تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 15 اولاول ... 51112131415
نمايش نتايج 141 به 145 از 145

نام تاپيک: Just Cause

پروفشنال wrongring's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    آریا

پيش فرض

سلام میدونم تایپینگ قدیمی شده ولی مربوط به همین بازیه . من تازه این بازی رو در 1dvd تهیه کردم و یه جورایی خوشم اومد ولی ماموریتهای اونو نمیدونم کجاست و فقط ماموریت های تکراری و خسته کننده و بدون داستان و انیمیشن یا دمو داره .فقط تنها ماموریتش همون اول بازی بود و تو نقشه هر جا میرم یه ماموریت مثل ماموریت های فرعی به من میده که هیچ داستانی رو دنبال نمیکنه.لطفا راهنمایی کنید.فکر کنم یه کم نامفهوم نوشتم

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

دوست عزیز اونایی که شما داری میری مراحل اضافی بازی هست !
    شما اگه میخوای مراحل داستانی رو انجام بدی باید نقشه رو بیاری و اونی که یه علامت ! هست رو بری .
    در کل اونا همه ی مرحله های اصلی هستند .

پروفشنال wrongring's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    آریا

پيش فرض

دلیل نشون ندادن انیمیشنها بعد اتمام ماموریتهای اصلی چیه؟ اولش یه نوشته ای میاد که فکر کنم مال انیمیشن باشه ولی نشون نمیده

آخر فروم باز Mohsen EA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    همین طرفا

پيش فرض

دلیل نشون ندادن انیمیشنها بعد اتمام ماموریتهای اصلی چیه؟ اولش یه نوشته ای میاد که فکر کنم مال انیمیشن باشه ولی نشون نمیده
    سلام شما بايد بري تو اون دايره سياهه كه علامت سوال سفيد داره البته تو نقشه
    يا بهتر بگم وقتي تو آسمونو بگردي چند تا فلش به سمت پايين سفيد ميبيني برو دنبال اون اونا مرحله اصلي هست مرحله فرعي ها دايره ي زرد و سبز هست كه اول بايد اون خونه هاي حريفو بگيري بعد شروع به مرحله ي فرعي بري كه كه اگه علامت دست ها زياد بشه درجت بيشتر ميشه
    من بهت توصيه ميكنم درجت نسبت به زردارو زياد كن چون 12 تا خونه باماشينو هواپيماو هلكوپترو ... بهت ميده

آخر فروم باز Mohsen EA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    همین طرفا

12 توضيح مختصر

ببخشيد دو تا پست شد
    جاست كايز gta7
    بر خلاف كل gta ها اين با بقيه فرق داره پول نداره يعني همه چي مجانيه البته مغازه نداره
    قسمت هاي جالبش :
    1- يه قسمتي داره كه چهار تا گزينه داره كه
    1 هلكوپتر
    2 موتور
    3 قايق
    4 ماشين
    تو هر جايي ميتونيد يكي از اينارو انتخاب كنيد البته تو جنگل كه درخت زياده نه بعد يه هليكوپتر ميادو ماشين يا هر چيز ديگه رو با جعبه تو اونجايي كه نشون داديد ميندازه وشما سوار ماشين ميشيد
    2- وقتي ميخواهيد ماشينتونو عوض كنيد ديگه از ماشين پياده نميشيد وجلوي ماشين واي نميستيد تا ماشين نگه داره و شما ماشينتونو عوض كنيد كافيه يه دكمه بزنيد تا مرده برو رو سقف ماشين بعد يه دكمه رو بزنيد تا بپره تو سقف ماشين ديكه بعد دكمه ي سوار شدن رو ميزنيد و ميره تو ماشين
    4- يه تفنگ داره كه تير اين هم بينهايته و فقط با نشونه گرفتن رو يك ماشين مثل طنابه اگه دور بشه چترتون باز ميشه و يه دكمرو ميزنيد تا طنابه بره تو خود تفنگ تا شما زود تر به ماشين برسيد جالبيش اينه كه با اين تفنگ ميتونيد هليكوپتر تو هوا قايق تو آب و... سوار شيد فقط يكنم مهارت ميخواد
    ==========================
    =========================
    تمام اين اطلاعاتو باور كنيد خودم گفتم چون من با سوني دو دارم بازي ميكنم دكمه هاشو نگفتم ولي اگه خواستيد ميگم
    هر چي سوال در مورد بازي خواستيد بپرسي

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •