تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 168 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 1672

نام تاپيک: « معرفي و بحث آنتي ويروسها »

حـــــرفـه ای Soda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

ديدي مشكل از خودته
    من ميدونستم كه اون فايل چيه و احتمال ويروس گرفتن هم داره عزيز من خواستم سوال كنم تا ببينم شما كه ميگي ما بد جواب ميديم خودت تو شرايط ما باشي چي جور جواب ميدي واقعا حال كردم عجب جوابي بفهمي و... يعني ما نفهميم نه
    من هم دوباره ميگم چرا بيت ديفندر و كاسپر نميتونن يكي از معروفترين پك هاي دنيا Asprotect و Armadillo رو شناسايي كنن و اگه ويروسي داخلش بود اعلام كنن ؟ جاي بسي تعجبه
    تازه بقول مهدي بست مگه قرار نبود با يه مثال و دو مثال گير ندين اونم چند تا تروجان توپ داره كه كاسپر و بقيه نمي تونن بشناسن اما نود ميشناسه

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

آقا يه چيز جالب
    شما اصلا نبايد اينجا پست بدي
    ميدوني چرا چون تنظيمات نود رو بلد نيستي
    منو بگو كه به حرف شما اعتماد كردم و خيال كردم نود اونو نميشناسه
    ولي حالا كه دانلود كردم ميبينم كه
    File D:\Documents and Settings\XYZ\Desktop\Drafts\Drafts.dbx is infected with virus Win95/Weird.10240. NOD32 can clean this infiltration.
    واقعا كه ديگه نميدونم چي بگم
    در ضمن شما كه قضيه فايلهاي فشرده و پاك كردن فايلهاي داخل اونو نمي دونين الكي اينجا پست ندين

آخر فروم باز Navid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2004

پيش فرض

لطفا بحث رو در همينجا با يه صلوات ختم كنيد . فرض كنيد يه نفر تازه با انجمن ما آشنا شده حالا وقتي بياد اين تاپيك رو ببينه پيش خودش چي مي گه ؟! ميره و پشت سرش هم نگاه نمي كنه به نظر من دوستي در اين انجمن حرف اول رو مي زنه و بايد بزنه پس اين بحث ها رو تموم كنيد . هر كسي نظري داره و مي تونه بيان كنه و هر كسي به خودش ربط داره كه چي انتخاب كنه اينجا كسي به كسي زور نمي گه

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

بابا ما كه هر وقت ميايم ميگيم Ok قبوله يكي مياد گير ميده
    تقصير ما نيست بخدا

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خدمت دوست عزيزم آقا مسعود گل. اين عكس رو نگاه كن تا متوجه اشتباهت بشي.!!!!!! تنظيمات Nod32 رو بايد درست كني نه اينكه بيخود و بي جهت ايرادي بگيري كه بعدا ببيني اشتباه كردي! اگه به عكس دقت كني مي بيني كه در سيستم من nod32 اين ويروس رو شناخت!

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نويد جان عزيز سلام. حرفت كاملا صحيحه و ما بايد با منطق و به طور دوستانه بحث رو ادامه بديم نه اينكه يه دوستي بياد و بگه اينجا كسي جرات نداره و غيره! اما خودش چند تا سؤال بكنه و بعد هم غيرمستقيم بگه شما نمي فهمي!! من خودم پيشنهاد ايجاد اين تاپيك رو داده بودم و اولش هم در تاپيكي كه hyriand عزيز براي معرفي اين تاپيك درست كرده بود گفتم كه اينجا فقط و فقط با دليل و مدرك صحبت كنيم و از آنتي ويروس ها دفاع يا انتقاد كنيم و هي نياييم بگيم كه اين تروجان يا ويروس رو شناخت يانه. اما بعضي از دوستان مثل اينكه دنبال ايرادهاي بني اسراييلي هستند. اما هر كدوم از ايرادهاشون هم اشتباه بوده و با عكس يا دليل و منطق اشتباهشون رو ثابت كرديم. اميدوارم ديگه كسي دنبال اين مسايل نباشه و سعي كنه كه بهترين آنتي ويروس موردعلاقه اش رو پيدا كنه تا امنيت سيستمش حفظ بشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoud.ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

عزیزمن همین خودت تو پستهای قبلی اعلام کردی که بد صحبت کردی خوب یعنی حالا دیگه ما مشکل داریم که میگی آقا مشکل از خودته دیدی من هم میتونم مثل خودت برداشت کنم فقط مهم اینه که خیلی رو کلمات و واژه ها زوم نکنیم و به خود نگیریم وگرنه توی پست های قبلی آقا مهدی بهم گفت عدو شود سبب خیر و بعدشم توی پرانتز گفت در مثل مناقشه نیست و این مثل این می مونه که به یکی ناسزا بگی و بعدش بگی معذرت میخوام اگه میخواستم به خودم بگیرم و بدبرداشت کنم میتونستم مثل شما جوابش رو بدم ولی بیخیالش
    از کی تا حالا این فرمت هایی که شما گفتی در مقابل فرمت های رایج شرکت مایکروسافت معروف و پرکاربرد بشمار میان ؟
    نگاه کن من نمیگم بیت دفندر مشکل نداره ولی اون قدر آنتی ویروس خوبی هستش که مایکروسافت حاضر شده انجینش رو بهمراه انجین کاسپر ادغام و به خاطرش پول خرج کنه جالبه؟

شما نمیتونی بگی که نود بهترینه بلکه بایستی بگی بهتر از بقیه است و اگه به قول شما بهترینه چرا در تست آتنی ویروس ها در سایت های معتبر مقام نازل 18 رو بدست آورده [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و یا در سایت toptenreveiws چرا در رتبه نازل قرار گرفته نگو که نتایج این سایت آخر خیلی معتبر نیست چون اگه به کتگوری های مختلفش رجوع کنی از جمله فایروال و یا نرم افزارهای رایت و یا نرم افزارهای سودمند میبینی که واقعا نتایج بررسی هاشون درسته به طور مثال زون آلارم در اون نظرسنجی بهترین شده و در واقع بهترین هم هست ویا نرم افزار Roxio Media Creator که بهترین نرم افزار رایت هستش و مشابه این ...
    شاید بگی در اون سایت از معیارهای درستی استفاده نکردن آیا در سایت Virus.gr هم معیارهاشون درست نبوده ؟ به نظر شما معیار درست سنجش چیه ؟
    دوستان عزیز راست میگفت برای اسکن فایل های اوت لوک بایستی دستی اون رو تنظیم کنید و اینم باز یه ضعفه ولی جالب اینجاست که بعد از تنظیمات پیداش میکنه ولی قادر به پاک نمودن ویا حذف اون نیست و طبق روال همیشه با گزینه پراستفاده Leave مواجه میشیم یعنی آقا من قادر به حذف فایل آلوده از درون دیتابیس نیستم واقعا داره حالم از کلمه Leave بهم میخوره

برای تنظیمش هم میبایست در پنجره Manual Scanner به تب Setup رفته و گزینه Email Files رو چک مارک بزنید و دوباره اسکن کنید این دفعه پیداش میکنه ولی چه پیدا کردنی بابا اون کاسپر بدبخت از تو 2 تا فرمت فشرده ویروس رو کشید بیرون و به قول معروف Disinfect کردش ولی نود عزیز ناتوانه
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

باز كه تو اومدي
    نكته اول:آدم وقتي يه ضد ويروس داره اول تنظيمش ميكنه نه اينكه اول استفاده كنه بعد تنظيم
    نكته دوم:بهترينه با از بقيه بهتره چه فرقي داره توضيح بده نگرفتيم
    ببين آقاي عزيز اولندش كه در مورد سايت معتبر در مورد ضد ويروسها قبلا به اندازه كافي بحث
    شده و به جواب هم رسيده ايم دوما شما خودت فهميدي كه زون آلارم بهترينه يا كمكت كردن
    بايد بدوني كه زون آلارم بهترين نيست بچرخ تا بچرخيم
    سوما دفعه قبل هم گفتم فايل فشرده مبحثش خيلي جداست و پاك كردن از داخل اون هم همينطور و گفتم اگه در اين مورد چيزي نمي دوني بهتره چيزي نگي پس حالا ادا اطوار در نيار و حالت هم بهم نخوره
    چهارما تو اگه تو زمينه فايلهاي اجرائي و انواع اونا چيزي نمي دوني مشكل خودته الكي نيا اينجا بنويس كه اين فرمت با مايكروسافت قابل مقايسه هست يا نيست تو اصلا ميدوني كه اونا چي هستن كه اومدي سريع جواب حاضر كردي واسه ما
    پنجما اگه مايكروسافت فلان كارو كرده يعني درسته ؟ لااقل يه شركته ديگه اين كارو ميكرد قبول ولي مايكروسافت ... بگذريم
    ششما اون فرمتها بسيار پر كاربرد هستن جنابعالي خبر نداري
    چون تخصص در اين زمينه نداري پس الكي اظهار نظر نكن
    هفتما شما فرمودي شما نمیتونی بگی که نود بهترینه بلکه بایستی بگی بهتر از بقیه است
    تاكيدم روي كلمه بايستي هست
    حالا من ميرم تو يه تاپيك ديگه مينويسم مسعود ابي نفس كش طلبيده و هيچكي جرات حرف زدن هم نداره :lol: :lol: :lol:

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Masoud.ebi
    عزیزمن همین خودت تو پستهای قبلی اعلام کردی که بد صحبت کردی خوب یعنی حالا دیگه ما مشکل داریم که میگی آقا مشکل از خودته دیدی من هم میتونم مثل خودت برداشت کنم فقط مهم اینه که خیلی رو کلمات و واژه ها زوم نکنیم و به خود نگیریم وگرنه توی پست های قبلی آقا مهدی بهم گفت عدو شود سبب خیر و بعدشم توی پرانتز گفت در مثل مناقشه نیست و این مثل این می مونه که به یکی ناسزا بگی و بعدش بگی معذرت میخوام اگه میخواستم به خودم بگیرم و بدبرداشت کنم میتونستم مثل شما جوابش رو بدم ولی بیخیالش
    از کی تا حالا این فرمت هایی که شما گفتی در مقابل فرمت های رایج شرکت مایکروسافت معروف و پرکاربرد بشمار میان ؟
    نگاه کن من نمیگم بیت دفندر مشکل نداره ولی اون قدر آنتی ویروس خوبی هستش که مایکروسافت حاضر شده انجینش رو بهمراه انجین کاسپر ادغام و به خاطرش پول خرج کنه جالبه؟

شما نمیتونی بگی که نود بهترینه بلکه بایستی بگی بهتر از بقیه است و اگه به قول شما بهترینه چرا در تست آتنی ویروس ها در سایت های معتبر مقام نازل 18 رو بدست آورده [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و یا در سایت toptenreveiws چرا در رتبه نازل قرار گرفته نگو که نتایج این سایت آخر خیلی معتبر نیست چون اگه به کتگوری های مختلفش رجوع کنی از جمله فایروال و یا نرم افزارهای رایت و یا نرم افزارهای سودمند میبینی که واقعا نتایج بررسی هاشون درسته به طور مثال زون آلارم در اون نظرسنجی بهترین شده و در واقع بهترین هم هست ویا نرم افزار Roxio Media Creator که بهترین نرم افزار رایت هستش و مشابه این ...
    شاید بگی در اون سایت از معیارهای درستی استفاده نکردن آیا در سایت Virus.gr هم معیارهاشون درست نبوده ؟ به نظر شما معیار درست سنجش چیه ؟
    دوستان عزیز راست میگفت برای اسکن فایل های اوت لوک بایستی دستی اون رو تنظیم کنید و اینم باز یه ضعفه ولی جالب اینجاست که بعد از تنظیمات پیداش میکنه ولی قادر به پاک نمودن ویا حذف اون نیست و طبق روال همیشه با گزینه پراستفاده Leave مواجه میشیم یعنی آقا من قادر به حذف فایل آلوده از درون دیتابیس نیستم واقعا داره حالم از کلمه Leave بهم میخوره

برای تنظیمش هم میبایست در پنجره Manual Scanner به تب Setup رفته و گزینه Email Files رو چک مارک بزنید و دوباره اسکن کنید این دفعه پیداش میکنه ولی چه پیدا کردنی بابا اون کاسپر بدبخت از تو 2 تا فرمت فشرده ویروس رو کشید بیرون و به قول معروف Disinfect کردش ولی نود عزیز ناتوانه
    با تشکر
    آقا مسعود باز هم كه داري حرفها رو با هم قاطي مي كني؟ وقتي ديدي Nod32 اون ويروسي كه شما به اشتباه فكر مي كردي كه نمي شناسه رو مي شناسه مجبور شدي دوباره به جاده خاكي بزني. عزيز من همونطور كه سودا گفت اول بايد تنظيمات رو انجام بدي بعد ازش استفاده كني. در مورد همه آنتي ويروس ها و برنامه ها همينطوره نه فقط nod32. من خودم وقتي كاسپرسكي هم استفاده مي كردم به طور دستي تنظيماتش رو تغيير مي دادم. اين كه نشونه ضعف نيست.
    مثلا در مورد كاسپرسكي يه چيزي بگم كه ديگه اينقدر روي تنظيمات دستي حساسيت به خرج ندي.
    من يك كرك رو دانلود كرده بودم اما وقتي مي خواستم اجرا كنم اجرا نمي شد و هيچ پيغامي هم نمي داد. گفتم شايد درست دانلود نشده دوباره دانلود كردم باز هم اجرا نشد. خلاصه يه خورده كه رفتيم سر كار!!!!! تازه فهميدم كه كاسپرسكي جلوي اجرا كردنش رو مي گيره اما پيغام نمي ده كه بابا من دارم جلوگيري مي كنم! بعد تنظيماتش رو تغيير دادم كه از اين به بعد پيغام بده و بعد كه خواستم همون فايل رو اجرا كنم اين بار كاسپرسكي پيغام داد! تازه اشتباه هم پيغام مي داد چون اون كرك بنده خدا اصلا ويروس يا تروجان نبود! (دليل اينكه ويروس و تروجان نبود رو تو رو خدا نپرس كه جاش اينجا نيست)!!!!
    در مورد اون ضرب المثل هم همونطور كه گفتم در مثل مناقشه نيست پس كسي نبايد به خودش بگيره. منظور من اين بود كه چيزي كه شما مي خواستي ثابت كني كه نقطه ضعف Nod32هست برعكس شد و دليلي بر قوت و مزيت nod32 شد. اما اصلا من توهيني نكردم. روي تمام كلمات من رو در پستهام هم زوم كني باز هم توهيني نخواهي ديد.
    در مورد اينكه مايكروسافت پول داده و انجين بيت دفندر رو خريده بايد بگم كه اصلا اين دليلي بر مزيت اين آنتي ويروس نيست. چون مايكروسافت در مورد آنتي اسپاي وير هم به جاي اينكه با شركت هاي معتبري چون لاوا سافت كه ad-aware رو توليد مي كنه قرارداد ببنده با شركتي وارد مذاكره شد كه اصلا در حد و اندازه هاي شركت هاي معتبر و بزرگ توليد كننده آنتي اسپاي وير نبود. پس اين دليل نمي شه كه هر شركتي مايكروسافت باهاش كار كنه پس حتما بهترينه! اصلا خود مايكروسافت چقدر اعتبار داره كه طرف هاي معامله اش اعتبار داشته باشند؟ قبل از اينكه بخواهي بگي كه مايكروسافت رو هم قبول نداري بايد خودم پيش دستي كرده و بگويم بله مايكروسافت خيلي معتبره و خيلي قبولش دارند. اما چه كساني؟ كاربران عادي كه به جز اسم مايكروسافت و ويندوز و اينترنت اكسپلورر نام ديگه اي به گوششون نخورده!! به خاطر تبليغات و انحصارطلبي مايكروسافت!!!

در مورد اينكه گفتي اين بهترين نيست و بايد بگيم كه اين بهتر از بقيه است. من از شما و بقيه دوستان كه اين تاپيك رو دنبال مي كنند خواهش مي كنم كه يه بار ديگه اين جمله ها رو با هم مقايسه كنيد. آيا بهترين با اينكه بگيم از بقيه بهتره فرقي داره؟ عزيز من اگه ما گفته بوديم nod32 كامله و بي نقص شما مي تونستي بگي اين حرف درست نيست اما ما هيچ وقت چنين ادعايي نكرديم. ما فقط مي گيم در گزينه هاي موجود اين آنتي ويروس بهترينه. اما كامل و بي نقص نيست و مطمئنا بهتر از اون هم خواهد آمد حالا يا خود شركت سازنده اش نسخه هاي بهتري خواهد داد يا شركت هاي ديگه موفق خواهند شد كه از اين آنتي ويروس پيش دستي بگيرند. همونطور كه مي گويند گل بي عيب خداست پس هيچ كسي نمي تونه ادعاي بي نقص بودن رو داشته باشه. اگه قرار بود كامل و بي نقص باشه كه پس ديگه چه نيازي به ساخت و توليد نسخه هاي جديدتر وجود داشت؟

در مورد آمار اون سايت ها هم قبلا به اندازه كافي توضيح داده شده اما بايد بگم كه شما تو اين همه پيغمبر جرجيس رو گير آورديد؟ بارها گفته شده و همه شركت هاي سازنده آنتي ويروس هم قبول دارند كه معتبرترين سايت در مورد آنتي ويروس سايت virusbtn هست كه اگه يك آنتي ويروس يك نشان از اين سايت بگيره به قول معروف خودش رو خفه مي كنه و همه جا رو پر مي كنه كه بله ما نشان از اين سايت گرفتيم. در اين سايت هم بهتره كه خودت وارد بشي كه ببيني آمارش چه چيزي رو نشون مي ده.

در مورد فايروال هم كه مي گي زون آلارم بايد بگم كه زون آلارم معروفترين شايد باشه اما مسلما بهترين نيست. همونطور كه نورتون و مك آفي در بين كاربران عادي خيلي معروف هستند اما كساني كه مي خواهند حرفه اي كار كنند يا حداقل كمي بيشتر از كاربران عادي به اين مسايل واقفند مي دونند كه اينطور نيست و اونها فقط معروفند. در مورد فايروال هم تا وقتي فايروال هاي قوي و قدرتمندي مثل kerio و outpost وجود دارند اين حرف كه بهترين فايروال زون آلارمه تعجب آور به نظر مي رسه. البته چون اين تاپيك مربوط به بحث فايروال نيست بيشتر از اين توضيح نمي دم.

در مورد كلين كردن از درون فايلهاي فشرده هم صد دفعه توضيح داده شده و اينجا ديگه نيازي به توضيح نيست فقط بايد بگم كه هيچ فرقي بين اينكه يك فايل فشرده رو باز كرده و كلين كني با اينكه در همون حالت فشرده كلين كني نيست جز اينكه با باز كردن فايل آرشيو درصد خرابي فايل خيلي خيلي كمتره. چون ممكنه در حالت فشرده وقتي آنتي ويروس مي خواد كلين كنه ساختار فايل رو خراب كنه. چون اون آنتي ويروس ها به استراكچر فايل هاي آرشيو دسترسي ندارند و شركت هاي سازنده winzip , winrar و بقيه نرم افزارهاي فشرده كننده هيچ وقت اون رو در اختيار آنتي ويروس ها نمي گذارند.

مطلب آخر اينكه به نظر من به جاي اينكه اين حرف ها رو بزنيد و دنبال اين مسايل باشيد از اطلاعات فني كه دوستان از جمله سودا در اختيار دارند استفاده كنيد. امثال ايشون كم پيدا مي شوند. باور كنيد كه اين رو به دور از مسايل بحث و كري و ... مي گم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoud.ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

پس میخواستی از شما اجازه بگیرم
    بعدشم تو هنوز یاد نگرفتی که نباید رو واژه ها زوم کنی بابا تو روز روشن به آدم توهین میکنن بعدشم انتظار برخورد درست رو دارن بابا روت رو برم تا وقتی که سعی نکنی محترمانه صحبت کنی وضع همینه بعدشم من هم میدونستم دستی میشه تنظیمش کرد میخواستم عکس العملت رو ببینم که دیدم چه خوب بود
    آره میدونم حالا که نود عزیز نتونسته فرمت های فشرده رو disinfect کنه مبحثش جداست بله شما درست میگی ؟!
    در حال حاضر کسی که داره ادا و اطوار در میاره شما هستی نه بنده
    آره ASProtect یه فرمت جدیده که اولا باعث کاهش سایز کتابخانه های برنامه نویسی و برنامه های اجرایی از یکسو و از سوی دیگه از برنامه ها در برابر هک محافظت میکنه و همچنین باعث کاهش زمان دسترسی و بارگذاری فایل ها در شبکه میشه بس یا دیگه هم بگم چرا نمیخوای قبول کنی که این فرمت در بین کاربران در مقایسه با سایر فرمت ها کاربرد آنچنانی نداره ؟
    آخه هنوز دو هفته نیست که این ورژن نود رو نصب کردی چطور میگی بهترینه نگو بهترینه بگذار دوماه بگذره بعد بگو بهترینه
    من از دوستان معذرت میخوام ولی این آقا خیلی کلش باد داره و هوا ورش داشته میدونی میگن درخت هر چه پربارتر سر به زیرتر شنیدی یا نه ؟ تو نمیخواد بیای به من بگی فلان فرمت رو میشناسی یا نه
    من گفتم پر کاردبردترین و معروفترین نگفتم برو دوتا فرمت عجیب و غریب و دهن پر کن وردار و بیا من نمی دونم چرا ما ها دوست داریم وقتی تو یه جمع وارد میشیم از همون اول سعی میکنیم با استدلالات الکی و استفاده از واژه های غیرمعمول خودمون رو سرزبون بندازیم و بعد وقتی یه نفر پیدا میشه یه کلمه از گل نازکتر بهشون میگه هی ناز میکنن که من اله میکنم و بله میکنم بابا جونی اینجا یه انجمنه من میام نظراتم رو میدم یا درست یا غلط اگه درسته که فبها اگه غلطه اگه یه آدم درست و حسابی پیدا بشه و مودبانه بیاد و اشتباهم رو بهم گوشزد کنه خوشحال هم میشم

من خیلی خیلی از دوستان عزیز معذرت میخوام ولی ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •