تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 92 از 96 اولاول ... 4282888990919293949596 آخرآخر
نمايش نتايج 911 به 920 از 953

نام تاپيک: بحث در مورد انواع برندهای Ram موجود در بازار داخلی...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

عکسها رو در آپلود کنین و لینکش رو اینجا قرار بدین.
    باسلام دوست خوبم لطفا پاسخ بدهيد.

ناظر انجمن سخت افزار
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

باسلام دوست خوبم لطفا پاسخ بدهيد.
    رمهای شما توسط برنامه CPU-Z همون 6 گیگ شناخته شده و به نظر من ملاک هم همین برنامه هست و مشکلی نیست.

3. این کاربر از Ali*Reza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سلام خدمت دوستان گلم
    این ویندوز من در حالت عادی و نرمال بدون استفاده از هیچ نرم افزاریه
    فضای اشغال شده توسط رم ددر این حالت عادیه ؟
    یعنی فقط فایل های ویندوز 1.2 گیگ فضا میگیره ؟
    Memory Management ویندوز تصمیم می گیره چقدر رو در رم ذخیره کنه و چقدر رو ببره به Virtual Memory. هر چقدر رم شما بیشتر باشه مقدار بیشتری رو در حافظه نگه می داره تا دسترسی سریع تر و راحت تر داشته باشه. نگران نباشید در صورت نیاز ویندوز این مقدار رو اتوماتیک کم می کنه تا فضای بیشتری به بقیه برنامه ها برسه.

5. 4 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    روی سیستم من دو تا رم 256 مگ بود که یکیش از کار افتاده . ویندوزم هم اکس پی هست که ماکروسافت دیگه ساپورتش نمیکنه .
    من برای تعویض ویندوز باید رم رو ارتقا بدم . سوای این موضوع ، برای استفاده از برنامه ویرایش ویدئو و ... لازم هست که حتما مقدار رم رو افزایش بدم . اما نکته ای که هست یکی دو متخصص قبلا به من گفته بودن بهتره با توجه به سیستم ات بیشتر از 512 مگ روش نگذاری . اما دفترچه مادربرد رو که بردم بازار کامپیوتر نشون دادم گفتن طبق اونچه که در دفترچه نشون میده تا 2 گیگ رو هم ساپورت می کنه . و گفتن رم 256 مگ دیگه نو پیدا نمیشه اما یک گیگ نو اورجینال موجوده قیمتش هم حدود 50 - 60 تومنه
    من خودم خیلی مایلم که یک رم حداقل یک گیگ بگیرم تا برای ویرایش ویدئو و .. بتونم استفاده کنم . اما با توجه به اینکه یکی دو متخصص قبلا توصیه کرده بودن بیشتر از 512 مگ نریزم نگرانم که هزینه کنم برای رم یک گیگ اما سیستم این مقدار رم رو نکشه . الته فروشنده ها میگن 24 تا 48 ساعت مهلت تست میدن ، حتی یکیشون که میگه یک گیگ اورجینال داره یک هفته مهلت تست میده .
    سوال من اینه که آیا برای این مشخصات سیستم ، رم یک گیگ بگیرم ؟ و از چه طریقی بفهمم که با سیستم مشکلی نداره . همینکه مقدار رم رو سیستم یک گیگ نشون بده کفایت می کنه یا نه از راه دیگه باید فهمید که رم درست و مناسب هست برای این سیستم ؟
    ممنون میشم که سریع پاسخ بدین

مشخصات سیستم :

مشخصات کارت گرافیک :

Last edited by Setareh 2006; 05-05-2014 at 06:17.

7. این کاربر از Setareh 2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه N A V A R O's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام دوستان
    روی سیستم من دو تا رم 256 مگ بود که یکیش از کار افتاده . ویندوزم هم اکس پی هست که ماکروسافت دیگه ساپورتش نمیکنه .
    من برای تعویض ویندوز باید رم رو ارتقا بدم . سوای این موضوع ، برای استفاده از برنامه ویرایش ویدئو و ... لازم هست که حتما مقدار رم رو افزایش بدم . اما نکته ای که هست یکی دو متخصص قبلا به من گفته بودن بهتره با توجه به سیستم ات بیشتر از 512 مگ روش نگذاری . اما دفترچه مادربرد رو که بردم بازار کامپیوتر نشون دادم گفتن طبق اونچه که در دفترچه نشون میده تا 2 گیگ رو هم ساپورت می کنه . و گفتن رم 256 مگ دیگه نو پیدا نمیشه اما یک گیگ نو اورجینال موجوده قیمتش هم حدود 50 - 60 تومنه
    من خودم خیلی مایلم که یک رم حداقل یک گیگ بگیرم تا برای ویرایش ویدئو و .. بتونم استفاده کنم . اما با توجه به اینکه یکی دو متخصص قبلا توصیه کرده بودن بیشتر از 512 مگ نریزم نگرانم که هزینه کنم برای رم یک گیگ اما سیستم این مقدار رم رو نکشه . الته فروشنده ها میگن 24 تا 48 ساعت مهلت تست میدن ، حتی یکیشون که میگه یک گیگ اورجینال داره یک هفته مهلت تست میده .
    سوال من اینه که آیا برای این مشخصات سیستم ، رم یک گیگ بگیرم ؟ و از چه طریقی بفهمم که با سیستم مشکلی نداره . همینکه مقدار رم رو سیستم یک گیگ نشون بده کفایت می کنه یا نه از راه دیگه باید فهمید که رم درست و مناسب هست برای این سیستم ؟

مشخصات سیستم :

مشخصات کارت گرافیک :

سلام
    نرم افزار زیر را اجرا کنید .و از system summary یک عکس قرار دهید.

HWiNFO32

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

9. این کاربر از N A V A R O بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان

مشخصات سیستم :

مشخصات کارت گرافیک :

سلام
    رم رو 1 گیگ ارتقا بدین.مشکلی نداره .
    البته در هر صورت سیستم شما ضعیفه و ارتقا بیشتر از این حد رم ، تاثیر زیادی تو افزایش کارائی نداره.

11. 2 کاربر از bijandarbari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام
    نرم افزار زیر را اجرا کنید .و از system summary یک عکس قرار دهید.

HWiNFO32

کد:
    سلام . ممنون از راهنمایی تون

این مشخصات رو نشون میده :

13. این کاربر از Setareh 2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام
    رم رو 1 گیگ ارتقا بدین.مشکلی نداره .
    البته در هر صورت سیستم شما ضعیفه و ارتقا بیشتر از این حد رم ، تاثیر زیادی تو افزایش کارائی نداره.
    سلام . ممنون از پاسخ تون . توی دفترچه مادربورد نوشته که رم تا 2 گیگ ساپورت می کنه . حالا اگه به جای یک گیگ ، دو گیگ رم بگذارم باز هم در افزایش کارایی تاثیری نداره ؟

داره خودمونی میشه N A V A R O's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام . ممنون از راهنمایی تون

این مشخصات رو نشون میده :

سلام
    اگر مینبورد سیستم شما 4 تل اسلات رم داره (مانند عکس زیر)
    از خرید رم خودداری کنید و به تعمیر گاههای سخت افزاری مراجعه و مشاوره داشته باشید چون با هم فرق دارن دوتای اولی با دوتای دومی!
    اگر نمی خواهید زیاد هزینه کنید بهتر است تمام اسلات ها را با رم های 512 دست دوم پر کنید!(من گفتم عکس بزارین اساتید راهنمایی کنن که خبری نیست!)

کد:

16. این کاربر از N A V A R O بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام . ممنون از پاسخ تون . توی دفترچه مادربورد نوشته که رم تا 2 گیگ ساپورت می کنه . حالا اگه به جای یک گیگ ، دو گیگ رم بگذارم باز هم در افزایش کارایی تاثیری نداره ؟
    سی پی یو شما ضعیف هستش و بیشتر از این کارائی نداره.
    و اینکه چون سقف رم برای مادربرد 2 گیگ هستش.
    ممکنه اگه 2 گیگ نصب کنید سیستم مشکل بر بخوره و پولتون حروم بشه. قبلش بهتره تست کنید.

18. 2 کاربر از bijandarbari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •