تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 21

نام تاپيک: عصر پهلوانان

آخر فروم باز Mehran NZ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

شما پرنس رو نگاه کن چه استقبالی ازش شد
    شما يخورده به بازي پرنس نگاه كن ببين دخترا تواون بازي چه لباسهايي پوشيدن بعد بيا پايان معصوميت رو نگاه كن كم مونده بود
    رو دختره چادر بذارن(كه البته بعيد نيست) خوب كي طرف دار بازيي ميشه كه دخترا توش حجاب كامل دارن حتي اگه بازيش رزيدنت اويل هم باشه طرف ميزارتش كنار
    به نظر من مشكل بازي سازهاي ما باحال بودن اونهاست كه هيچ كدومشون تا حالا ادمهاي باحالي نبودن كه ما مي تونيم اينو توي
    بيرون پريدن از بازي رانندگي در تهران ببينيم
    من اگه يبار بازي درست بكنم كه يكي از هدفهاي من تو زندگيه بي تعارف بگم رعايت هيچ چيزي رو نميكنم ويه بازي درست ميكنم
    خشنتر از gta تا همه جوونهاي دنيا حال بكنن

حـــــرفـه ای Sam Fisher 11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

پيش فرض

شما يخورده به بازي پرنس نگاه كن ببين دخترا تواون بازي چه لباسهايي پوشيدن بعد بيا پايان معصوميت رو نگاه كن كم مونده بود
    رو دختره چادر بذارن(كه البته بعيد نيست) خوب كي طرف دار بازيي ميشه كه دخترا توش حجاب كامل دارن حتي اگه بازيش رزيدنت اويل هم باشه طرف ميزارتش كنار
    به نظر من مشكل بازي سازهاي ما باحال بودن اونهاست كه هيچ كدومشون تا حالا ادمهاي باحالي نبودن كه ما مي تونيم اينو توي
    بيرون پريدن از بازي رانندگي در تهران ببينيم
    من اگه يبار بازي درست بكنم كه يكي از هدفهاي من تو زندگيه بي تعارف بگم رعايت هيچ چيزي رو نميكنم ويه بازي درست ميكنم
    خشنتر از gta تا همه جوونهاي دنيا حال بكنن
    یه دفعه ای بگو زنها وسیله ای برای فروش بازیها. اینجوری اصلا درست نیست. ماست وانتد یادتونه همه بهش پریدن تا مجبور شد تو کربن لباس دختره رو بپوشونه. مگه زنها شیئن .من که مخالفم بهتره همیشه حد وسط رعایت بشه.

راستی این بازی زمستون 85 میاد. حتما بخرینش تا دلگرمی برای سازنده هاش باشه. خواستم این بازی رو توی تاپیک نسل بعد معرفی کنم که دیدم دوستان قبلا این زحمت رو کشیدن. ولی خب عوضش MGS4 گذاشتم.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

یه دفعه ای بگو زنها وسیله ای برای فروش بازیها. اینجوری اصلا درست نیست. ماست وانتد یادتونه همه بهش پریدن تا مجبور شد تو کربن لباس دختره رو بپوشونه. مگه زنها شیئن .من که مخالفم بهتره همیشه حد وسط رعایت بشه.
    شاید بی حجابی باث فروش بیشتر بازی نشه (که به نظر من میشه) ولی مطمئن روسری گذاشتن سر شخصیت اول بازی باعث فروش نرفتن بازی میشه
    راستی این بازی زمستون 85 میاد. حتما بخرینش تا دلگرمی برای سازنده هاش باشه.
    کاملا تایید میشه

آخر فروم باز ehsan30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    توی Firefox

پيش فرض

سلام
    یکی از معایب ما ایرانی ها این که خودمون رو دسته کم می گیریم واقعا هست ها
    تا اسم ایرانی میاد وسط همه می گند فایده نداره و میشه بازی رانندگی در تهران
    که اصلا ریطی نداره این ماله یک شرکته و اون یکی هم ماله شرکته دیگه تازه ما اول کار
    هستیم به جایه این که به دوستان بازی ساز روحیه بدهیم می زنیم توی برجکشون.
    بازی عصر پهلوانان مطمئنا شاهکار نمیشه اما مطمئن هستم 1000% بهتر از بازی
    رانندگی در تهران خواهد شد چون گروه این بازی دارند با صبر و دقت خاصی بازی را
    میسازند پس باید منتظر بود تا بازی بیاد من حتی اگه بازی بد باشه برای حمایت وپیشرفت
    صنعت بازی کشور می خرمش ممنون مطالبم را خوندید
    بای

پروفشنال vandu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    کامبادن

پيش فرض

جوجه رو آخر پاییز میشمرن...

آخر فروم باز MAXXX's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

بااین شرایط شاید بهتر باشه که در یه موردی بسازن که هیچ خانمی تویه بازی نباشه مثلا درمورد حیوانات !!!!

آخر فروم باز hamid_hitman47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    "هر جا باشیم شب نشینیم!"

پيش فرض

جوجه رو آخر پاییز میشمرن...
    منم موافقم......باید صبر کنیم ببینیم این بازی حرفی برای گفتن داره یا نه.......

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

بااین شرایط شاید بهتر باشه که در یه موردی بسازن که هیچ خانمی تویه بازی نباشه مثلا درمورد حیوانات !!!!
    فکر کنم اصلا هدف اینا ساختن بازیی باشه که فرهنگ اسلامی ایرانی رو در بازی نشون بدن نه توسعه بازی تو کشور اخه یکی نیست به اینا بگه اقا بازی برای حال کردنه . به نظر من یه ادم هر چقدر هم زور بزنه نمی تونه بازی اموزشی خوب درست کنه اونم توی کشوری مثل ایران که اصلا تا حالا بازی خوب تولید نشده چه برسه به اموزشیش .

حـــــرفـه ای Sam Fisher 11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

پيش فرض

فکر کنم اصلا هدف اینا ساختن بازیی باشه که فرهنگ اسلامی ایرانی رو در بازی نشون بدن نه توسعه بازی تو کشور اخه یکی نیست به اینا بگه اقا بازی برای حال کردنه . به نظر من یه ادم هر چقدر هم زور بزنه نمی تونه بازی اموزشی خوب درست کنه اونم توی کشوری مثل ایران که اصلا تا حالا بازی خوب تولید نشده چه برسه به اموزشیش .
    آره موافقم. هر چیزی رو که به زور بخوای به کسی تحمیل کنی نتیجه عکس میده.
    راجع به این بازی هم باید بگم که در حد خودش خوب نشون میده. شما نباید ea و یوبی و eidos رو با اینها مقایسه کنین.
    میدونید هزینه ساخت بازی Crysis تا الان و جدا از هزینه های تبلیغاتش 20000000 دلار بوده !!! پولی که تقریبا 20 برابر هزینه ساخت یک فیلم پر خرج مثل دوئل در ایرانه ....

آخر فروم باز saeed_cpu_full's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

بالاخره باید صبر کرد ببینیم این بازی چه طوره .

فقط خدا کنه گرافیگ و داستان و شخصیت های خوبی داشته باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •