تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: Battlefield: Vietnam

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض Battlefield: Vietnam

سلام . من امروز بازي Battlefield Vietnam رو خريدم . بازي رو نصب كردم بازي هم دوبله فارسي هست ولي به مشكل برخوردم حالا كه وارد بازي شدم نميدونم چطوري بازي كنم . تصوير زير رو ببينيد :

هر دكمه اي رو ميزنم نه شخصيتي مياد براي بازي و نه هيچ چيز ديگه . قفط ميگه دارن رو سرمون آتيش ميبارن و از اين جور حرفا . لطفا اگه نحوه شروع اين بازي رو ميدونيد بهم كمك كنيد

پروفشنال Captain_Nemo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    ناتليوس

پيش فرض

نت اونجایی که یادمه اول بازی که نقشه بازی بصورت بزرگ میاد باید روی دایره هایی که پایگاه نیرو های خودی اونجا قرار داره کلیک کنی و بعد از همون منطقه وارد بازی میشی.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

نت اونجایی که یادمه اول بازی که نقشه بازی بصورت بزرگ میاد باید روی دایره هایی که پایگاه نیرو های خودی اونجا قرار داره کلیک کنی و بعد از همون منطقه وارد بازی میشی.
    من يه بار شانسي تونستم بازي كنم ولي زود باختم و دوباره همين جوري شد . ببينيد من وارد بازي ميشم بعد كه signplay (شايد غلط نوشته باشم ) رو روش كليد ميكنم بعد چند تا پايگاه رو نشون ميده مثلا من هموني رو كه توي عكس پست اول هست ميرم توش اما نميدونم چرا اسلحم نمياد كه حركت بكنم و راه بيفتم !!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

شما باید یکی نقطه های نقشه که مشخص شده رو انتخاب کنید و از اونجا وارد بازی بشید اگر اون محل رو دشمن بگیره نقطش پاک میشه و باید از یه جای دیگه شروع کنید

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

اگه از من ميشنوي بازي رو پاك كن و خودتو راحت كن!!!!!!!
    چون بازي جالبي نيستش!!!!!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

چرا بچه را ناامید می کنی!.اقا من این بازی را خیلی بازی کردم اولش مثل شما بودم و نمی دانستم چکار کنم.اول که مرحله انتخاب کردی و لودش تمام شد یک نقشه میاد که طبق گفته دوستمون باید یکی از مقر های خودی را با نشانگر موش انتخاب کنی.بعد یک جا روش کلیک می کنی نمی دانم خودش میاد یانه ،منظورم کادری است که توش لیست اسلحه هاست،در ان کادر اسلحه و کله سربازتو انتخاب می کنی و بعد انتخابت شمارش معکوس میاد که وقتی تمام شد می ری برای بازی که بترکونی.راحته منتحا اولش دنگ و فنگ داره تا همه چیز دستت بیاد.

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

این همه بازی جدید و خوب شما چرا اینو رفتی خریدی!?؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •