تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: روشن نشدن مانیتور بعد از sleep

کـاربـر بـاسـابـقـه arash rashno's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Persiastore

پيش فرض روشن نشدن مانیتور بعد از sleep

با سلام
    من یک مشکل جدی با مانیتورم دارم زمانی که اونو روی sleep می زنم ومی خواهم سیستم را از sleep در آورم مانیتور روشن نمیشه درایور مانیتور رو با فلاپی هم نصب کردم درست نشد مانیتورم lg flatiron 775ft می باشد از زمانی که کارت جدید رو نصب کردم اینطوری شده گرافیکم هم geforce 6200 xfx می باشد و مجبور میشم سیستم رو ریست کنم حالا اشکال از گرافیک یا مانیتور (در زمان بوت شدن هم موقعی که لوگو ویندوز میاد یه لحظه میاد بعدش میره بعد دوباره میاد )
    با تشکر از جواب های شما

خیلی خیلی فوری

Banned مومن خدا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام داش ارش چه ميكني خوبي انشا الله...
    خب مشكل رو اينجوري حل كردي:موس رو تكون بده يا كليك كن يا دكمه اينتر رو بزن...اگه درست نشد فكر ميكنم از مانيتور باشه...البته توي نتظيمات

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Persiastore

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط مومن خدا
    سلام داش ارش چه ميكني خوبي انشا الله...
    خب مشكل رو اينجوري حل كردي:موس رو تكون بده يا كليك كن يا دكمه اينتر رو بزن...اگه درست نشد فكر ميكنم از مانيتور باشه...البته توي نتظيمات
    منم همین کارو می کنم ولی درست نمیشه از زمانی که گرافیک جدید رو نصب کردم اینظوری شده ممکنه از درایور گرافیک باشه

Banned مومن خدا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط arash rashno
    منم همین کارو می کنم ولی درست نمیشه از زمانی که گرافیک جدید رو نصب کردم اینظوری شده ممکنه از درایور گرافیک باشه
    خب امکان این موضوع هستش اما برای آخرین امکان...احتمال اینکه مشکل از مانیتور هم باشه هستش...کم و زیاد شدن شدت برق هم امکان داره...میخوای درایو گرافیک رو از اول نصب کن...ویندوزت چیه؟

پروفشنال lindows's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

من فكر كنم احتمال خيلي زياد مشكل از كارت گرافيك باشه چون بهد ار حالت اسليپ نميتونه تصوير به مانيتور بده و بيشتر هم از درايور اون ميتونه باشه - درايور را عوض كن ممكنه حل بشه

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Persiastore

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط مومن خدا
    خب امکان این موضوع هستش اما برای آخرین امکان...احتمال اینکه مشکل از مانیتور هم باشه هستش...کم و زیاد شدن شدت برق هم امکان داره...میخوای درایو گرافیک رو از اول نصب کن...ویندوزت چیه؟
    ,ویندوزم sp2 هستش حالا اومدم درایور دوباره نصب کردم بهتر شد دیگه مانیتور روشن میشه ولی بعضی وقتها که میخواد از sleep درآید مانیور هی روشن و خاموش میشه و یا تصویر بد میاد یا سیستم ریست می کنه

Banned مومن خدا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط arash rashno
    ,ویندوزم sp2 هستش حالا اومدم درایور دوباره نصب کردم بهتر شد دیگه مانیتور روشن میشه ولی بعضی وقتها که میخواد از sleep درآید مانیور هی روشن و خاموش میشه و یا تصویر بد میاد یا سیستم ریست می کنه
    اگه بهتر شده که خوبه اما این که میگی هنوز هم چنین مشکلی داره...میتونی در ناهماهنگی قطعاتی مثل گرافیک با سی پی یو و مادربورد با جفتشون ببینی...سرویس پک 2 ویندوز محکمی هستش...دیگه شک من در مورد ویندوز حل شد مگه اینکه اخطار بده...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

من هم همین مشکل رو بعضی مواقع داشتم گاهی بجای جابجایی ماوس دکمه پاور کیس جواب میداد و نهایتا با ریست کیس حل مبشد ولی چند بار هم مجبور به قطع و وصل برق شدم این مشکل بعد از تعویض مانیتور بوجود اومده بود و به سیستم شک نکردم و دنبالشو نگرغتم یه مدت بود تکرار نشده بود تا دیروز دیگه مانیتور روشن نشد که نشد همچنان هم خرابه جتی با فطع کردن کابل گرافیک پیغام عدم سیگنال مانیتورم نمیاد ولی کیس مشکلی نداره درحالی که هرجا سر زدم همه نظریات حدس و گمان بود یکی نوشته پاور یکی مادربرد یکی کارت گرافیک ولی مال من به مانیتور ربط داشت چون با مانیتور قبلی مشکلی نبود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •