تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 12 اولاول ... 289101112
نمايش نتايج 111 به 116 از 116

نام تاپيک: پیغام خطای Generic Host Process for Win32

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Pejvak61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

من در طي بررسي هايي كه روي اين ويندوز اصل ذكر شده انجام دادم متوجه شدم در بين پچ هايي كه هر از چند گاهي توسط مايكروسافت ارائه ميشه طبق گفته مايكروسافت دومين سه شنبه هر ماه يك ابزار malicious software removal رو بيرون ميده كه مياد و كلي بدافزار رو شناسايي ميكنه و از بين ميبره. اگر كسي ويندوز اصل داره و احياناً اين پچ تونسته تشخيص بده كه بدافزاري در سيستم در حال اجراست و اونو از بين ببره ميره يه فايلي با نام mrt.log‌ رو در %windir%\debug ميسازه و نتيجه كارشو گزارش ميكنه. بايد توجه كنيم كه اين ابزار جاي آنتي ويروس نيست بلكه فقط تعدادي از مشكلاتي كه آنتي ويروس در حل كاملش عاجزه رو برطرف ميكنه.

حالا هدف از گفتن اين همه داستان اين بود كه روي اين سيستم معيوب ما همونطور كه ميدونين كرم يا ويروسي مانور ميداده كه به محض وصل شدن به شبكه در صورت حتي سالم بودن سيستم ، اونو آلوده ميكرد حتي با وجود آنتي ويروس آپديت شده هم نميشد جلوشو گرفت البته بعضي ها ميگن با kaspersky آخرين ورژن و به روز شده اونو تشحيص ميداد.

و باز هم با ارجاع به پست هاي فوق براتون نوشتم كه من اقدام به خريد ويندوز اصل كردم و بعد از حتي نصب SP3 هم باز هم پيغام عدم اجراي Generic Host Process For Win32 رو ديدم اما به محض اينكه همه آپديت هاي ويندوزانجام شد به كلي اين مشكل فروكش كرد. من هم تازه امروز متوجه شدم كه كار اين ابزار تشخيص بد افزار هستش كه اين مشكل رو برطرف ميكنه. با ديدن فايل mrt.log و همچنين با خوندن مقاله اي كه آدرسشو زير اين مطالب ميارم متوجه شدم كه اين بدافزار يه كرم به نام "Worm:Win32/Conficker.C" هستش كه با خوندن جزئيات و نحوه عملكردش بهم اثبات شد كه كار، كار خودشه.

آنتي ويروس معمولاً مشكلاتي از اين دست رو تشخيص ميده ولي كاملا حل نميكنه ولي اين ابزار حذف بدافزار در اين موارد كاملاً موفق عمل ميكنه.

اولين و بهترين دليل خريد ويندوز اصل رو همينجا فهميدم!

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    لينك دانلود اين ابزار از وب سايت مايكروسافت :
    کد:
    Last edited by Pejvak61; 09-03-2011 at 16:54.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    ایــــــــــــران

پيش فرض

سلام دوستان من اين فايل رو دانلود كردم و ميخوام نصب كنم اين ارور ميده ديگه داره كم كم اعصابم رو خورد ميكنه اگر ممكنه راهنمايي كنيد :

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

پيغام خيلي راحت ميگه که آپديتي که شما ميخواي نصب کني در سرويس پک 3 اي که استفاده ميکني موجوده و ورژنش بالاتر از ورژن شماست و احتياجي به نصب نيست.
    شما اگه آپديت رو براي رفع مشکل Generic Host Process.... ميخواي فقط برنامه زيرو اجرا کن و با گزينه هاي سبز کاري نداشته باش و گزينه هاي قرمز و نارنجي ، کليد روبروي اونا رو بزن و ريست کن :
    کد:

4. 3 کاربر از saeed774 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    ایــــــــــــران

پيش فرض

پيغام خيلي راحت ميگه که آپديتي که شما ميخواي نصب کني در سرويس پک 3 اي که استفاده ميکني موجوده و ورژنش بالاتر از ورژن شماست و احتياجي به نصب نيست.
    شما اگه آپديت رو براي رفع مشکل Generic Host Process.... ميخواي فقط برنامه زيرو اجرا کن و با گزينه هاي سبز کاري نداشته باش و گزينه هاي قرمز و نارنجي ، کليد روبروي اونا رو بزن و ريست کن :
    کد:
    تشكر عزيز
    اين كارو كردم فقط اون سومي netbios هر كار ميكنم سبز نميشه يا نارنچجحي ميشه يا قرمز ميشه مشكلي نداره ولي بقيه رو سبز كردم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام
    وقتي داخل office هستم به ترتيب با پيغامهاي زير مواجه ميشم نميتونم كار كنم ايراد كجاست؟
    براي ديدن عكسها با سايز بزرگتر روي آن كليك كنيد

موقع نصب مايكروسافت فريم ورك 4 هم آخرش اين پيغام داد

موقع نصب
    nasbe AiOInstaller
    اين پيغام ميده

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    ΚΛЯΛJ

11

در مورد مشکل generic host process for win 32 :
    این مشکل کلا رو اعصاب من بود فکر کنید وسط وب گردی یهو اینترنت قطع میشد با اینکه آیکون کانکشن اون پایین بود ولی اینترنت قطع میشد!
    از وقتی کسپر اینترنت سکوریتی به پچ g آپدیت شده این مشکل به طور کامل حل شد الان وقتی این برنامه generic host process for win 32 میخواد اجرا بشه کسپر یه اخطار میده شما میتونید با بلاک کردنش از شر این مخرب خلاص بشید
    اینم آخرین ورژن کسپر اینترنت سکوریتی به همراه دانلود آفلاین
    Kaspersky Internet Security 2012 12.0.0.374 Final
    لینک دانلود :
    کد:
    دانلود آفلاین تا تاریخ 12/11/2011
    کد:
    آموزش دانلود آفلاین :
    کد:
    کی های معتبر برای فعال سازی آنتی ویروس(جدیدترین کلیدها در آخرین پستها):
    کد:
    پسوورد فایلها:
    کد:

8. این کاربر از Iᄃ乇 乃Ծリ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •