تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: استفاده از فـیـلترشکن جُرم شد

داره خودمونی میشه epsi1on's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض استفاده از فـیـلترشکن جُرم شد

سلام دوستان
    حدود یک ساعت پیش توی اخبار سایت‌ها اعلام شد که طبق مصوبه‌ی جدید شورای عالی مجازی، استفاده از پالایش‌شکن بجز با داشتن مجوز قانونی ممنوع هست. ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ). این یعنی استفاده از فیلترشکن جرم هست و استفاده کننده مجرم هست و محکومیت داره.
    اگر از اکانت توییتر، یوتیوب، اینستاگرام یا باقی پلتفرم‌های مسدود شده توسط دولت حتی ۱ عدد پست بدیم، در اصل از نظر قضایی مجرم هستیم!!!

این رو پخش کنید تا همه بفهمن.
    شاید مصوبه هنوز تایید نشده باشه و هنوز بشه کاری کرد

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

برادرا دیدن پیج هاشونو داخل یوتیوب و اینستا و توییتر بستن بهشون بر خورده !!!

3. 2 کاربر از radarz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Mr.MRGH's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهوون!!

پيش فرض

عزیز دسترسی آزاد به منابع اینترنتی چی میشه؟
    اون دوستمون داره مطالبه گری میکنه که حق هر شهرونده.

admin Sina's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2004
    محل سكونت
    P30world

پيش فرض

دو روز بعد اومدن اعلام کردند که این مصوبه رو برای سازمان ها دولتی داده بودند نه مردم عادی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2023

پيش فرض

دو روز بعد اومدن اعلام کردند که این مصوبه رو برای سازمان ها دولتی داده بودند نه مردم عادی
    اوایل حکومتشون حجاب رو هم همین جوری به زور تپوندن توی ملت

اول گفتن فقط مراکز نظامی و انتظامی بعد گفتن جاهای دولتی و اداری و بعد عمومی

تمام حکومت های ایدئولوژیک همین بوده اند اولش با ( لا اکراة ) شروع می کنن و بعد حق تنفس رو هم از مردم می گیرند هر حکومتی که ایدئولوژیک باشه هیچ نتیجه ایی جز فساد و تباهی کل جامعه نداره

حالا اونهاییکه ایدئولوژیشون زمینیه میشه باهاشون مقابله کرد و انتقاد کرد ازشون
    اونهایی که ایدئولوژیشون آسمونیه مگه حرف می شه بهشون زد ؟ بهشون بگی بالا چشمت ابرو است می گن این محاربه و مفسد فی العرض
    Last edited by Scale; 25-02-2024 at 13:48.

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

هر چیزی رو که به هر مردمی توی دنیا بخوان به زور مجبور کنن نتیجه معکوس داره ب

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

دو روز بعد اومدند اعلام کردند که این مصوبه رو برای سازمان ها دولتی داده بودند نه مردم عادی
    دو روز بعد اومدند اعلام کردند که این مصوبه رو برای سازمان ها دولتی داده بودند نه مردم عادی
    سلام

◼️ چیزی که بنده در یکی دو تا از اخبارهای تلویزیون ایران شنبدم این بود که :

مهلتی یک ماهه داده شد به ارگان مربوطه تا سکوهای معروفِ فیـلــتر شده رو با پوسته‌های ایرانی راه‌اندازی کنند تا تحت کنترل و نظارت باشند تا بعد از مدتی (مثلاً ۶ ماه )، استفاده از هیزم شکن ، تخلف محسوب بشه .
    ===================================

◼️ این پوسته‌ها درست مثل همون طلاگرام و هات گرام هستند که از طریق ۲ شرکتِ «شبدیز دات کام » و « سرزمین هوشمند » که در تهران و کرج هستند ، ارتباط رو با تلِگْرامِ اصلی برقرار می‌کردند یعنی همه ی ارتباط‌ها با تلِگْرامِ اصلی تحت کنترل ِِاین ۲ شرکت بود برای کسانی که از طلاگرام و هات گرام استفاده می‌کردند.
    ★ در اون زمان ، ماهیت طلاگرام و هات گرام رو بنده با برنامه ی نوروت فایروال بهش پی بردم . نوروت فایروال (Noroot Firewall) می‌تونه آی پی هایی که برنامه‌های گوشی باهاش ارتباطِ آشکار یا مخفیانه برقرار می‌کنه رو نشون بده . حتی برنامه های سیستم اندروید رو .
    ★ سایت‌هایی هم هست که اگر آی پی رو بهش بدیم ، اسم شرکت و آدرس دقیقش و شماره تلفن و اطلاعات دیگری در موردش رو نشون میده مثل این سایت :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گاهی اوقات حتی اسم شخصِ صاحب شرکت رو هم نشون میده . یعنی بستگی داره به این که چقدر اطلاعات در مورد اون آی پی یا سایت ثبت شده باشه .

◼️ در اون زمان ، حدود یکی ۲ ماه بعد اینکه بنده در همین سایت نوشتم که طلاگرام و هات گرام داره از طریق این ۲ شرکتِ ایرانی وصل میشه به تلگرامِ اصلی ، گوگل تازه بهش پی برد و از گوگل پلی (پلی استور) حذفشون کرد و از گوشیهای تعدادی از کاربران هم حذفشون کردند . گوشیهای کاربرانی که گزینه ی به روز رسانیِ برنامه‌ها ( Auto update apps) در گوشی‌هاشون فعال بود در برنامه ی گوگل پلی یا همون پلی استور .

◼️ حالا معلوم نیست اگر دوباره ابن جور برنامه‌ها یا به اصطلاح ، پوسته‌ها راه‌اندازی بشه ، گوگل و اَپل چه عکس‌العملی نشون میدند برابر مقابله با اونها .

باید منتظر بود و وقایع رو دنبال کرد که آیا اصلاً این پوسته‌ها راه‌اندازی میشه یا نه ؟ و اینکه نتیجه اش چی میشه برای مردم ؟

9. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2023

پيش فرض

از پوسته های که این ها ساخته اند به هیچ عنوان استفاده نکنید

طولانیه داستانش و دقیقش رو اینجا نمی شه نوشت

ولی کوتاه و مختصرشو بگم :

چه رو اندروید و چه رو ویندوز وقتی نصب میشن فایل هایی رو روی دستگاه شما می اندازند که در اندروید تا گوشی رو فلش نکنید و در ویندوز تا ویندوز رو عوض نکنید....................باقی می مونه روی دستگاه

من حتی فایل های رجیستری ویندوز رو هم چک کردم و پاک کردم ولی باز هم ظاهر شدند در رجیستری................بعد از اینکه پاکسازیشون کردم........

در اندروید هم که بعد از بار ها Reset Factory هم وقتی دوباره اون پوسته هارو نصب می کردم از من نه شماره می خواست نه هیچی اکانت منو می اورد بالا............

ضمن این که من Two Step Verification داشتم ............و بعدش..............دیدم که یک مورد که می دونستم من نیستم توی Active Sessions اضافه شده........

دو تا گوشی دارم و دو تا کامپیوتر هر 4 تا رو می شناسم IP هاشونو رو پنجمی هیچ کدوم اونها نبود فقط رو یکی از گوشی ها نصب کرده بودم این ( ویروس ) ها و بد افزار ها رو ......اون گوشی رو کلا فروختم رفت

اون کامپیوتری هم که روش نصب بود رو ویندوزش رو عوض کردم و هادرش رو هم تعویض کردم البته چون چند تا هارد اضافه داشتم.......اون هارد رو گذاشتم تو DVR.....

این برنامه ها کارایی جز این که جاسوسی شما رو بکنه نیست................و شما رو در معرض خطر حکومت قرار بده.....
    من حتی مدتی از یکی از پوسته های خارجی به نام Plus messenger استفاده می کردم که

بعدا متوجه شدم اطلاعاتم از اونجا هم نشت پیدا کرده

تقریبا همه کسانی که از این پوسته های غیر رسمی استفاده می کردن اطلاعاتشون نشت کرده بود تا سال 98 رو یک بار هم یک نفر ازاین اطلاعات رو از یکی از سامانه های حکومتی هک کرد و اونها رو در قالب یک ربات تلگرامی در اختیار عمومی قرار داده ...............

وشما با داشتن آی دی کاربر * ایدی عددی منفرد که قابل تغییر نیست و نمایش هم داده نمی شه و نه آیدی نوشتاری و حروفی که قابل تغییره و نمایان است
    می تونید با داشتن اون آیدی عددی شماره تلفن فرد مورد نظر رو کسب کنید * در صورتی که اون فرد جزو اکانتهایی بوده باشه که اطلاعاتش نشت کرده بوده در سال 98.........

بیش از 40 میلیون نفر بودن کاربرانی که اطلاعاتشون از اون سامنه هک شده بود و الان در معرض دسترسی است...........

11. این کاربر از Scale بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

به نظرتون چکار میشه کرد؟ اوضاع اینترنت از این هم بسته تر خواهد شد.
    ادیت: منظورم دراز مدت در حد ۵ سال آینده هست
    Last edited by epsi1on; 16-03-2024 at 11:33.

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

بیش از 40 میلیون نفر بودن کاربرانی که اطلاعاتشون از اون سامنه هک شده بود و الان در معرض دسترسی است...........
    بله خیلی داغونه اوضاع.

فهرست نشت‌های اطلاعات عمده اینجا هست:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بیشتر از 40 تا هست که خیلی‌هاش مربوط به بانک‌ها و ارگان‌های دولتی هست و چندتاش هم برای شرکت‌های خصوصیه.
    Last edited by epsi1on; 19-03-2024 at 22:02.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •