تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 38

نام تاپيک: از مدار لامپ کم مصرف بعد از سوختن استفاده کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام
    لطفا در مورد تعمیر لامپ های کم مصرف توضیح بدهید . >>>بسیار ممنون میشوم.<<<

اگه نباشه جاش خالی می مونه AKBAR132's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

وا مصیبتا بدبخت شدم . یکی داشتم اما گمش کردم .... حالا دیگه شبها خوابم نمیبره ... چیکار کنم خدا ..

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

در بالای لامپ های کم مصرف مداری وجود داره که بعد شکسن یا سو ختن اون قابل استفاده است.
    بعد از سوختن لامپ در پوش لامپ رو باز کنید در اونجا 4تا سیم به لامپ وصله ودوتا هم به سر پیچ
    شما به راحتی می تونید با متصل کردن دو سیم سمت راست به یک طرف فلور سنت بامتصل کردن سیم سمت چپ به طرف دیگر فلور سنت اون روشن کنید
    تذکر:
    اگر شما مدار لامپ کممصرف 20 وات رو به یک فلور 40 وات وصل کنید فلور روشن میشه ولی مدارتون ظرف چند هفته خراب میشه
    پس سعی کنید وات مدار باوات فلور یکسان -یا بیشتر باشه
    Moje RengeR

دوست عزیز ، لطف مکنی در مورد تعمیر این لامپ ها یه توضیحاتی بدهی که بشه عملا اجراش کرد؟

داره خودمونی میشه S@l@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

لطفا اگه مداری برای راه اندازی این لامپها با برق 12 ولت ماشین دارین بزارین

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

این لامپها 220 هستن .... مگر اینکه با یه ترانس جریان زیاد باتری ماشین رو به ولتاژ تبدیل کنی . احتمالا چون جریان بالاست بشه یه کارایی کرد .... ولی باید بگم که این لامپها بیشتر نیاز به ولتاژ دارن تا جریان برای همین هم کم مصرف هستن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

اقا این روش قبلا کشف شده!یعنی الان پایه مهتابی ها اکثرا الکترونیکی شدن دیگه ترانس لازم نداره اگه منظورت اینه در مورد مدارها که من اکثرا مدارای 40 وات رو به کم مصرفهای 50 وات به بالا وصل کردم کار کرده تا حالا هم هیچکدوم نسوخته .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

به نظر من بهتره از دو عدد خازنش در ----- و یا انتن دو شاخه و از تریاک هاش برای مدار چشمک زن کم توان استفاده کرد بهتره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

لامپ کم مصرف
    اساس كار لامپهاي رشته ای معمولی به گونه ای است كه بخش عمده برق مصرفی آنها به گرمــا تبديل شده و تنها بخش كوچـكی از آن ( حدود 10 درصد ) بـه روشنايی تبديل می گردد .
    لامپهای رشته ای برای محل هايی مثل دستشويی ، حمام ، راه پله ، انباری و مانند اينها مناسب اند ، زيرا مــدت زمان روشن بودن آنهـــا كوتاه و تعداد دفعـات قطع و وصـل آنها زياد است . هر چه تعداد دفعات خاموش و روشن شدن لامپهای كم مصرف كاهش يابد ، طول عمر آنها افزايش می يابد. بطوريكه حتی طول عمر بيش از 8000 ساعت با توجه به اين مساله عنوان شده است . استفاده از لامپ كم مصرف در خانه های مسكونی برای اتاق های مطالعه ، نشيمن ، پذيرايی و آشپزخانه و نيز در مجتمع های مسكونی برای روشنايی سالنها كه بطور 24 ساعته نياز به روشنايی دارند ، توصيه می گردد . استفاده از رنگهای روشن برای ديوار و سقف محيطــها توصيه می شود ، زيرا درجه بازتاب مناسبی دارند

لامپ کم مصرف از دو قسمت تشکیل شده است بالاست و لوله شیشه ای و مدار بسیار ساده ایی داره یک مونو استابل که باعث نوسان شده و ماده ی موجود در لامپ رو به نوسان در می آورد که در نهایت منجربه تولید نور میشه . فواید لامپ کم مصرف به لامپ های معمولی (یا همون رشته ایی) و مهتابی رو می شه در یازده مورد دسته بندی کرد که در ادامه به وبلاگ
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

لامپ در حقیقت کم مصرف نیست .!!!!!!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

چگونگي عيب يابي مدارات الكترونيكي در لامپهاي كم مصرف روميخواستم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •