تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 535 اولاول 1234561252102502 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 5348

نام تاپيک: بررسی سوالات و رفع مشکلات ویندوز ویستا

حـــــرفـه ای Kolang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط sh-a
    سلام

من روی سیستمم یه ویندوز اکس پی و سرور 2003 نصب هست میخوام بدونم با نصب ویندوز ویستا آیا منوی انتخاب سیستم عامل اضافه میشه یا باید یکی از اینارو پاک کنم جاش ویستا رو نصب کنم

ممنون

اگه منظورت اینه که توی یه درایو هم مثلا ویندوز xp داشته باشی و هم ویستا... نه امکانش نیست. اگه روی درایوی که ویندوز روش نصبه بخوای ویستا نصب کنب ویندوز قبلی میترکه. اما اگه روی درایو های مختلف باشه اشکالی نداره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام دوستان - بالاخره ديروز براي اولين بار windows vista را روي دستگاه ريختم (در كنار WinXP) - فروشنده با اطمينان گفت اين نسخه Final هستش (Built 6000) اما انگار هنوز اين هم نسخه RTM يا Ready to Manufacture نيست هر چند كه جايي خواندم نسخه نهايي چند روز ديگر آماده مي شه و ورژن آن نسبت به اين نسخه به صورت مثلا 6000.11 عوض ميشه . دوستان اطلاعي در اين مورد دارن؟
    2- من معمولا در XP مي خواستم يكي از ويندوز ها را پاك كنم پارتيشن اونرو format ميكردم بعددر فايل Boot.ini خط مربوط به آن ويندوز را delete ميكردم ولي در vista همانطور كه مي دانيد اول system commander مربوط به خودش اجرا ميشه، آيا يك راه مطمئن براي پاك كردن vista بدون مشكل دار شدن XP و system commander آن سراغ داريد (من روي PC دو تا XP و يك Vista دارم ). مرسي

حـــــرفـه ای MaFia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Stockholm

پيش فرض

اگر کسی برنامه ای میشناسه که برای این ویندوز ساحته شده باشه معرفی کنه
    Yamicsoft.Vista.Manager.v1

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    منبع : بلك مايس

=-=-=

البته انجمن بحث هاي نرم افزاري هست ولي خب شايد هم به دور نباشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

erd commander واسه پسورد ویستا عمل میکنه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام.

من ویندوز vista نصب کردم.

وقتی میخواهد وارد ویندوز شود جلوی administor پسورد میخواهد.وقتی بدون پسورد ok میکنی یک صفحه باز

میشود که مربوط به active ویندوز میباشد البته من در حالت safe mode برنامه Activator را نصب کردم ولی باز هم

کد میخواهد.لطفاُ مرا راهنمایی کنید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

[QUOTE=ali74م - فروشنده با اطمينان گفت اين نسخه Final هستش (Built 6000) اما انگار هنوز اين هم نسخه RTM يا Ready to Manufacture نيست هر چند كه جايي خواندم نسخه نهايي چند روز ديگر آماده مي شه و ورژن آن نسبت به اين نسخه به صورت مثلا 6000.11 عوض ميشه . دوستان اطلاعي در اين مورد دارن؟
    2- من معمولا در XP مي خواستم يكي از ويندوز ها را پاك كنم پارتيشن اونرو format ميكردم بعددر فايل Boot.ini خط مربوط به آن ويندوز را delete ميكردم ولي در vista همانطور كه مي دانيد اول system commander مربوط به خودش اجرا ميشه، آيا يك راه مطمئن براي پاك كردن vista بدون مشكل دار شدن XP و system commander آن سراغ داريد (من روي PC دو تا XP و يك Vista دارم ). مرسي[/QUOTE]

در مورد موضوع اولی با شما موافقم خبرهای غیر رسمی حاکی از اونه که بیلد نهایی با شماره 6600 !! برای فروش به بازار میاد اما نباید فرق زیادی بکنه (به خصوص در core )

در مورد دومی هم به راحتی می تونید توی ویندوز xp درایو مربوط به ویستا رو فرمت کنید
    من این کار رو حداقل 5 بار در مورد بیلدهای قبلی کردم صفحه بوت اولیه بدون مشکلی از بین می رود

داره خودمونی میشه sh-a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض نصب با سریال معتبر

سلام

من یه Dvd ویندوز ویستا رو از تکنو 2000 خریدم بعد که آوردم خونه دیدم یه سی دی توشه که کرک ویندوز توشه و یه سری مراحلی رو گفته که تاریخ بایوس مادربرد رو جلو ببرید و یکی دو تا کار دیگه تا نصب بشه مثلا زمانی که سریال میخواد چیزی وارد نکنید و این چیزها

میخواستم بدونم مگه سریالی نیست که بهش بدیم نصب بشه ؟
    پس بچه هائی که از قسمت معرفی نرم افزار اون لینک ها رو دانلود کردند چطور نصب کردند ؟

اگر ممکنه یه توضیحی در مورد نحوه نصب توسط سریال معتبر رو بگین یا اگر کرک بهتر و کم دردسر تری هست

ممنون

حـــــرفـه ای MaFia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Stockholm

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط sh-a
    سلام

من یه Dvd ویندوز ویستا رو از تکنو 2000 خریدم بعد که آوردم خونه دیدم یه سی دی توشه که کرک ویندوز توشه و یه سری مراحلی رو گفته که تاریخ بایوس مادربرد رو جلو ببرید و یکی دو تا کار دیگه تا نصب بشه مثلا زمانی که سریال میخواد چیزی وارد نکنید و این چیزها

میخواستم بدونم مگه سریالی نیست که بهش بدیم نصب بشه ؟
    پس بچه هائی که از قسمت معرفی نرم افزار اون لینک ها رو دانلود کردند چطور نصب کردند ؟

اگر ممکنه یه توضیحی در مورد نحوه نصب توسط سریال معتبر رو بگین یا اگر کرک بهتر و کم دردسر تری هست

ممنون
    كرك درست و حسابي نيست هنوز
    2 تا فايل مي ريزي
    بعد با سريال RC می توني محدوديت رو بيشتر كني اينگار

دوستان بحث كرك رو لطفا در اين تاپيك ديگه مطرح نكنيد
    چون تاپيك داره خودش

آخر فروم باز ebinem173's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من ویستای خودمو قانونی کزدم و حتی آپدیتهای مایکروسافت رو هم از سایتش گرفتم کرک کردنش سخته و دردسر زیاد داره
    اگر یه جاش اشتباه کنی باید دوباره درایوت رو فرمت کنی و از اول ویندوز بریزی

پروفشنال cyrus_achamenian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کنار مردم

پيش فرض

سلام
    می دونید که این بار مایکروسافت ویندوز (ویستا) رو در نسخه های مختلفی منتشر کرده...
    دو سوال...
    کاملترین و بهترین نسخش کدومه؟؟؟

برای ما چه نسخه ایش مناسبه؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •