تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: سیستم خراب و نیاز به ارتقا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    iran.tehran

14 سیستم خراب و نیاز به ارتقا

سلام کامپیوتر دسکتاپ من خراب شده و من تمام قطعات از جمله کارت گرافیک و رم و هارد دیسک و درایور نوری را جدا جدا در چند مرحله خارج کردم و روشن کردم یعنی تست کردم ببینم بدون کدوم بالا میاد ولی نشد و صفحه بایوس حتی بالا نیامد و در حالی که هارد دیسک متصل بود ویندوز بالا نمی آمد و با دکمه پاور سریع خاموش میکرد این در صورتی بود که کارت گرافیک متصل نبود یعنی بدون کارت گرافیک هم با دکمه پاور سریع خاموش میکرد ممکنه اشکال یابی کنید؟
    خوب دقت کنید چکار کردم. به نظر خودم مادربرد خراب شده چون تعمیری بوده و خازن ها را که باد کرده بود تعویض کردند. و چند روز قبل چند دفعه صفحه آبی میداد و تنها برنامه هایی که نصب کردم v2ray بود و مشکل کپی کردن کلیب بورد داشتم آدرس رمز ارز که کپی پست میکردم یک آدرس دیگر پست میشد.
    سیستم من:
    ویندوز ۷ ۶۴ بیت _ رم ۲ گیگ ddr2_ کارت گرافیک ۲ گیگ PCI express 16 و CPU e8500 core 2_ هارد دیسک sata 2 250g_ مادربرد biostar tp45hp _ مانیتور ال جی DVI 16x9
    لطفاً اگر مادربرد را باید عوض کنم چون نمی‌خوام بیخود خرج کنم راهنمایی کنید چی بخرم و چه قطعه ای که بقیه قطعات مشکل پیدا نکنند و مجبور به تعویض دیگر قطعات نشوم. و اگر مجبورم ارتقا بدم از چه قطعاتی خرید کنم که ارزون تمام بشه و برای ارتقا در آینده امکان پذیر باشد مثلا مادربردی که CPU من را پشتیبانی کند و رم DDR 4 را پشتیبانی کند حداکثر هزینه که من میتونم برای ارتقای آن خرج کنم ۳ ملیون است. ممنون از توجه دوستان
    Last edited by majidlovio; 13-03-2024 at 22:01.

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام اگه میخواین از رم دی دی ار 4 ساپورت شه باید باندل نسل 5 یا 6 مث h110 از ایسام یا فروشگاه استوک تهیه کنین

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این هم از دیجیکالا

- - - Updated - - -

البته فک کنم دی دی ار 3 و نسل 3 باشه

3. این کاربر از shabnam1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    iran.tehran

پيش فرض

یعنی مادربرد دوباره خراب شده

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

یعنی مادربرد دوباره خراب شده
    سلام دریاره مادربرد اساتید سخت افزار نظر میدن ک خرابه یا ن درباره خرید نظرم رو گفتم،موفق باشین...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •