تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 15 اولاول ... 5678910111213 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 145

نام تاپيک: Just Cause

Banned wordlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تو رينگ كشتي كچ

پيش فرض

من براي ps2 خريدم

داره خودمونی میشه The Knight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Battlefield

پيش فرض

ای بابا 8 صفحه پست دادین جر و بحث یکیتون نکرد نقد بنویسه تا دیگه جای سوالی نمونه
    یکی از کسایی که بازی کرده لطفا یه نقد بنویسه
    ممنون

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Battlefield

پيش فرض نقد بازی

Just Cause یک شاهکار پر از باگ دیگر
    بازی با یک جنگ تمام عیار شروع میشه ، شما رو هوا بازی رو شروع میکنید و در حال سقوط روی اقیانوس هستید. روبروتون با فاصله ای حدود یک کیلومتر یه ساحل هست که اونطور که بوش میاد باید اونجا فرود بیاید. خلاصه با کسی که اونجا قرار دارید حدود سی ، چهل تا پلیس و ارتشی رو میکشین و بعدش سوار ماشین میشین و مثل خیلی از بازیهای دیگه اون رانندگی میکنه و شما به ماشین هایی که میان تیراندازی میکنین. خلاصه هرجوری که هست ماموریت اول تموم میشه و شما با روش های بازی کردن آشنا میشید. جاهایی که تو همه بازیهای دیگه به اسم Safe House یا خونه ی امن شناخته میشن تو این بازی هم پیدا میشن.
    سیستم بازی خیلی پیچیده نیست ، شما خودتون رو یه کارل جانسون فرض کنید که تمام کاری باید بکنه اینه که آدم بکشه ، سخت نیست هست؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تو این بازی اصلا از پول خبری نیست ، هرچیزی رو که لازم داشته باشید عین ماست تو جیک ثانیه بدست میارید ، مثلا وقتی توی کویر برهوت گیر کردید کافیه Call for Heavy Drop رو بزنید تا فی الفور یه ماشین یا یه جت از آسمون واستون بندازن پایین. یا وقتی حال ندارید برید خونه و سیو کنید کافیه Extraction رو انتخاب کنید تا یه هلیکوپتر بیاد بلندتون کنه بندازتون تو خونه ی امن!
    تو بازی آزادی های زیادی وجود داره که اگه نخاید ماموریت ها رو رد کنید با اونا خیلی سرگرم میشید. مثلا بیفتید دنبال پیدا کردن آیتم های مخفی ، یا پیدا کردن عتیقه جات ! مثل ماشین یا تفنگ های Special که فقط یه جا پیدا میشن. تنوع ماشین ها زیاده البته ماشین تکراری زیاد میبینید ولی تعدادشون کم نیست.
    شاید رانندگی بازی به پای GTA نرسه ولی از Boiling Point صد درجه بهتره. البته شایان ذکره که وقتی سوار ماشین میشید باید فیزیک میزیک رو بیخیال شید چون تو رانندگی خبری از فیزیک نیست ! یه بار میبینی همچین لیز میخوری رو زمین که میگی Most Wanted چیه دیگه ؟! یه بار عین چسب میچسبی رو زمین . البته این قابلیت بازی در هنگام تصادف هم صدق میکنه ، بعضی وقتا از توی ماشین روبرویی رد میشی ! یه بار یارو رو همچین پرت میکنی هوا که انگار موشک خورده ، یه بارم عین همون چسب میچسبید به هم!
    تو بازی نوآوریهای زیادی هست که مهمترینشون پریدن از روی ماشین ها هست که با اون خیلی کارتون راحت شده. مثلا وقتی یه پلیس سمج بیفته دنبالتون کافیه از روی ماشینتون بپرید روی ماشینش و برید تو و ماشینش رو ببرید! رو همه وسائل نقلیه از جمله هواپیما و اتومبیل و قایق میشه اینکارو کرد بجز موتور. که البته روی موتور یه کار دیگه میشه کرد...
    اون یکی نوآوری مهم بازی چتر نجات یعنی Parachute هست. این چتر نجات یکی از بهترین دلایل برای انجام این بازی هست. یعنی از هرچیز بازی بتونی بگذری از این یکی نمیتونی بگذری. قابلیت این ویژگی انقدر زیاده که اصلا توان متن خارجه ؛ مثلا سوار موتور چتر نجاتتون رو باز میکنید و از یه تصادف مهلک نجات پیدا میکنید. یه تفنگ هم در ارتباط با این چتر نجات وجود داره به اسم Grappling Hook که میتونید به وسائل نقلیه وصلش کنید و با چتر نجات پشت سرش برید. جالب اینجاست که حتی میشه به هلی کوپتر و هواپیما هم وصلش کنید ، به هلیکوپتر نزدیک بشید و بپرید توش و خلبانش رو بندازید پایین!!!
    متاسفانه این نسخه ای که من تهیه کردم Cutscene ها رو نشون نمیده و لطف ماموریت انجام دادن رو از بین برده پس از دموهای از پیش رندر شده نمیتونم حرف بزنم.
    داستان بازی اینه که شما با همون همکارتون که بهتون دستور میده قراره توی شهری باسم San Esperito انقلاب راه بندازین . گروههای مختلف مثل ارتشی های بازنشسته Guerrila و هزب های دیگه رو با خودتون هماهنگ کنید و علیه نیروهای حکومتی تحریکشون کنید تا یه انقلاب رو با کمک اونها براه بندازین و شهر رو از دست حکومت در بیارین که متاسفانه چون فیلم هاش رو ندیدم نمیتونم بگم هدفشون از این کار چیه.
    خوب چطور با اونها هماهنگ میشید؟ واسشون ماموریت انجام میدین. این ماموریت ها چطور شروع میشن؟ مثلا یه منطقه به اسم Provinca de la cruz هست که تحت کنترل حکومت هست. روبروی این منطقه یه مشت نظامی Guerrilla ایستاده و منتظر شما هستن که حمله رو شروع کنید. با یه حمله شما پلیس های اون منطقه رو از بین میبرید و با عملیات Capture the flag منطقه رو از کنترل حکومت خارج میکنید . یه چیزی تو مایه های همون منطقه های رنگی که تو GTA Sa میگرفتیم. بعد از این کار یه نظامی اونجا می ایسته و از اون میتونین ماموریت بگیرین. این ماموریت ها Side-Mission ها هستن که تو جریان بازی اثری نمیگذارن ولی باعث میشن رابطه شما با اون هزب بهتر بشه. هرچی رابطه شما بهتر باشه اونا پست بالاتری بشما میدن. مثلا Sergento که با هر پست جدید وسائل نقلیه جدید باز میشه . ولی این Side-Mission ها از حد دزدیدن ماشین یا کشتن یه دسته آدم فراتر نمیره و همشون تکراری. بی تعارف بگم ماموریت های جانبی بازی به پشیزی نمی ارزه!
    تیر اندازی بازی مشکلاتی داره و مزایایی ! بعنوان مثال تکون دادن ماوس کمی مشکله ولی عوضش هدف گیری خیلی دقیقه ، سرعت خشاب عوض کردنم خیلی زیاده یعنی اصلا نمیفهمید چی شد! مشت های این آقا ریکو خیلی قویه بطوری که با دو تا مشت یه نفر رو میکشه! تو تا اسلحه ی مخصوص خودش داره که همونطور که تو والپیر های بازی دیدم همیشه توی دستش هستن. این اسلحه ی اصلی ریکو هست که هیچوقت تیرهاش تموم نمیشه. البته شما ده تا جا واسه اسلحه دارید که سه تاشون با وسائل مخصوص خودش پر میشه. یکی مشت خالی ، یکی همون کلت های خودش و یکی هم Grappling Hook که گفتم. بقیه رو باتوجه به جاشون پر میکنید.
    توی loading یه سری راهنمایی نشون داده میشه که خیلی خیلی زود تکراری میشن. Loading بازی خیلی طول نمیکشه ولی نسبت به سری GTA کم نیست! چرخه ی روز و شب هم رعایت شده ولی اصلا روی حساب و کتاب نیست ! یه بار میبینی چهار ساعت شبه و پنج دقیقه روز ولی یه بار چهار روز شب نمیشه !!!
    از نوآوری های دیگه ی بازی به Post Effects میتونم اشاره کنم که یه تنظیم گرافیکیه ، البته خیلی از حافظه اشغال میکنه و باعث سنگین شدن بازی میشه ولی خیلی بازی رو جالب میکنه. مثلا Heat Haze صفحه رو کمی مات میکنه و حالت گرما بهش میده و Motion Blur هم همونطور که میدونید حرکات رو نرم و تیره میکنه...
    کنترل بازی بد نیست ولی نمیدونم این یارو چرا انقدر یواش میدوه! نشستنم که تو کارش نیست! اصلا تو این بازی پارتی بازی زیاد شده مثلا همه میتونن از توی ماشین و درحال رانندگی یا با موتور تیر بزنن بجز ما ! همه میتونن بشینن ولی ما نمیتونیم !
    بازی باگ زیاد داره ، مثلا ممکنه از توی یه ماشین رد بشین یا گیر کنین توی یه درخت! مشکلات بازی هم زیاده مثلا بعضی یکی از اونها آهنگه ! هیچ گونه حساب و کتابی نداره یه دفعه عشقش میکشه آهنگ میزنه! یه دفعه قطعش میکنه! از همه باگ ها و مشکلات بازی که بگذریم باید بگیم که اینا هیچ چیزی از جذابیت بازی کم نمیکنه و همچنان به همه توصیه میکنم که این تجربه ی شیرین با JustCause رو از دست ندن و برای رضای خدا هم که شده یه بار بازی رو امتحان کنن
    *************++++++++++++++++++++*************
    به تمام سوالات در مورد بازی پاسخ داده میشود
    Last edited by Knight-; 13-10-2006 at 09:40.

آخر فروم باز *hamedkhatar*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Esfahan

1

منم امروز بازی رو نصب و اجرا کردم
    کلی گرافیکش رو آوردم پایین تا روون شد
    بازی جالبی هست
    ولی واقعا ئر برابر gta خیلی ضعیف هست
    اون آزادی رو نداره
    شهرش به اون زیبایی نیست
    اسلحه ها خیلی محدود هستند
    یکم اعصاب میزنه مخصوصا پلیس هاش
    باز تو gta میشد یه جور پلیساش رو کله کرد اینجا به راحتی نمیشه
    ولی خوب یه چیزهای جدیدی داره که اون رو متفاوت جلوه داده ولی به نظر من چیز خاصی نیست
    این فقط نظر من بود

Banned B O L O T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    (∞-∞)

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط *hamedkhatar*
    منم امروز بازی رو نصب و اجرا کردم
    کلی گرافیکش رو آوردم پایین تا روون شد
    بازی جالبی هست
    ولی واقعا ئر برابر gta خیلی ضعیف هست
    اون آزادی رو نداره
    شهرش به اون زیبایی نیست
    اسلحه ها خیلی محدود هستند
    یکم اعصاب میزنه مخصوصا پلیس هاش
    باز تو gta میشد یه جور پلیساش رو کله کرد اینجا به راحتی نمیشه
    ولی خوب یه چیزهای جدیدی داره که اون رو متفاوت جلوه داده ولی به نظر من چیز خاصی نیست
    این فقط نظر من بود
    اره به نظر من هم همينه

حـــــرفـه ای M E H D I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

من ادغام كردم!

پروفشنال Mehrshad-msv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    زمین - کرج

پيش فرض

سلام

به نظرمن اين نقد يكمي تعصبي بود(اونجوركه من فهميدم نويسنده به جي تي آي تعصب داشت!)كاملاازمقايسه مشخصه.درسته، بازي تقليدشدست ولي به نظرمن تقليد خيلي جالب ومبتكرانيه.

خلاصه من امروزبازي رو تهيه كردم ولي هنوز رو سيستم خودم نصب نكردم ولي سيستم خواهرزادم كه خيلي ازبراي من پايين تره نصب كردم چون اون گرافيكش جي فورس5200 بودخيلي بازي تيكه تيكه مي شد واذيت مي كرد ولي بايد بگم بااين كه همه چيزو گرافيكشو low كرده بودم خيلي خيلي طبيعي و جالب به نظرمي رسيد مخصوصا گرافيك آب دريا(منظورم طبيعي بودنشه) واقعا فوق العادست ويا صحنه هايي كه ازطبيعت داخل بازي مي بيندواقعاقشنگه...

دركل بازي باگ زيادداره ولي به نظرمن ارزش بازي روداره چون اون باگ ها رومي شه توسط پچ هايي كه شركت بازي بيرون مي ده درست كرد.
    Last edited by Mehrshad-msv; 13-10-2006 at 07:45.

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Battlefield

پيش فرض

حق با شماست . بازی خیلی قشنگه منم این خیلی جاها ذکر کردم
    نقل قول نوشته شده توسط به این جمله توجه کنید:
    از همه باگ ها و مشکلات بازی که بگذریم باید بگیم که اینا هیچ چیزی از جذابیت بازی کم نمیکنه و همچنان به همه توصیه میکنم که این تجربه ی شیرین با JustCause رو از دست ندن و برای رضای خدا هم که شده یه بار بازی رو امتحان کنن
    باید بگم خیلی از بازی خوشم اومده و اصلاً هم تعصبی نبوده.

در هر حال از نظرتون ممنون دفعه بعدی سعی میکنم تعصبی حرف نزنم.

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Battlefield

پيش فرض

بالاخره شاهکار کمپانی Eidos به نام Just Cause پس از 3 ماه تاخیر روانه بازار شد.این بازی یک گیم اکشن تمام عیار به همراه تلفیقی از تمامی سبکهای معروف است داستان بازی شما را در نقش فردی به نام ریکو رودریگرز(Rico Rodriguez) قرار می دهد.او یک مامور از طرف CIA است که وظیفه دارد تا به این جزیره برود.ریکو شخصیتی جسور دارد و در کار با انواع سلاحها مهارت زیادی دارد.باید به این جزیره برود تا اطلاعاتی از آدمی به نام سن اسپریتو(San Esperito) به دست آورید.

با توجه به کش و قوس هایی و ماجراهایی که در این یازی برای شما اتفاق می افتد این بازی را میتوان در زمره جذابترین بازیهای کامپیوتر قرار دارد.آیا از بازی Farcry خوشتان آمد؟از بازی Grand Theft Auto چه طور؟فکر می کنید اگر این دو را با هم مخلوط کنیم،چه بازی تولید می شود؟بله درست حدس نزدید،زیرا “ماداگاسکار” تولید نمی شود.بله درست حدس نزدید!زیرا Prince Of Persia هم تولید نمی شود.اما بله درست گفتید،زیرا Just Cause تولید می شود.این بازی مخلوطی از Farcry سوم شخص و GTA است.بدین علت با Farcry شباهت دارد که محیطهای هردو در نواحی گرم سیری است و گرافیک دو بازی به هم شباهت دارد. بدین علت به GTA شباهت دارد که شما توانایی سوار شدن به انواع هواپیماها،ماشینها،موتورها ،انواع قایق،انواع بالگرد!و… را دارید .شما حتی می توانید از چتر به بیرون بپرید. همچنین چند شهر نیز در بازی تعبیه شده است.یعنی همانند Farcry نیست که فقط محیط های گرمسیری داشته باشد و وجود چند شهر به کیفیت بازی افزوده است. گرافیک بازی بسیار خوب است و شما نکات بسیار زیادی را در بازی از لحاظ گرافیکی خواهید دید.مثلا اگر با هواپیما بر فراز دریا مسافرت کنید،صحنه غروب خورشید واقعا شما را مجذوب خود خواهد کرد.یا اگر در کنار ساحل راه روید،جای پای شما به صورت بسیار طبیعی بر روی شنها می ماند.از دیگر نکات هم می توان به وجود پدیده ی سراب اشاره کرد
    .نورپردازی هم به شکل نسبتا خوبی بر روی بازی شکل گرفته است.مثلا سایه یک درخت با عوض شدن جای خورشید در آسمان،به شکلی طبیعی تغییر می کند.
    بازی از لحاظ صداگذاری هم به گفته سازندگان واقعا خوب کار شده است.آنها می گویند که وجود صداگذاری خوب برای بازی بدین بزرگی حتما لازم است و ارزش بازی را دوچندان می کند.همچنین به گفته آنان صدای انواع اتومیبلها،انواع اسلحه ها،صدای پیچیدن باد در شاخه درختان،صدای موج دریا و ..به بهترین نحو کار شده و شما هیچ کمبودی را احساس نخواهید کرد.خوب است بدانید که ناشر بازی Eidos Interactive و سازنده آن استودیو Avalanche است.

بازی همچنین قابلیت تبدیل شب به روز و بلعکس را داراست.سلاح های متنوعی هم در بازی گنجاده شده است.همان سلاحهای کلیشه ای مانند :شاتگان- مسلسل – هفت تیر – تفنگ دوربین دار – کلت کمری – سلاحهای علامت دهنده(منور) و… . همچنین می توانید بر پشت وانتهای مختلف سوار شده و هدفتان را به رگبار ببندید.
    موتور گرافیکی جدید که در این بازی استفاده شده از جدیدترین موتورهای ساخت بازی است و در عین حالی که بسیار سبک است و قابلیت خلق تاویر باورنکردنی اسن همین نکته یکی از عوامل جذب تماشاگران در نمایشگاه بین المللی بود
    منبع: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه ماراتون's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    یزد - اردکان

پيش فرض

به نظر من هم گرافیک بازی عالیه و جایی رو برای بحث نگذاشته از محیط گرفته تا وسایل نقلیه و اسمون و غیره. به نظر من همه چیز خوب بود به جز چند تا : 1- کنترل ماشین وقتی که با سرعت رانندگی میکنید خیلی خیلی مشکل میشه 2- اینقدر داستان بازی کوتاه بود که من کلی جا خوردم . شنیده بودم داستانش کوتاه هست ولی اینبار خیلی خیلی خیلی کوتاه بود. ولی این بازی میتونه من رو چند ماهی سرگرم کنه . و حتی دیگران رو (البته اگه بازی ScarFace که خیلی تعریفش رو میکنن گیرم نیاد)

ولی در مجموع من به این بازی از 20 نمره 17 رو میدم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •