تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: شبکه ای با مشکلات عجیب

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

1 شبکه ای با مشکلات عجیب

سلام
    برای یک شبکه با حدود 40 تا سیستم به چند مشکل برخورد کردم. ممنون میشم که جواب بدین
    1- بعضی مواقع سیستم ها به صورت خودکار بلاک میشن و باید از توی سرور هر اکانت رو unblock کنم. اما میبینم بعضی مواقع بدون اینکه توی سیستم عملی انجام داده باشم دوباره block شده و کاربر نمیتونه log on کنه و باید از روی سرور دوباره اکانتش رو unblock کنم تا بتونه وارد سیستم بشه. چه راه حلی رو پیشنهاد میکنید ؟ چون وقتی به صورت دستی هم unblock میکنم باز بعد از چند دقیقه یا ساعت دوباره خود به خود unblock شده. تمام گزینه های محدود کننده رو برداشتم
    2- شماره IP های داخل شبکه رو بلدم. و میدونم هر IP برای کدوم سیستم هست. اما امروز یکی از سیستم ها پیغام میداد که IP مشابه ان در سیستم فعال است. چطوری بفهمم 2 تا سیستم که IP مشابه دارند کدامند ؟
    3- وقتی از یک سیستم جدید وارد شبکه بشه و با DHCP بهش IP اختصاص داده بشه ایا IP تکراری بهش داده میشه یا یک IP خالی رو بهش میده ؟
    4- توی یک اتاق که چند تا سیستم وجود دارد یک پرینتر را Share کزدم. برای یکی از سیستم ها هیچ پرینتری قابل شناسایی نبود. و به جای اینکه لیست پرینتر ها رو از داخل network پیدا کنه. میخواست از یک Directory پیدا کنه. چرا ؟ البته اینقدر باهاش ور رفتم که بلاخره داخل همون دایرکتوری موفق شد پرینتر های share شده رو بشناسه
    ممنون میشم اگه جواب این سوالات رو بدین. اگه امکان داره به صورت عملی جواب بدین. یعنی مرحله به مرحله رو اعلام کنید. مخصوصا مشکل شماره 1و 2
    پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

اساتید محترم کسی نیست راهنمایی کنه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •