تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: یک سیستم با این مشخصات می خوام لطفا قطعات مناسب معرفی کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه Neoonline's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض یک سیستم با این مشخصات می خوام لطفا قطعات مناسب معرفی کنید

سلام دوستان من قصد دارم یک PC برای خودم تا 700 تومن جمع کنم، یک سری قطعه مد نظر دارم و در مورد یک سری هم راهنمایی میخوام که ممنون میشم کمکم کنید.

خرید LCD برام خیلی مهم هست و چون بودجه محدودی دارم لذا یه کمی در مورد LCD های موجود در بازار تحقیق کردم ولی خوب به طبع اطلاعاتم کامل نیست اما نظر من رو LCD ها ی BenQ به خودشون جلب کردن قیمت 15 اینچش 180 هست و 17 اون 230 با گارانتی دو ساله ایران نارا، حالا دو تا سئوال اول اینکه آیا این LCD ها کیفیت و زاویه دید مناسبی دارند و میتونند جوابگوی روزی 12 ساعت کار مداوم باشند، دوم آیا ایران نارا گارانتی معتبری هست و میشه بهش اعتماد کرد و خدمات پس از فروش مناسبی داره یا نه؟ دوستان اگر LCD دیگری رو پیشنهاد میکنند حتما مشکی باشه چون من قصد دارم یه Set مشکی جمع کنم وگارانتی و قیمت حتما ذکر بشه.

دوم برای رم قصد دارم یک رم DDRII یک گیگ ببندم و هارد هم Sata 2 صد و شصت گیگ. در مورد مودم یه مودم خوب بهم پیشنهاد بدید چون من از اون روزی 12 ساعت تقریبا 5 ساعتش روآنلاین هستم در ضمن ترجیحا اگر چیزی باشه که از الان معین باشه با ویستا سازگاره خیلی ممنون میشم.

در مورد سی پی یو و مین بورد قطعه خاصی مد نظر ندارم خودم بدم نمیاد یک Dula Core 2.8 GHZ 4MB L2 Cache ببندم ولی نمی دونم اصلا چند هستش و میشه با بودجه من خرید کردش یا نه. لطفا یه مین فول آنبورد خوب هم به من توصیه کنید در مورد کارت گرافیکش هم خیلی مهم نیست که حالا بتونه بازی و اینا اجرا کنه یا نه بتونه یه چیزی در حد Fifa 07 رو برام بالا بیاره کافیه و صد البته قطعات آنبورد مین هم با ویستا سازگار باشند که عالی میشه. در ضمن ترجیحا برای آپگرید های بعدی مین PCI exp رو هم ساپورت کنه.

ضمن اینکه ممنون میشم یک TV Tuner که کانال های تلویزیون مملکت خودمون رو بدون دردسر و عین آدم بگیره و قیمتش هم مناسب باشه بهم معرفی کنید

پیشا پیش از راهنمایی همه دوستان ممنون هستم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Neoonline's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

بابا مرسی چقدر جواب!!

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

دوست عزيز فك نميكنم بااين بدجه بتوني يه همچين سيستمي جمع كني
    باید lcd رو بیخیال شی
    cpu هم باید به فکر یه ارزونتر باشی
    intel doal core 2.66 2mb cashe 93 toman
    یا 2.8 همین 115 تومان
    ram 1 gig حداقل 100 تومان قیمتشه

mother bord
    Asus p5b خوبه 160 تومان
    vga nvidia 7300gt
    یا 7600 gs
    7600 gs 20 تومانی گرونتره
    من این 4 قطعه رو پیشنهاد کردم
    بازم میگم پولت برای سیستم مد نظرت کمه

خداحافظ

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •