تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: آپگرید ویندوز 10 به ویندوز 11

اگه نباشه جاش خالی می مونه Juventus FC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

14 آپگرید ویندوز 10 به ویندوز 11

درود وقت بخیر
    قابلیت خیلی خیلی خوبی ماکروسافت گذاشته که شما میتونید از داخل ویندوز 10 اقدام به آپدیت ویندوز به نسخه آخر ماکروسافت یعنی ویندوز 11 کنید اما مشکلی که وجود داره و من اخیرا متوجه شدم اینکه ماکروسافت تنها زا پردازنده های Intel نسل 8 به بالا پشتیبانی میکند از طریق بوت اگر بخوای اقدام کنی راهی هست ! اما از طریق ویندوز من راهی رو ندیدم ! اگر کسی میدونه ممنون میشم کمکی بکنه !

داره خودمونی میشه Mi74d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2020

پيش فرض

درود وقت بخیر
    قابلیت خیلی خیلی خوبی ماکروسافت گذاشته که شما میتونید از داخل ویندوز 10 اقدام به آپدیت ویندوز به نسخه آخر ماکروسافت یعنی ویندوز 11 کنید اما مشکلی که وجود داره و من اخیرا متوجه شدم اینکه ماکروسافت تنها زا پردازنده های Intel نسل 8 به بالا پشتیبانی میکند از طریق بوت اگر بخوای اقدام کنی راهی هست ! اما از طریق ویندوز من راهی رو ندیدم ! اگر کسی میدونه ممنون میشم کمکی بکنه !
    درود؛ اگر سیستمتون پیشنیازها رو نداشته باشه امکان پذیر نیست و حتماً باید از طریق ساخت فلش بوت اقدام به نصب کنید ؛ ضمن اینکه پیشنهاد میکنم اگر با ویندوز 10 راحت هستید همون رو استفاده کنید، ویندوز 11 چیز خاصی نداره که بخواید کاملا کوچ کنید. هنوزم از لحاظ روونی و تجربه بهتر در بازی و مصرف کمتر از cpu و رم ، ویندوز 10 بهتره .
    Last edited by Mi74d; 23-03-2024 at 20:52.

3. این کاربر از Mi74d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

درود وقت بخیر
    سلام همونطور ک دوستمون جواب دادن اگ سیستمتون قدیمیه نیازی نیس وین 11 واسه گیم فریم بیشتری میده و سیستم های قدیمی واسه گیم مناسب نیستن وین 10 فک کنم تا 2025 ساپورت میشه و بعد از اون هم مث وین 7 پچ های آپدیت غیر رسمی تا چند سال واسه ش میاد...

5. این کاربر از shabnam1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •