تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 60 از 60

نام تاپيک: کلیه آموزش ها و ترفندها برای افزایش سرعت اینترنت

پروفشنال jomong666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

یکی به من کمک کنه .

برای افزایش سرعت جی پی آر اس ترفندی ندارین امتحان کنین.

برای دانلود من fdm رو پیشنهاد می کنم لینکش رو هم گذاشتم . تورنت هم دانلود می کنه.

ولی در کل سرعت دانلود تورنت پایین تر از سرعت دانلود از لینکه مستقیمه

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام دوستان من اموزش کانفیگ مودم tp-link 8816 میخواستم هر کاری میکنم وصل نمیشه .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

وارد Control Panel شده و Network Connections رازده و کانکشنی که وصل میشوید به اینترنت propertist زده و قسمت جنرال internet protocol را زده و اون پایین 2 گزینه هستش دومی رو زده و در کادر خالی این را وارد کنید
    در هر دو کادر 192.168.1.1 و اکی کنید این ترفند هم فقط برای adsl عمل میکنه اونای دیگه نمیشه

در آغاز فعالیت bahmand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    http://www.20dl.ir/

پيش فرض

من مودمم اي دي اس الم از ايناست كه نصب نميخواد مستقيم وصل ميشه به شبكه مادر برد وهيچ سخت افزاري به نام مودم اضاف نميشه وفقط مودم ديال اپو دارم توي سخت افزارها بايد چيكار كنم اين روشها هيچ كدومو نميتونم انجام بدم راهنمايي كنيد

داره خودمونی میشه amin tala's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

اقا بهترین نرم افزلر بالابردن سرعت adsl کدامه؟

داره خودمونی میشه mani_arian's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

3 این روشی که شما گفتی برای مودم های دیال آپه

آقا این روش واقعا تاثیر داره !!!
    این روشی که شما گفتی برای مودم های دیال آپه..در مورد مودم های adsl چطور چون توی device manager اسمشون نیست.دیگه کسی از دیال اپ استفاده نمیکنه

در آغاز فعالیت reza24h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

این تنظیماتی که شما نوشتین واسه ویندوز 7 نیست لطفا تنظیمات مربوط به ویندوز7 رو هم بنویسین

در آغاز فعالیت reza24h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

باسلام خدمت همه ی دوستان :
    جونم براتون بگه که اگه میخوایین از اینترنت با سرعت بالا استفاد کنید راهش اینه که از adsl2+ استفاده کنین ، منم مشکل شماهارو داشتم و دویست جای لب تابمو دستکاری کردم و چهارصد تا برنامه هم واسه افزایش سرعت نسب کردم اما آخرسر رفتم از شرکت شاتل یه اشتراک گرفتم مودم هم zyxel گرفتم و الان با سرعت 256 هم وب گردی میکنم هم دانلود میکنم هم آپلود میکنم ، البته ناگفته نمونه که سرعت پایه 128 هست یعنی عمرا زیر 128 نمیاد و گاها تا 512 هم میره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

فکر میکنم برای ADSL با سرعت 256 باید Default TTL رو در قسمت Hexadecimal روی 100 بذارید که در اینصورت Decimal برابر با 256 میشه...
    این که شما نوشتین برای ADSL سرعت 128 هــــ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

دوستان من اینترنت نامحدود ADSL از پارس انلاین با سرعت 256 کیلوبایت بر ثانیه وبا قیمت حدود 50هزارتومان گرفتم و قانون پارس انلاین این هست تا ظریفیت 30 گیگابایت با سرعت 256 برای یک ما داده میشود و اگر ظرفیت 30 گیگابایت شما کمتر از یک ماه تمام شود سرعت شما از 256 به 30 کیلوبایت بر ثانیه تغییر میکند و نکته این است که وقتی ظرفیت قانونی من که 30 گیگابایت میباشد و تمام میشود. سرعت اینترنت من از 256 به 30 کیلوبایت تغییر میکندولی هنگامی که من لپتابم را ریستارت میکنم هنگام بالا آمدن وینوز7سون و شروع شدن خودکار دانلود فایلها از طریق برنامهInternet Download Manager
    سرعت دانلود بالا میرود و برای 7 دقیقه سرعت اینترنت 200 کیلوبایت بر ثانیه میشود ولی وقتی که ویندوز کامل بالا آمد سرعت اینترنت دوباره به 30 کیلوبایت در ثانیه تبدیل میشود .لطفا راهنماییم کنید چکونه میتوانم سرعت اینترنت را 200 کیلوبایت در ثانیه ثابت نگه دارم مودم من سنفونی سفید رنگ میباشد متشکرم

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •