعد این تیم تیم چاینا نوکی از همه قوی تره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

درود به جنرال بازا
    دوستان یاد جوونیام افتادم زدم خط جنرال فقط مشکلی که دارم اسطلاحات بازیCommand & Conquer Generals Zero Hour در gameranger رو نمیدونم متل sw , .... اکه میشه مارو راهنمایی کنید از noob اش نیستیم دورانی داشتیم با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •