تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 326 از 329 اولاول ... 226276316322323324325326327328329 آخرآخر
نمايش نتايج 3,251 به 3,260 از 3284

نام تاپيک: درخواست درايور هاي سخت افزاري ؛ ارايه جديـــــد ترين درايــور هاي قطعات سخت افزاري (موضوع خبري)

آخر فروم باز aa12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام
    دوستان لب تاب ایسوس مدلهx552e درایورش هست فقط برای ویندوز8 نه روی ویندوز8.1 نصب میشه ونه روی ویندوز7 از دوستان کسی درایور این مدل لب تاب داره یا سایتی که این مدل لب تاب ساپورت کنه ممنون میشم با تشکر

X552EA یا X552EP ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام.توروخدا کمک کنید. خسته شدم از بس به سایت های مختلف رفتم. من دسته ویرا مدل VI-6620 خریدم. ویندوز 7 هم ساپورت میکنه. اما درایورش واسه ویندوز 7 نیست. لطفا اگه کسی درایور واسه ویندوز 7 رو داره بهم بده. الان ویبرش کار نمیکنه.
    اگه کسی راهو چاره ای سراغ داره کمک کنه. ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام توروخدا کمک کن هر کاری میکنم درایور گرافیکمو پیدا نمیکنم Leadtek WinFast GT 430

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

سلام توروخدا کمک کن هر کاری میکنم درایور گرافیکمو پیدا نمیکنم Leadtek WinFast GT 430
    باید از سایت انویدیا بگیری
    البته بصورت مستقیم نمیشه چون IP ایران فعلا مسدود هست
    می تونید از سایت guru3d هم استفاده کنید که بر روی کاربران ایرانی باز هست

5. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سلام
    خوب هستید؟خداقوت
    من نرم افزار six-enginEPUو همین TurboV که مربوط به مادربورد ایسوس P6X58D Premium میشه رو نمیتونم در ویندوز 8 نصب کنم و سرچ که کردم این راه حل زیر برام اومده و دقیقا نمیدونم چی میگه.پاور من 1000 وات هستش و بدون سیکس انجین پدر برق درمیاد و البته اصطحلاک سیستم.میتونید کمکم کنید؟در ضمن تو سایت ایسوس چیزی پیدا نکردم
    Windows 8 CP 64-bit | 07-03-2012
    Yes, I made it and it works!
    I used version 1.03.04 from here but this solution should work for other versions of Epu-6 Engine and TurboV.

After unzip run Setup.exe as administrator in compatibility mode for Windows 98 / ME (all other options will end up with failure)

Unfortunately setup won't install all necessary components so we must do it manually. Go into "Io" folder and run AsIoIns.exe as administrator in compatibility mode for Windows 98 / ME. To be sure it installed proper driver you can also run it in compatibility mode for Windows 7

Next go to AsSysCtrlService folder and run AsSysCtrlSrvcIns.exe and AsSysCtrlService.exe in compatibility mode for Windows 98 and then for Windows 7 as administrator.

YOUR WINDOWS WILL RESTART AUTOMATICALLY WITHOUT PROMPT AFTER THIS STEP SO SAVE ALL YOUR WORK! From Acpi64 folder (Acpi for x32 windows version) run AsAcpiIns.exe in compatibility mode for Windows 98 and then for Windows 7 as administrator

Now after windows restart you should have working Epu-6 Engine. Overclocking, declocking and especially fans speed control works very well.

Edit: According to HRC and beck comments below doing this tip with 2-3-4-1 step sequence in some cases can give better results

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    من یه گیم پد viera-vi-818 دارم که وقتی وصل میکنم به کامپیوترم روشن میشه ولی درست کار نمیکنه بررسی که کردم درایورش درست نصب نشده و یکی از درایوراش تو device manager علامت سوال زرد رنگ داره.هرچی هم میگردم درایورشو پیدا نمیکنم!
    یه درایور برای یهمدل دیگه ویرا هم نصب کردم اما باز جواب نگرفتم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    ویندوز xp sp3

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    من یه گیم پد viera-vi-818 دارم که وقتی وصل میکنم به کامپیوترم روشن میشه ولی درست کار نمیکنه بررسی که کردم درایورش درست نصب نشده و یکی از درایوراش تو device manager علامت سوال زرد رنگ داره.هرچی هم میگردم درایورشو پیدا نمیکنم!
    یه درایور برای یهمدل دیگه ویرا هم نصب کردم اما باز جواب نگرفتم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    ویندوز xp sp3

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

شما درایور انویدیا رو نصب کن جواب میدهدیگه.ویندوزت چیه؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

سلام
    درایور کارت صدا مادربورد Asus مدل P5PL2-E برای ویندوز 7 32 بیتی رو از کجا میتونم بگیرم؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام
    درایور کارت صدا مادربورد Asus مدل P5PL2-E برای ویندوز 7 32 بیتی رو از کجا میتونم بگیرم؟؟؟
    بفرما:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •