تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 954 123451151101501 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 9536

نام تاپيک: dota allstars بازها بیان تو !!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه The 69 eyes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Helsinki, Finland

10 dota allstars بازها بیان تو !!!

آموزش كامل آنلاين بازي كردن وارکرافت در مپ دوتا ... توسط Sub-Zero70

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آموزش كامل آنلاين بازي كردن دوتا

همون طور كه ميدونيد دوتا يكي از مپ هاي بازي واركرفت هستش:

1.بازي Warcraft:The Frozen Throne و نصب كنيد.

2.بعد از نصب بازي برنامه ي Warcraft Version Switcher رو دانلود كنيد و هر جا خواستيد extract كنيد. بعد از اولين اجراي برنامه ازتون آدرس فايل اصلي واركرفتتون ميخواد كه بايد جايي رو كه بازيو نصب كرديد بهش بديد. براي دانلود اين برنامه به همراه 4 پچ آخر به لينك زير بريد:
    کد:
    (شامل پچ هاي 1.24a تا 1.24b) حجمش 110 مگ هستش.(با تشكر از دوستم شهريار)
    وقتي آدرس محل نصبو بهش داديد برنامه بسته ميشه. دوباره بازش كنيد حالا Switch Version رو بزنيد. هر ورژنيو كه ميخوايد روش دابل كليك كنيد تا پچتون به اون عوض بشه. براي آنلاين بازي كردن در روم هاي ايراني يا به پچ 1.24b يا 1.24e تغيير بديد. (خوبيه برنامه سريع بودن و قابل داونديت كردنه پچ هستش! يعني ميتونيد پچ رو به قبل برگردونيد!)

3.مپ دوتا رو دانلود كنيد و در پوشه ي Map واقع در محل نصب بازي بريزيد.(در داخل پوشه ي Map يك فولدر ديگه به نام Download هست و اگه نبود بسازيد و مپ رو اونجا كپي كنيد در اصل بهتره اونجا كپي كنيد تا هميشه مپو بشناسه.اگه جاهاي ديگه باشه برا بعضي ها نميشناسه)

براي دانلود مپ به سايت زير بريد:
    کد:
    4.تا الآن مقدماتو گفتم.حالا ميرسيم به روش آنلاين:
    ما براي آنلاين بازي كردن از گارنا استفاده ميكنيم.اول بايد در سايتش عضو شيد. در ضمن بعد از عضويت ايميل فعال سازي مياد كه اگه فعالش كنيد لول 3 ميشيد درجا! براي عضويت بريد به لينك زير:
    کد:
    براي دانلود اين برنامه به لينك زير بريد:
    کد:
    بعد از دانلود و نصب كردن و اجرا كردن برنامه ازتون Username و پسورد ميخواد كه بايد همون يوزرنيم و پسوردي كه موقع عضويت زديد رو وارد كنيد.لوگين رو بزنيد تا وارد گارنا بشيد.

5.حالا از گوشه سمت راست Game رو انتخاب كنيد. بعد War3 RPG رو انتخاب كنيد.در سمت چپ صفحه به قسمت International رفته و وقتي انتخابش كرديد در سمت راست يكي از روم هاي IranDota رو انتخاب كنيد.

يه شات هم از موقعيت روم ها براتون گرفتم:
    کد:
    6.خوب حالا Start Game و بزنيد در صفحه ي باز شده Browse رو زده و سپس آدرس فايل exe (يا همون فايل اجرايي) برنامتونو بديد و Update رو بزنيد. دوباره Start Game رو بزنيد تا وارد منوي واركرفت بشه. به Local area Network بريد و يه ذره صبر كنيد تا سرور ها بيان. رو هر سروري كليك كنيد سمت راست مشخصات سرور از قبيل مپ رو ميبينيد. هر سروري كه خواستيد روش دابل كليك كنيد تا بره توش و تمام!صبر كنيد هاست بازي رو استارت كنه! نكته مهم: بعضي ها پچ 1.24b و بعضي ها e ميسازن.وارد سرور كه شديد حتما پتچشو بپرسيد تا با پچ خودتون يكي باشه.
    در ضمن اگه ميخوايد خودتون هاست بشيد به جاي دابل كليك رو سرور اون پايين Create a game رو بزنيد و بعد مپ رو انتخاب كنيد و Create رو بزنيد.

در پايان يه برنامه ي خوب معرفي ميكنم:

برنامه ي Garena Auto Clicker برنامه ي ساخت بچه هاي ايراني هستش كه خيلي مفيده. بعضي روم ها بخصوص روم Iran DotA Room2 شلوغن و اگه هي بخوايد روشون كليك كنيد تا بريد توشون خيلي سخت ميشه.
    كار با برنامه هم راحته اول تو گارنا روي روم كليك كنيد بعد تو برنامه Get room Info رو بزنيد و بعد Start كنيد تا برنامه خودش خود به خود رو روم كليك كنه تا لوگين شيد. وقتي استارت رو زديد راحت كاراي ديگتونو بكنيد و هي چكش كنيد تا ببينيد رفته تو روم يا نه.خيلي طول نميكشه!

کد:
    درضمن آنتي ويروس ها چون به سرور گارنا اطلاعاتي ميده تروجان ميشناسنش.ولي اطمينان ميدم تروجان نيست!

نكته:اگه از ويندوز سون يا ويستا استفاده ميكنيد براي اجراي برنامه روش كليك راست كنيد و Run as Administrator رو انتخاب كنيد تا كار كنه.
    ___
    راستي اگه خواستيد آفلاين بازي كنيد فقط كافيه مپ AI رو بازي كنيد. مپ هاي AI مپ هايين كه با بوت هم بازي ميشن. براي بازي كردنشون اول دانلود كنيد مپو بعد بريزيد تو پوشه ي مپتون و بعد تو بازي از قسمت Singleplayer بايد Custom Game رو بزنيد.حالا مپ رو انتخاب كنيد و يار و دشمن بذاريدو بازي كنيد. دانلود آخرين ورژن مپ AI يعني 6.67bRevAI :
    کد:
    ديگه واقعا تموم شد! موفق باشيد!

سلام دوستان. من یه عضو جدیدم . میخواستم بیام اینجا یه topic در مورد dota allstars بزنم که همه بیان تو و یاد بگیرن و یاد بدن حالا هر کی میخواد شروع کنه.

2. این کاربر از The 69 eyes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned B O L O T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    (∞-∞)

پيش فرض

حالا چي هست عكسي چيزي سبك و ... رو بگو

ببخشيد من يه سايت براي قطعات كامپيوتر مي خوام كه كامل قيمت وقطعات رو داشته باشه

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Helsinki, Finland

پيش فرض

dota allstars یکی از map های مهم و مسابقاتی warcraft هست که طرفداران زیادی داره.

داره خودمونی میشه Hell lord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

كار قشنگي كردي

من مي خواستم اي ن كارو انجام بدم كه قسمت شما شد.

حالا هركمك از دستم بر بياد برات انجام ميدم .

راستي من عضو سايت dota allstars هستم.

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

من تو گيم نت ها ديدم بازي ميكنن
    ولي بلد نيستم و ميخام ياد بگيرم (هيچ سر رشته اي از وار هم ندارم)
    فقط 10 15 بار D Day بازي كردم
    اگه ميخاين توضيح بدين درست حسابي و از اول بگين

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Helsinki, Finland

12

پس شروع میکنم براتون. منم عضو dota-allstars.com هستم. خیلی خوبه بازیشون.
    برا شما هم از اول میگیم چشم.
    آقایHell lord شما بحث رو شروع کن تا من ادامه بدم برا دوستان.

داره خودمونی میشه Hell lord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

10

خوب من يك سري توضيحات اوليه بدم كه بدونين جريان بازي از چه قراره.

در اين مپ دو تا بيس است وسه تا راه اصلي كه سرباز هاي شما به صورت اتو ماتيك ساخته مي شوند ودر اين

سه مسير به طرف بيس دشمن حمله مي كنند .

در اين مپ شما با انتخاب يك هيرو(از نظر لغوي به معني قهرمان هست ) كه در اين مپ يك چزي حدود 80 تا

هيرو وجود داره كه هر كدام از هيرو ها 4تا Magic (جادو) اصلي دارن كه مجيك ها مدلهاي مختلفي دارن(بعدا در

موردش بحث مي كنيم) واين هيرو ها را مي توانيد از Tavern هاي هر بيس انتخاب كنيد كه هر بيس چهار تا

Tavern داره .

و نکته جالب این هست که تقریبا هیچ کدام از مجیک های هیرو ها مثل هم نیستند.

ودر این مپ یک سری شاپ (محل خرید جادو ها) هست که بیشتر آنها در بیس خودتان هست ویکی از شاپها

در وسط جنگل هر بیس قرار دارد که اصلی ترین مجیک ها آنجا هستند.

ونکته جالب این مپ این هست که 98% این مجیک ها باید با هم ترکیب شوند تا قابل استفاده باشند.

وشما با ترکیب کردن این مجیک ها می توانید 6 عدد مجیک را در محل حمل جادو هر هیرو که انتخاب کردید قرار

دهید (اینونتوری) و هیرو خود را از لحاظ قدرت سرعت و و و ...... خیلی چیز های دیگر قوی کنید.

تا اینجا رو داشته باشین تا بقیه رو بعدا براتون بگم.
    Last edited by Hell lord; 12-11-2006 at 07:10.

9. این کاربر از Hell lord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Helsinki, Finland

پيش فرض

دستت درد نکنه hell lord جان. شما توضیحات اولیه رو دادی من میرم سر یه سری چیزهایی که جا افتاد :
    اول عکس item ها رو میزارم که برا توضیح item ها از رو این بدونین چیه . اسماشونم زیرشون نوشته :
    البته باید بگم این عکسها مال version 6.38 هست که جدید ترین version که اومده همونه:

hero ها به 3 نوع اند : agility و strenth و inteligence .
    strenth:یک نوع hero هایی هستند که به قول خودت خونشون زیاد. atackشون زیاد نیست.
    agility: یک نوع heroهایی هستند که atack و atack speed زیادی دارند. اما نه خون زیاد و نه level زیاد دارند.
    inteligence : به hero هایی گفته میشه که فقط level دارند. نه atack و نه atack speed و نه خون زیادی دارن

اینم linke جدید ترین dota allstars که 6.38b ai نام داره. تو این version میتونی تو خونه با cumputer بازی کنی یعنی خود cumputer با هات بازی میکنه. بفرما :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازم سوال بود در خدمتیم.

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

ممن.ن
    راستش رو بخاي با اين توضيحات اين بازي مث D DAY هست
    راستش من به خريدها آشنايي ندارم
    و نميدونم به چه كار و تركيبشون چجوريه؟

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Helsinki, Finland

12

خواهش میکنیم.
    زیر هر item نوشته که باید چیا بخری که مخلوط شن. اونهایی که نوشته یه دونه چوب میخواد یعنی نیاز به مخلوط داره. ببین یه سری item هم تو shop یا همون مغازه وسط map هست. بگردی پیداش میکنی . item های گرون رو اونتو میفروشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •