تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 231 از 231 اولاول ... 131181221227228229230231
نمايش نتايج 2,301 به 2,307 از 2307

نام تاپيک: بحث و گفتگو در مورد قفل سی دی ها (شکستن و گذاشتن انواع قفل)

اگه نباشه جاش خالی می مونه peyman khatar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    nakoja@bad

پيش فرض

tomcat
    دوست آقا پیمان فکر نکنم ، پک شده باشه چون من چک کردم ...
    خوب در هر صورت فكر نكنم اتوران ديگه بدرد بخوره ...
    اگه به نتيجه اي رسيدي به ما هم خبر بده
    -------------------------------------------------------------
    JhCo
    عرض سلام خدمت همه
    اون آقايي كه در مورد ليگ ايران مال شركت هاي ويو صحبت كرده بود.(يكي از اين مهدي ها !) مي تونه
    cd key که می گفت 32 رقمی رو برام بزاره.پیشاپیش متشکرم
    خوب نگاه كنيد ببينم كي بوده .. نام كاربري ايشون رو بنويسيد
    در ضمن مي تونيد بهش پيغام خصوصي بزنيد
    راستي حالا واسه چي مي خواي حالا.....؟؟!!
    ----------------------------------------------------------------
    mahtabesfahan
    سلام
    لطفا در مورد سوئال پست #2282 منو راهنمايي كنيد يه پاسخ در #2287 بهم دادن كه متوجه نشدم و اينكه :
    اين كد رو در كجاي آتوران وارد كنم ؟ و آتوران در ريشه باشه يا در پوشه Aux ؟
    شما مگه اتوران تا حالا نساختي اين رو بايد براي مسير اجراي برنامه اي كه در اتوران هست و مي خواي كاربر اون رو نبينه
    و اون برنامه از اين مسير اجرا بشه ... همين در مسير اجرا مثلاً اين MMB در قسمت RUN بنويس ..!!

حـــــرفـه ای mehdi_7070's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام به همه دوستان ...

اولين چيزي كه بايد بگم ، معذرت خواهي از دوستان هست . يك سفر اضطراري براي من پيش اومد كه از جمعه تا امروز مسافرت بودم . شرمنده ...

من قبل از رفتن گفته بودم كه تاپيك را قفل كنند ، ولي فايده اي نداره !
    صفحات آخر را كامل خوندم ... يك تعداد زيادي سوال ، بحث هاي مختلف ، بدون جواب !!

نكته آخر هم اينكه ، خواهشا ! لطفا ! وجدانا ! خيلي دوستانه ! با رعايت كامل ادب ! درخواست خود را تكرار نكنيد .

با تشكر ـ مهدي

پروفشنال persiankitty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mehdi_7070
    با تشكر ـ مهدي
    من متوجه نميشم كه مشكل شما با پست هاي بي جواب چيه و چرا مي فرماييد كه تاپيك رو قفل كنند. لطفا يك مقداري توضيح بفرماييد. حالا مثلا بي جواب بمونه ... كسي كه نمي ميره كه . همه فوروم هاي دنيا اينجوريه !
    من خودم به شخصه يك پستي دادم كه توش پرسيدم چرا در حالي كه پارامتر پيج سي دي هاي مجازي الكل اونها رو 32 ايكس معرفي ميكنه اما خود الكل اونها رو 200 ايكس ميشناسه . اونم نه تو اين تاپيك توي سي دي فريكز ... ماهها ازش ميگذره ولي كسي جواب نداده . منم نمردم . سوال رو خوب ملت بايد بپرسند... كسي بلد بود ... يا اصلا بهتر بگيم ... كسي حال كرد جواب ميده ... حال نكرد يا بلد نبود جواب نميده .

من نميدونم چه جوري ميشه از يك نامه ديگه هم نقل قول كرد اما در جواب پيمان خطر بايد بگم كه ايشون از نوشته من اشتباه برداشت كردند . من منظورم اين بود كه قسمت اصلي برنامه رو قابليت اتو آپديتش ميدونم و تقريبا اين قسمتش تموم شده .. اما در مورد قسمت هاي ديگه بايد بگم هنوز هيچ چيزيش رو ننوشتم . يك مقدار هم طول ميكشه چون مجبورم يكسري چيزايي رو از اول بسازم مثلا يك DLL براي كار با سي دي رام ... فقط در مورد پريگپ بايد بگم اين retry=3 توي نسخه 13 حوصله امو سر برده ... اون نسخه 12 كه retry نميكرد خيلي بهتر بود. اينو بايد به صورت يك Option درست كنم ( توي برنامه جديد ) .... حالا شايد تا آخر ماه يه چيزايي ريليز كرديم ... خدا رو چه ديدي .

حـــــرفـه ای mahsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    پيش بابايی شماره‌شناسنامه: پلــــــاک ¼

2 انتقاد

نقل قول نوشته شده توسط mehdi_7070
    سلام به همه دوستان ...

اولين چيزي كه بايد بگم ، معذرت خواهي از دوستان هست . يك سفر اضطراري براي من پيش اومد كه از جمعه تا امروز مسافرت بودم . شرمنده ...

نكته آخر هم اينكه ، خواهشا ! لطفا ! وجدانا ! خيلي دوستانه ! با رعايت كامل ادب ! درخواست خود را تكرار نكنيد .

با تشكر ـ مهدي

براچی تاپیک قفل بشه

چون شما مساف رتی

حـــــرفـه ای mehdi_7070's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سـلام!

persiankitty جان !
    توي اين تاپيك دوستان سوالاتي مطرح مي كردند و يا مقالات و ترفندهايي گذاشته مي شد .
    با بالارفتن تعداد صفحات براي دوستان مشكلات زيادي پيش مياد . و از همه مهم تر ، غير تخصصي شدن بحث ها ، سوالات بي ربط ! ، سوالات تكراري ! ، عدم دسته بندي مطالب . همچنين سوالي كه پرسيده ميشه يا نكته اي كه گفته ميشه توي يك صفحه باقي مي مونه و اصلا كسي در موردش بحث نمي كنه . چرا كه يك نفر ديگه پيدا ميشه و يك سوال ديگه مي پرسه .
    بنابراين اين تاپيك به يك بخش تبديل شد . الان ديگه لازم نيست كه كسي اين تاپيك را ادامه بده . به همون دلايلي كه گفتم . سوال يا مطلب خودش را توي يك تاپيك جداگانه مطرح مي كنه .
    از زحمات شما تشكر مي كنم . منتظر برنامه جديد شما هم هستيم ...

mahsoft جان !
    اصلا مسافرت رفتن من چه ربطي داشت به قفل شدن تاپيك ؟
    الان كه ديگه يك بخش جديد ايجاد شده ، بهتر هست كه بحث ها در تاپيك هاي جداگانه مطرح بشه .

با تشكر ـ مهدي

اگه نباشه جاش خالی می مونه peyman khatar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    nakoja@bad

پيش فرض

با سلام
    مهدي جان من با اين حرف مخالفم نبايد اين تاپيك قفل بشه ... مي تونه به كار خودش ادامه بده
    در ضمن مي تونيم مطالب ها رو هم در اين تاپيك و هم در تاپيك هي جداگانه در مورد قفل هاي خاص ادامه بديم

حـــــرفـه ای Soda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

تاپيك تا اطلاع ثانوي قفل شد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •