تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 57

نام تاپيک: دعوت برای تشکر از مایکروسافت

اگه نباشه جاش خالی می مونه پرنس's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    United Kingdom

پيش فرض

آقا یه اسم پیشنهادی همین جا انتخاب کنید با هم بگید من دامبنشو می گیرم با هاست
    فقط به بچه های بخش زبان و طراحی هم بگید همگاری کنن تا ا هم یه چیز توپ راه بندازیم
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه Bow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Sydney

پيش فرض

آقا منم پايه ام ... واسه حمايت از جماعت ايراني هر كار بگيد مي كنم
    من فعلا تو زمينه ي طراحي وب دست دارم اگه كمكي برمياد بگيد

آخر فروم باز smahdis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض سلام

ميبينم كه تمامي Administrator ها جمع شدند. خيلي عاليه. به نظر من اگر اسم دامين انتخابي كلمه مايكروسافت هم در داخلش داشته باشه خوب ميشه.
    از دوستان خواهش ميكنم كسي اگر اسم دامين خوب سراغ داره همينجا سريع اعلام كنه. آقاي پرنس منتظر هستند.

اگه نباشه جاش خالی می مونه پرنس's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    United Kingdom

پيش فرض

دوستان لطفا برای جلوگیری از ثبت شدن دامنه های انتخابیمون توسط افراد سودجو ،دامینهای انتخابیتون را توی پیغام خصوصی بگید
    ممنون

داره خودمونی میشه rezanix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

منم اگه هاست خواستید 150 مگ رایگان میدم بدون دومین

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض سلام

مایکروسافت اصلا کیه ؟ ویندوزی که همش پر از باگه
    پچ هایی که هی مجبورید نصب کنید
    سیستم عامل که هر 10 بار 3 بار هنگ می کنه
    مدیا پلیر که مجبورید نصب کنید و سیکر هم نداره و پر از تبلیعات ام اس ان هست
    اون آی ای مسخره ویندوز که انصافا دو ریال هم نمی ارزه و پر از ایراد و خطا ها زمان اجراست تازه مجبوریم سایت رو بر مبناش بسازیم
    امنیتی که نداره و سرور هاش هک می شوند
    اون انحصار این شرکت که اگر یک شرکتی مثل گوگل سایمانتک ، ای دو بی ، و غیره کمی پیش بروند این بذدبخت از حسادتش می خواهد بازار رو از چنگشون در بیاره و هزاران باری که ویروس گرفتید تو این سیستم عامل و غیره
    می خواهید کار خوب انجام بدید سایتی برای حمایت از کودکان سرطانی مملکتتون راه بیاندازید تفلک ها هیچ کس براشون کاری نمی کنه
    یا برای افزایش سواد علمی آی تی کشورتون که مستعمره ی مایکروسافت و اجنبی نباشه و پز نرم افزار خودشو به بقیه بده
    یک سایت بزنید توش برای بچه های کوچک مملکتتون آموزش آی تی بدید یا لااقل سایت جک بزنید ولی برای شرکت مستبد و خودکامه ای مثل مایکروسافت خواهشا سایت طراحی نکنید

مایکروسافت حتی سایت هایی مثل گیزمودو را هم آدم حساب نمی کنه ، امیدوارم ما ایرانی ها بیشتر خودمون را قبول کنیم و برای اعتلای نام میهنمون پول خرج کنیم نه برای یک کشوری که نمی خواهد سر به تنمان باشه اگر مایکروسافت فارسی رو ساپورت می کنه برای افغانستان و تاجیکستان و طرفداران زبان فارسیه نه یک کشور مایکروسافت حتی توی لیست فروشش ، ایرانی ها رو آدم حساب نکرده انگار این از فحش هم بدتره
    نصیحت این پیرمرد دوستتون رو گوش بدید خواهشا
    یا حق

آخر فروم باز علیرضا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تو دنیای خودم !

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط piremard
    اون آی ای مسخره ویندوز که انصافا دو ریال هم نمی ارزه و پر از ایراد و خطا ها زمان اجراست تازه مجبوریم سایت رو بر مبناش بسازیم
    اون انحصار این شرکت که اگر یک شرکتی مثل گوگل سایمانتک ، ای دو بی ، و غیره کمی پیش بروند این بذدبخت از حسادتش می خواهد بازار رو از چنگشون در بیاره و هزاران باری که ویروس گرفتید تو این سیستم عامل و غیره
    می خواهید کار خوب انجام بدید سایتی برای حمایت از کودکان سرطانی مملکتتون راه بیاندازید تفلک ها هیچ کس براشون کاری نمی کنه
    یا برای افزایش سواد علمی آی تی کشورتون که مستعمره ی مایکروسافت و اجنبی نباشه و پز نرم افزار خودشو به بقیه بده
    یک سایت بزنید توش برای بچه های کوچک مملکتتون آموزش آی تی بدید یا لااقل سایت جک بزنید ولی برای شرکت مستبد و خودکامه ای مثل مایکروسافت خواهشا سایت طراحی نکنید

مایکروسافت حتی سایت هایی مثل گیزمودو را هم آدم حساب نمی کنه ، امیدوارم ما ایرانی ها بیشتر خودمون را قبول کنیم و برای اعتلای نام میهنمون پول خرج کنیم نه برای یک کشوری که نمی خواهد سر به تنمان باشه اگر مایکروسافت فارسی رو ساپورت می کنه برای افغانستان و تاجیکستان و طرفداران زبان فارسیه نه یک کشور مایکروسافت حتی توی لیست فروشش ، ایرانی ها رو آدم حساب نکرده انگار این از فحش هم بدتره
    یا حق

كلام شما دوست عزيز رو قبول دارم....
    من واقعا متاثر و متاسف ام كه چرا ما و جوون هاي ما نيستن كه بايد توسط اروپايي ها و يا آمريكايي ها و يا مردم هر جاي ديگه ي دنيا تقدير و تحسين بشن؟؟
    چرا ما بايد از شركتي به نام مايكروسافت يا هر چيز ديگه تقدير كنيم؟؟
    چرا كسي نيست از ما تقدير كنه؟؟؟
    مگه ما از اونها كمتريم؟؟؟
    همين كه دوستمون اشاره كرد كه مايكروسافت هيچ پولي تو ايران در نمي آره و.... يعني چي؟؟.... يعني با آدم هاي باهوش و زرنگي طرفه
    جدا از اينكه نقض قانون كپي رايت و شكستن قفلهاي برنامه هاي مردم جرمه و خلافه .... ولي كار هر كسي نيست..
    اگه الان از هكر ها استفاده مي كنن تا امنيت فلان برنامه رو بالا ببرن.... حتي تو همين زمينه هم نه فقط جوون ها بلكه نو جوون هاش هم مي تونن صد برابر از خارجي هاش بهتر باشن.
    اين دوستمون كه مي گه آي تي و علمش رو تو جامعه رواج بديم...... دليلي غير از اين داره؟؟؟
    كسي هست كه دوست نداشته باشه دوستاش،هم محلي هاش،هم شهري هاش ، هم وطن هاش از يك سري امكانات بهره مند شن كه برا اون وري ها اون قدر عاديه كه مثل غذا خوردنشون باشه؟؟؟
    قطعا كسي پيدا مي شه..... يكي مثل خود من.... يا دوست من كه شما ايد.

بقيش رو بعدا مي نويسم الان كارتم تموم مي شه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه techno's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط پرنس
    آقا یه اسم پیشنهادی همین جا انتخاب کنید با هم بگید من دامبنشو می گیرم با هاست
    فقط به بچه های بخش زبان و طراحی هم بگید همگاری کنن تا ا هم یه چیز توپ راه بندازیم
    ممنون
    اسمش این باشه خوبه:tnx-MS=یعنی مایکروسافت متشکریم!!
    متنشم قبلا دادم یه کم تصحیح می خواد،در ضمن انگلیسیم حرف نداره یه متنی بگید من به انگلیسی ترجمش می کنم!با تشکر از همکاریتون

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط piremard

یا حق
    تو کشوری که اینترنت سانسوره و سرعت از هند هم پایینتره نباید از ای تی حمایت کرد.برای بچه های سرطانی هم خیریه زیاد هست که معلوم نیست پولش تو جیب کی می ره؟!!من به زور پول کارت اینترنت می دم!یکی بیاد به من کمک کنه!
    هر ساخته ی دست بشر دارای عیب است و مایکروسافت هم همینطور،لینوکس و بقیه هم مطمئن باش باگ زیاد دارند.
    لینوکس هم در اصل یک سیستم عامل اجنبیه!! پس از اون هم حمایت نکنید!!
    کی می خواد سر به تن ما نباشه؟!!اگه نمی خواست اون همه ایرانی تو امریکا کار نمی کردند تو فضا،کامپوتر،دانشگاه و... .از حس ناسیونالیستی حالم به هم می خوره اون دولت امریکاست که به خاطر بعضی مسائل مشکل داره نه خود امریکا.
    در ضمن ایران نرم افزار زیاد داره،پز اینارو بده:تفسیر قران کریم،ترجمه ی قران،قران به 10 زبان زنده و ...یه سایت مدرن هم داره که خیلی روش تبلیغ میشه:لبیک دات کام!! (من اونایی رو گفتم که بیشر روشون پز می دن تو رسانه ی ملی!)
    از کلمه ی مستعمره هم حالم به هم می خوره.دوران عوض شده پیرمرد!همه ی کشورها به نوعی به هم دیگه نیاز دارن.مثل ما جوونا فکر کن پیرمرد!!

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط علیرضا
    كلام شما دوست عزيز رو قبول دارم....
    من واقعا متاثر و متاسف ام كه چرا ما و جوون هاي ما نيستن كه بايد توسط اروپايي ها و يا آمريكايي ها و يا مردم هر جاي ديگه ي دنيا تقدير و تحسين بشن؟؟
    چرا ما بايد از شركتي به نام مايكروسافت يا هر چيز ديگه تقدير كنيم؟؟
    چرا كسي نيست از ما تقدير كنه؟؟؟
    مگه ما از اونها كمتريم؟؟؟
    همين كه دوستمون اشاره كرد كه مايكروسافت هيچ پولي تو ايران در نمي آره و.... يعني چي؟؟.... يعني با آدم هاي باهوش و زرنگي طرفه
    جدا از اينكه نقض قانون كپي رايت و شكستن قفلهاي برنامه هاي مردم جرمه و خلافه .... ولي كار هر كسي نيست..
    اگه الان از هكر ها استفاده مي كنن تا امنيت فلان برنامه رو بالا ببرن.... حتي تو همين زمينه هم نه فقط جوون ها بلكه نو جوون هاش هم مي تونن صد برابر از خارجي هاش بهتر باشن.
    اين دوستمون كه مي گه آي تي و علمش رو تو جامعه رواج بديم...... دليلي غير از اين داره؟؟؟
    كسي هست كه دوست نداشته باشه دوستاش،هم محلي هاش،هم شهري هاش ، هم وطن هاش از يك سري امكانات بهره مند شن كه برا اون وري ها اون قدر عاديه كه مثل غذا خوردنشون باشه؟؟؟
    قطعا كسي پيدا مي شه..... يكي مثل خود من.... يا دوست من كه شما ايد.

بقيش رو بعدا مي نويسم الان كارتم تموم مي شه.
    روسیه تو زمینه ی هک و کرک از همه سرتره.90% کرک ها و هک ها توسط روس هاست.یه کم تحقیق کن بعد حرف بزن!
    جواب بقیه ی حرفتم به قبلی دادم.این حرف ها دیگه فایده ندارند.خودتم خوب می دونی!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •