تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 18 از 18 اولاول ... 81415161718
نمايش نتايج 171 به 180 از 180

نام تاپيک: » بحث و تبادل نظر در مورد گوشی های سامسونگ

آخر فروم باز perjixen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    آتلانتیس .!

پيش فرض

من داداشم اف 480 داره ..... گوشیه خوبیه ... ولی یه مشکل بزرگ داره ..... کیفیت ال سی دیش زمان دیدن عکس خیلی پایینه.....!! عجیبه ها .... با گوشی عکس میگیری ..... قبل از اینکه ذخیره کنه .... کیفیت بد نیست ...... ولی تا ذخیره کنه .... عکس ..... قهوه ایی میشه......!!!

نمیدونم به خاطر فریمور گوشی هست .... چیه ..... نمیدونم ولی لذت دیدن عکس ( چه عکسی که با دوربین گوشی میگیری و چه عکس که انتقال میدی به گوشی) .. رو ازت میگره...!!

یه مشکل دیگه این گوشی هم ..... نداشتن کیبورد مجازی در حالت افقی هست .... که باش نوشتن س م س سخت میشه....!!

من نظر خودم روی یو 900 هست ..... چون از گوشی تاچ بدون کیبورد زیادخوشم نمیاد ( مثل پرادا 2 ) ؛ دوربینه دوتاشون توی یه مایه هست ..... هر دوشون به یه اندازه قشنگن....!!
    و شاید بشه گفت ... یو 900 کمتره.....!!

;-)

2. این کاربر از perjixen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه Vallio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

کسی بلده که روی گوشی سی دویست و شصت آهنگ و عکس بریزه !؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    آتلانتیس .!

پيش فرض

از طریق وپ میشه ..... ( من خودم یه دونه بی 300 دارم .... باش اینترنت میرم و فایل میگیرم).
    ولی به صورت کابلی نیمشه......!!!

5. 2 کاربر از perjixen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من داداشم اف 480 داره ..... گوشیه خوبیه ... ولی یه مشکل بزرگ داره ..... کیفیت ال سی دیش زمان دیدن عکس خیلی پایینه.....!! عجیبه ها .... با گوشی عکس میگیری ..... قبل از اینکه ذخیره کنه .... کیفیت بد نیست ...... ولی تا ذخیره کنه .... عکس ..... قهوه ایی میشه......!!!

نمیدونم به خاطر فریمور گوشی هست .... چیه ..... نمیدونم ولی لذت دیدن عکس ( چه عکسی که با دوربین گوشی میگیری و چه عکس که انتقال میدی به گوشی) ..

;-)
    نه دوست عزیز این برای اینه که سرعت گوشی پایین نیاد ولی وقتی بعد از عکس گرفتن از داخل منو بری تو پوشه عکسها میبینی که کیفیتش درسته

7. این کاربر از mahdistar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

از طریق وپ میشه ..... ( من خودم یه دونه بی 300 دارم .... باش اینترنت میرم و فایل میگیرم).
    ولی به صورت کابلی نیمشه......!!!
    من یه عکس توی پر گیگ آپ کردم ولی چطوری میتونم توی گوشی ذخیرش کنم راپید شیر رو هم باز نمیکنه چه سایز یا فرمتی باید باشه ؟ شما چطوری میگیری ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    آتلانتیس .!

پيش فرض

نه دوست عزیز این برای اینه که سرعت گوشی پایین نیاد ولی وقتی بعد از عکس گرفتن از داخل منو بری تو پوشه عکسها میبینی که کیفیتش درسته
    والا من هر کاری کردم ..... نشد که نشد ..... کیفیت ال سی دی 480 موقع دیدن عکس ... ضعیفه .....!! اینو توی بررسی های معروف و مطرح موبایل باز ترین آدمها هم میشه دید.....!!

من یه عکس توی پر گیگ آپ کردم ولی چطوری میتونم توی گوشی ذخیرش کنم راپید شیر رو هم باز نمیکنه چه سایز یا فرمتی باید باشه ؟ شما چطوری میگیری ؟
    والا من از گوگل میگیرم .... یا مثلا از طریق Picaso آپ میکنم ... با گوشی به اکانت گوگلم وصل میشم و دانلودش میکنم.....!!!

10. این کاربر از perjixen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

سلام دوستان شما نمیدونید که گوشی اف 490 حداکثر اندازه ای که مموری میشه انداخت چقدره ؟ و این گوشی فقط دارای سیستم عامل جاواست یا یو آی کیو هم روش نصب میشه ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    آتلانتیس .!

پيش فرض

جدی 490 خریدی.......!؟؟!
    چند........؟!؟؟
    نمیدونید که گوشی اف 490 حداکثر اندازه ای که مموری میشه انداخت چقدره ؟
    اگر اشتباه نکرده باشم ....... تا 4 گیگ (مطمئن نیستم) ؛ چون گوشی هایی که زمان معرفی این اومدن ..... تا 4 رو ساپورت میکردن.!
    این گوشی فقط دارای سیستم عامل جاواست یا یو آی کیو هم روش نصب میشه ؟
    منظورت ، سیمبین هست.....؟!؟ نه نمیشه ....... البته من قبلا خوندم نسخه جدید Croix روش نصب میشه.....!!

13. این کاربر از perjixen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

جدی 490 خریدی.......!؟؟!
    چند........؟!؟؟

اگر اشتباه نکرده باشم ....... تا 4 گیگ (مطمئن نیستم) ؛ چون گوشی هایی که زمان معرفی این اومدن ..... تا 4 رو ساپورت میکردن.!

منظورت ، سیمبین هست.....؟!؟ نه نمیشه ....... البته من قبلا خوندم نسخه جدید croix روش نصب میشه.....!!
    نه بابا همینطوری قیمتشو میگفت 310.000 تومن ( توی فکرش هستم )

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    آتلانتیس .!

پيش فرض

نه بابا همینطوری قیمتشو میگفت 310.000 تومن ( توی فکرش هستم )
    به نظرم گرونه.......!!

البته 490 پخش مدیاش به نظر قوی تر میاد ...... چون WMV/MPEG4/H.263/H.264 player (VGA@30fps) رو پشتیبانی میکنه.....!!

این گوشی یکی از معیابش ...... یکنواخت بودن منوهاش و تمشه...... که نمیشه عوضش کرد .... و به اندازه 480 هم لذت بخش نیست......!!!

16. این کاربر از perjixen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •