تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 503 از 535 اولاول ... 3403453493499500501502503504505506507513 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,021 به 5,030 از 5348

نام تاپيک: بررسی سوالات و رفع مشکلات ویندوز ویستا

پروفشنال sia-saketi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    3D Max!

11 کانکشن Startup

سلام دوستان
    میخواستم بدونم راهی تو ویستا وجود داره که کانکشن pppoe خودش به صورت اتوماتیک وصل اینترنت بشه و لارم نباشه هر دفعه که کامپیوتر رو روشن میکنیم مثل دایل آپ کانکتشو بزنیم تا وصل شه؟؟؟
    TANX
    اگر منظور شما اینه که خودش از ابتدای ورود به ویندوز به طور کاملا اتوماتیک! شروع کنه به وصل شدن، باید بگم که تا اون جایی من اطلاع دارم نمیشه (حالا برای اطمینان می تونی یه تحقیقی هم خودت داشته باشی در این مورد-می تونی این سوال رو از بروبچه های انجمن شبکه و اینترنت هم بکنی)

ولی یه راه هست که میشه با اون کاری کرد که وقتی وارد ویندوز میشی پنجره ی کانکشن خودت اجرا بشه و شما هم با زدن دکمه Connect شروع به وصل شدن کنید؛ برای این کار:

اول یه کپی از کانکشن بگیر و داخل فولدر Startup در منوی Start بذار. حالا ویندوز رو Restart کن. به محض وارد شدن به ویندوز پنجره ی کانکشن اجرا میشه و شما فقط باید اون رو کانکت کنید و دیگه لازم نیست که اول پنجره رو پیدا و باز کنی.

2. این کاربر از sia-saketi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال m.behnam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    YaZd

پيش فرض

خیلی ممنون از جوابتون
    یه مشکل دیگه هم برام ایجاد شده که وقتی تو اینترنت اکپلور راست کلیک میکنم منو های مربوط به راست کلیک باز میشه اما هیچ کدومشون انتخاب نمیشن
    میخواستم بدونم مشکل از چییهههههههه ؟؟

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    3D Max!

پيش فرض

من منظور شما رو متوجه نمیشم. بهتر اینجا مطرح کنی:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

5. این کاربر از sia-saketi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال aroosak_kooki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من یه مشکلی برای ویندوزم پیش اومده انگار ...
    تو منوی استارت که میرم چیزی به نام Computer وجود نداره ...!!!

چی کار باید کرد ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام . من مجددا به یک مشکل عجیب برخورد کردم

جدیدا نمیدونم به چه خاطر درایو c من که ویندوز ویستا روش نصب شده پر از فایل های اضافی شده

من فقط ویندوز ویستا دارم و توی درایو C نصب کردم ولی الان درایو << \:C >> پر از فایلهای عجیب با پسوند TMP شده که همشون 0kb هستند و همشون توی یک روز ساخته شدند . به همین خاطر سرعت سیستم رو خیلی کم کرده خصوصا وقتی میخوام وارد درایو c بشم باید 20 دقیقه صبر کنم تا تمام درایو برام باز بشه

من با برنامه ویستا منیجر 3.8 اقدام به پاک سازی این فایلها کردم ( نمیدونم مربوط به این فایلها میشه یا نه ) از قسمت delet junk file

بعد از گذشتن 4 ساعت 57000 فایل پیدا کرد ولی دیگه حوصلم سر رفت و stop کردم و هنوز این فایلها وجود دارند . نمیدونم اگه میزاشتم این روند ادامه پیدا کنه آیا موثر بود یا نه ؟ و چقدر زمان میبرد ؟

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

سلام

چی کار باید کرد ؟
    سلام

مشکلی نداره آیکن کامپیوتر را بکشید اونجا

جدیدا نمیدونم به چه خاطر درایو c من که ویندوز ویستا روش نصب شده پر از فایل های اضافی شده

من فقط ویندوز ویستا دارم و توی درایو C نصب کردم ولی الان درایو << \:C >> پر از فایلهای عجیب با پسوند TMP شده که همشون 0kb هستند و همشون توی یک روز ساخته شدند . به همین خاطر سرعت سیستم رو خیلی کم کرده خصوصا وقتی میخوام وارد درایو c بشم باید 20 دقیقه صبر کنم تا تمام درایو برام باز بشه

من با برنامه ویستا منیجر 3.8 اقدام به پاک سازی این فایلها کردم ( نمیدونم مربوط به این فایلها میشه یا نه ) از قسمت delet junk file

بعد از گذشتن 4 ساعت 57000 فایل پیدا کرد ولی دیگه حوصلم سر رفت و stop کردم و هنوز این فایلها وجود دارند . نمیدونم اگه میزاشتم این روند ادامه پیدا کنه آیا موثر بود یا نه ؟ و چقدر زمان میبرد ؟
    سلام

با برنامه تن آپ Tune Up اقدام به پاک سازی کنید.

9. این کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Mahyar.Online's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام دوستان Windows Explorer من دچار مشكل شده ، هر پوشه اي رو كه باز مي كنم توي صفحه جديد باز مي شه ، اين قابليت از Folder Option انتخاب نشده اونجا Disable هست ، اما خود به خود اينكارو مي كنه و مشكل بعدي اينه كه IE همين سيستم خيلي سرعتش پايين بود ، من از يك IE نسخه Portable استفاده كردم حالا IE خودم باز نمي شه ، وقتي بازش مي كنم يه صفحه مياد و ميره !
    لطفا يه راهي معرفي كنيد كه من بتونم Windows Explorer و IE رو Repair كنم
    راستي آنتي ويروس NOD 32 آپديت روز هم دارم
    مرسي

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    3D Max!

11

سلام

چی کار باید کرد ؟
    اگر منظور شما رو درست متوجه شده باشم، مشکل شما از طریق این مسیری که براتون می نویسم قابل حل هست:
    در Control Panel روی Tasbar and Start Menu کلیک کنید. حالا در صفحه ای که باز میشه روی زبانه ی Start Menu کلیک کنید و حالا Cutomize مربوط به Start menu رو کلیک کن تا یه پنجره باز بشه به نام Customize Start Menu .

حالا اگر بالای همین پنجره توی لیست دقت کنی می بینی که نوشته Computer و شما باید گزینه ی Display as a link مربوط به Computer رو انتخاب کنی با زدن OK اون رو تمامی پنجره ها رو ببندی...
    حالا در منوی استارت شما Computer رو مشاهده می کنید

من قبلا هم به شما گفته بودم دوست عزیز؛ شما باید ببینی چه برنامه ای داری که همچین کاری انجام میده، شاید اصلا این یه مشکل ویروسی یا ناشی از یه بدافزار (مثل تروجان و Spyware و...) باشه. آخرین باری که آنتی ویروست رو آپدیت کردی و کامپیوترت رو باهاش کامل چک کردی کی بوده؟

سلام دوستان Windows Explorer من دچار مشكل شده ، هر پوشه اي رو كه باز مي كنم توي صفحه جديد باز مي شه ، اين قابليت از Folder Option انتخاب نشده اونجا Disable هست ، اما خود به خود اينكارو مي كنه و مشكل بعدي اينه كه IE همين سيستم خيلي سرعتش پايين بود ، من از يك IE نسخه Portable استفاده كردم حالا IE خودم باز نمي شه ، وقتي بازش مي كنم يه صفحه مياد و ميره !
    لطفا يه راهي معرفي كنيد كه من بتونم Windows Explorer و IE رو Repair كنم
    راستي آنتي ويروس NOD 32 آپديت روز هم دارم
    مرسي
    خیلی به جواب من امیدوار نباش ولی با این حال یه راهنمایی می کنم شاید درست شد!
    توی Folder Options یک بار گزینه های Browse Folders رو عوض و apply کن و دوباره اون رو به حالت قبلی (یعنی open each folder in the same window) برگردون و دوباره apply کن و یه ریستارت هم بزن تو رگ و ببین درست میشه! شاید ایجوری درست شد!!! اگر بازم درست نشد توی همون فولدر آپشنز Restore Defaults رو بزن ببین بازم چاره ساز میشه یا نه؟

در مورد مشکل دوم: IE قدیم رو شاید بشه از توی فولدر خودش اجرا کنید، فولدرش توی C:\Program Files\Internet Explore هست. از اونجا اجراش کنید اگر اجرا شد مسیر برنامه رو توی Default Programs ویندوز تعریف کنید.
    در ضمن IE همیشه سرعتش پایین بوده و هست. بهتره در کنارش از یه مرورگر دیگه مثل Firefox یا Opera یا Chrome استفاده کنید.

12. این کاربر از sia-saketi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من قبلا هم به شما گفته بودم دوست عزیز؛ شما باید ببینی چه برنامه ای داری که همچین کاری انجام میده، شاید اصلا این یه مشکل ویروسی یا ناشی از یه بدافزار (مثل تروجان و Spyware و...) باشه. آخرین باری که آنتی ویروست رو آپدیت کردی و کامپیوترت رو باهاش کامل چک کردی کی بوده؟
    سلام دوست گرامی آقای سیا ساکتی عزیز عرض شود که من قبلا چنین سوالی نپرسیده بودم احتمالا شما بنده رو با یکنفر دیگر اشتباه گرفتید
    بنا به توصیه دوستمون Episode من Tune Up رو هم دانلود و نصب کردم ولی مشکل از این نیست حتی Tune Up برای من باز نمیشه

دیشب به مدت 8 ساعت با ویستا منیجر گزاشتم برای سرچ ولی 170000 تا پیدا کرد دیگه stop زدم و اینطور که من متوجه شدم این فایلها به بیش از یک میلیون میرسند که حذف هرکدام حدودا 40 ثانیه وقت میبره
    الان متوجه شدم که نمیتونم سیستم ریستور کنم

و با نظر شما سیا جان موافقم احتمالا من اسپای ور گرفتم ولی آخه با او سیستم زیاد توی اینترنت نمیرم
    آنتی ویروس NOD32 3.0.621 روش نصب دارم که هر روز آپدیت میشه دیشب هم آخرین بار آپدیت شد
    در باره اسکن درایو با آنتی ویروس یادم نیست کی بوده ولی دیشب اسکن کردم چیزی رو پیدا نکرد

تازگی همه آنتی اسپای ور که از اینترنت میگیرم قابلیت آپدیت شدن رو ندارند نمیدونم چرا ؟ قبلا من همه اینها رو داشتم و خوب کار میکردن

کمک کنید اگه راه حلی دارید چون هر روز سرعت سیستمم کندتر میشه و دارم از دستش میدم

14. این کاربر از ali_crown بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Iman Bala's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

14

سلام
    امروز متوجه شدم که task manager فعال نمیشه یعنی نمیشه پنجرش رو باز کرد.
    این در حالیست که می بینم که CPU Usage بسیار بالاست.... .
    این رو هم بگم که Kasper روی سیستم فعاله...
    اگر مطلبی پیرامون این قضیه هست ممنون میشم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •